Топ десять причин щоб відвідати і полюбити Луцьк

Топ десять причин  щоб відвідати і полюбити Луцьк
В Соціальній мережі facebook вказали десять аргументів щоб відвідати Луцьк.

На сторінці Good News on Ukraine у facebook назвали 10 причин щоб приїхати та полюбити Луцьк

1. Ритм. Луцьк нікуди не поспішає: це не мегаполіс із постійним рухом.

2. Мініатюрність і компактність. У Луцьку від точки «А» в точку «Б» можна легко дістатися. А головне – швидко.

3. Час. Тут він не марнується на проїзд: з одного кінця міста в інший можна доїхати транспортом максимум хвилин за 40.

4. Дахи. З луцьких дахів видно панораму всього міста: чи то багатоповерхівка, чи то низенький будинок у Старому місті.

5. Свобода. Тут більше повітря, менше задухи і дихається вільно.

6. Затишок. У Луцьку неважко знайти тихе місце, де можна у спокої провести час.

7. Відсутність заторів. Широкі вулиці дозволяють вільно почуватися на дорозі водіям. Хіба за винятком годин-пік.

8. Арки у дворах 33-го. Спочатку вони нагадують лабіринти, але згодом все стає зрозуміло.

9. Луцький замок. Більшість лучан, на диво, у ньому буває рідко. А багато хто взагалі ніколи не був усередині.

10. Верба на Театральному майдані. Це дерево дуже влучно доповнює загальну картину головної площі міста. Дух Волині.
Лучани люблять своє місто. Навіть попри те, що часто на нього нарікають.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Уроди про що ви пишите це брєд! Що ви зробили з нашого міста? Луцьк був до 2000 року понаєхало полішуків тепер камінькошмарск галімий
Відповісти
То для чого ти з Камінь-каширська приїхав? Їдь назад тебе сюди ніхто не кликав
Відповісти
Ot i chudovo shcho polishchuky naihaly Luts'k tsentr Volyni! Dobre shcho ne moskali a hay ridni volynyaky-polishchuky rozvyvayouty Volyn i Luts'k!
Відповісти
А закушувати не пробував?
Відповісти
якісь надто банальні причини. Зовсім не цікаві.
Відповісти
1. Половина "причин" це одне - невелике місто.

2. "8. Арки у дворах 33-го. "
ШИЗА.
Відповісти
Я можу добавити вiдразу ще декiлька причин: 1. Це мiсто, де можна спокiйно розмовляти росiйcькою не вiдчуваючи агресii. 2. Це мicто, де готуюють дуже смачну iжу за рiзну товщину гаманця-вiд Базiлiку до Курiня. 3. Це мiсто, де найкращий пологовий будинок в краiнi. А взагалi та головне- тут мешкають найдружелюблiшнi люди.
Відповісти
це, звичайно, кльово. Але це матеріал Волинських Новин, при чому майже трьохрічної давності... http://www.volynnews.com/news/city/21_prychyna_lyubyty_lutsk/
Відповісти
Я у Луцьку живу вже більше 20-ти років і вважаю його своїм рідним. Це найкраще місце на землі!!! До речі верби на площі колись хотіли спиляти,але студенти не дали.
Відповісти
а скріншот звідки взята новина, постівці фломастерами намалювали? +5 в карму ВН, тепер можете не їхати до Луцька поки вони знов не напишуть)))
Відповісти
Дивна особа яка написала цю статтю і напевно не розуміє поняття "причини щоб відвідати Луцьк".Луцьк направду красиве місто але ті причини які Ви вказали просто смішні.Прошу не соромте наше місто.Замок перша і основна причина а за інше Ви чи не побачили а можливо і ніколи не побачите.СОРОМНО ЗА ТАКІ СТАТТІ.
Відповісти
htt21 ПРИЧИНА ЛЮБИТИ ЛУЦЬК
25 25 Серпня 2012 13:p://www.volynnews.com/news/city/21_prychyna_lyubyty_lutsk/Луцьк - чудове місто і варто його відвідати.Але є багато інших причин, які можна було б вказати, а не копіювати старі повідомлення.
Відповісти
Дивні причини. Приїхати у це прекрасне місто, прочитавши цю статтю, ніхто не захоче - це точно!
І справді, замок Любарта ЦЕ ПЕРША ПРИЧИНА....А поняття ритм, час, свобода є досить абстрактними і кожен їх розуміє по-своєму.....
Відповісти
не грамотно написана стаття і посилання, до речі, не працює(
Відповісти
Повністю підтримую коментар ЕКСПЕРТа... Пишучи в школі твір на тему "Причини. щоб відвідати і полюбити Луцьк" більше ніж трійку такому писаці я б не поставила....
Відповісти
Хотілося б тільки змінити місцями пам'ятники...Не правильно якось театр ім.Т.Шевченка і пам'ятник Лесі Українки, інститут ім.Л.Українки та пам'ятник Т.Шевченко.
Відповісти