Яковлев може стати першим заступником Романюка у Луцькраді

Яковлев може стати першим заступником Романюка у Луцькраді
Першим заступником Луцького міського голови може стати Тарас Яковлев.

Про це йдеться у проекті рішення Луцької міської ради від 16 квітня.

Яковлев може стати першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Раніше першим заступником був Святослав Кравчук, який покинув посаду у зв'язку з виходом на пенсію.

"Затвердити першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлева Тараса Володимировича при переведенні з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради", - йдеться у документі.

Питання розглядатимуть на сесії міськради. У випадку позитивного рішення більшості Яковлев займе пропоновану посаду.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: посада
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не претендує ?
Відповісти
Гарний вибір. Дорогу молодим!
Відповісти
яковлєв понавідкривав нічних ригайлівок і навіть не реагуе на мольби людей про спокій в місті.Біля РИНГ_КАФЕ як на дикому заході.А хто вступиться за простих людейтому палять машину!!!!!!!!!!!
Відповісти
Так і ви підпаліть вхід в РИНГ_КАФЕ ........ тільки зробити тре в 5 ранку, коли всі менти і свідки сплять )))
Відповісти
Ми українці терплячийф народ. три будинки не спить через той клуб і ще ніхто не підпалив.І я надіюсь що Бог накаже всіх винних.
Відповісти
Ринг кафе не Яковлева зовсім..До чого тут це.)))....
Відповісти
тож падло крышует сей заклад - ты что? не в курсе?
Відповісти
кто-то двигает этого молодого но очень амбициозного таффарища....кому-то это надо
Відповісти
Рука руку миє...
Відповісти
Як був газовщиком у Волиньгазі, так і залишився. Хамить людям, вважає себе зіркою. Але сам більше схожий на тракториста.
Відповісти
Тут я согласен на все 100%..........хамства ему не занимать,...оперился..........но это до поры до времени.....ОБЛОМ настигает и не таких людишек. Но он явно не есть нормальный представитель "из народа"
Відповісти
Я уявляю, на кого схожі ви, якщо Яковлев - на тракториста.
А він з когорти молодих і перспективних молодих людей. Якраз таких побільше у владу.
Відповісти
може хтось знає як (помолитись) за того Тараса щоб йому стало так добре як нам через його клуби? прошу підкажіть!Сил немає терпіти!!!!!!!!!!!
Відповісти
Чергова кадрова помилка Романюка. Він сам від цього терпить неабиякі страждання. Яковлєв вважає, що він всім жо*ам люстро. можливо то так, а слова хорошого як про спеціаліста, не скаже ніхто. Романюку потрібні заступники розумні і такі, які користуються авторитетом в людей. А тут немає ні першого, ні другого.
Відповісти
Є трактористи, які виглядають краще за яковлєва і фізично, і інтелектуально. Не треба висміювати робітничих професій. Справа в людині, а не в професії.
Відповісти
хороший вибір.
Відповісти
П.С. хоча мером в перспективі я його не бачу.
Відповісти
А при чому тут зовнішність. Головним фактором має бути професіоналізм. Яковлев доказав свій рівень.
Відповісти
Кому доказав і яким чином?!
Відповісти
місце яковлева на лаві підсудних разом з таваріщем романюком
Відповісти
просто рейтинг "Самопомічі" другий-третій по Україні, от і вирішив романюк наче і послати на підвищення, а разом з тим більше прив"язати відповідальністю за стан справ у міст...
Відповісти
Самопоміч рулить! Бровін форева!
Відповісти
Викормлений зруками Романюка і вигрітий під теплими крилами мами Соколовської, ще такий молодий, але добре видресируваний чиновник, який добре вивичив "ази" приватизаії міського майна і всіх інших схем, які працюють про прихватизації.
Відповісти
Яковлев чемний, розумний керівник.НЕ ЗАЗДРІТЬ!!!!!
Відповісти
ну да............тут все, кто пишет своё отношение - все завидуют его должности - ты бы на счёт зависти не смешил бы народ............вот все тут читаем и завидуем и мечтаем о должности, которую занял ЭТОТ ХАНУРИК
Відповісти
точнее - ХАНУРИК,это который есть первым претендентом на должность
Відповісти
Найкраща кандидатура на посаду Першого заступника міського голови Валентин Леонідович Шпак!Досвід плюс порядність!!!
Відповісти
підтримую
Відповісти
Іра колектив муніципальної дружини за !!!!!
Відповісти
де шпак а де янукович.немеліть дурниць.
Відповісти
Шпак прекрасна людина.ви скажіть мені чий крим ще?

Відповісти
про яковлева можу сказати коротко-Мудак!
Відповісти
Шпак Валентин Леонідович і такі як він "санітари цього лісу", що не скажеш про типу знаючого і йому подібних!
Відповісти
друн2)))
Відповісти
Яковлев хам мразь яка тільки є на світі.....я з ним по робочих питаннях зверталася до КРАВЧУКА йому ще дуже далеко...
Відповісти
прийдеться на вибори йти, хоч не хотілося б, але романюк достав...і цей яковлєв...
Відповісти
І чим уже вас дістав Романюк? Мене особисто не дістав. Мені подобається, як працює Романюк. Він міський голова - на своєму місці. І Тарас Яковлев - на своєму місці заступник.
А вам, якщо вони не подобаються, то скоро матимете шанс вибору.
Відповісти