вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Податківці потрусили торговців алкоголем і тютюном

Податківці потрусили торговців алкоголем і тютюном
Волинські податківці виявили 56 порушень у продажі алкогольних та тютюнових виробів.

Про це повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю ДПС у Волинській області.

У травні 2012 року департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Волинській області провів 30 перевірок.

У сфері торгівлі тютюном та алкоголем встановлено два факти роздрібної торгівлі виробами з підробленими марками акцизного податку та чотири взагалі без них.

Також були встановлені порушення у збуті алкоголю та тютюну за цінами, які не відповідали встановленому розміру роздрібних цін.

Зокрема виявили 5 порушень, коли алкогольні напої продавалися за цінами, нижчими від мінімальних. Тютюн же у 7 випадках продавали за цінами, вищими від встановленого розміру максимальних цін для тютюнових виробів.

Під час перевірки податківці зафіксували також два факти зберігання спиртовмісних напоїв у місцях, що не внесені до державного реєстру. А також було встановлено 10 випадків порушення умов ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У травні цього року регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Волинській області анулювало дію 34 ліцензій та призупинило дію 18 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Теги: торгівля
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Більше нічого перевіряти не має?
Відповісти
Останні новини
Податківці потрусили торговців алкоголем і тютюном
15 червень, 2012, 15:22