Голова Волинської ОДА просить відправляти в армію тих, хто «піариться» призовом

Голова Волинської ОДА просить відправляти в армію тих, хто «піариться» призовом
На Волині у ЗМІ йде активна піар-кампанія деяких політичних осіб щодо вручення повісток.

Про це наголосив губернатор Волині Володимир Гунчик під час оперативної наради 20 квітня.

Голова облдержадміністрації звернувся до в.о. головного військового комісара Волині Романа Кулика з проханням зробити так, щоб ця піар-кампанія таки закінчилася службою.

Наголосив, що до цього питання потрібно ставитися серйозно, а також відзначив, що люди, які воюють на Сході, не мають часу на піар.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Звичайно, що Гунчик мав на увазі рекетирів і злодіїв Осіпова і Бондарука. А чому повістку не вивішують на загальний огляд Пиза, Савчук? Бо це розумні люди. Бас не розвішував, а призвався і мовчки виконує конституційний обовязок. А цей "вояка" розвісив на всю мережу, як брудні кальсони. Ганьба! Людина втратила почуття елементарного сорому, гандон, а не депутат. А воювати не піде, завтра напишуть в жовтій довідці, що осіпов без одного яйця, чи плоскостопність, чи надмірна вага з ожирінням серця. Презерватив!
Відповісти
а сраманюк чого не воює? А соколовська чого не медсестра запасу ? Всіх туди і ще гектари нашої землі відібрати і роздати воїнам.
Відповісти
Повністю згідний!!
Відповісти
Призов оськи місту вилізе боком. Краще цю погань не чіпати. Він не скільки навоює, а прийде назад, буде лазити по кабінетах, вибивати собі пільги, судитися, козиряти і спекулювати участю в АТО. Це соціально і політично дуже небезпечний тип. ТОді вже ніхто не відкриє рот проти нього.
Відповісти
До цього відносився до Гунчика опосередкована.Але після такого вчиинку,зявилась елементарна повага.як до управлінця.Нажаль москальських засланців неможна посилати на фронт.Але такого крадія як Осіпов,треба перевиховати війною.Відправити нього в реальні бойові дії, а не на Схід,як СБУ і міліціонерів в запоріжжя,харків,Дніпропертовськ.Бо цей піарщик,буде постити танки та автомат а ЗМІ будуть огошувати про "подвиги" Осіпова.
Відповісти