вхід реєстрація

Гунчик вважає, що Кіндер на ньому піариться

Гунчик вважає, що Кіндер на ньому піариться
Губернатор Волинської області Володимир Гунчик назвав ковельського місього голову Олега Кіндера піарщиком.

Нагадаємо, під час однієї з сесій Ковельської міської ради депутатам та міському голові вручали повістки і це дуже образило мера міста залізничників. Він зазначив, що піде в АТО лише тоді, коли заберуть воювати і губернатора Волині. Мовляв, різниця у віці 2 роки і обоє підпадають під мобілізацію, - йдеться на сайті Ковеля.

Керівник облдержадміністрації на таку заяву відповів сьогодні на оперативці: «Кіндер – піарщик! У мене брат воює і цього поки для моєї сім'ї достатньо. Якщо Кіндер хоче на моєму прізвищі попіаритися – це марна затія. Перше, що він повинен пройти, якщо йому передали повістку – це медичну комісію, а він навіть цього не зробив».

Також керівник області відзначив, що зараз багато депутатів піариться на вручені повісток. На думку губернатора в інтернеті потрібно поширювати не світлини з повістками, а фото у касках та в окопах: «От при всяких тих ситуаціях, які в нас не були по відношенню Сергія Годлевського (ред. Екс-голова Горохівської РДА). Але чоловік прийняв рішення і чоловік служить. А тут люди приходять в камуфляжі, розказують, які патріоти, а коли підходиш ближче – дивишся: він не придатен до служби, в нього ліва нога довша за праву ногу і так далі».

Щодо Ковельського мера Гунчик не може зрозуміти: «Для чого цей піар робити, на мені піаритися? Якщо потрібно я піду, я зовсім за це не переживаю. Але якщо я скажу – давайте я піду в армію, коли Міністр оборони піде? Це по-дитячому виглядає, а для політика такого рівня як міський голова… візьми скажи своє я», - не приховує свого обурення очильник Волинської облдержадміністрації.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Піарасти вони такі, їм би тільки попіараситись:-)
Відповісти
Ви обоє піаритесь.Тільки я цього не роблю!
Відповісти
Бачиш но "У мене брат воює і цього поки для моєї сім'ї достатньо", а це нічого, що зараз мобілізовують і по двоє і по троє чоловіків з родини... Ну так, вони не відкупляться як пан губернатор і не мають таких завязок із військовим комісаром Куликом
Відповісти
Володимире Петровичу, не звертайте на це уваги. Кіндер - доросла дитина, яка давно переросла дитячий вік, вийшла з глибокого летаргічного сну і стала головою міста. Таке трапляється один раз в 1000 років. Живіть спокійно, а кіндеру залишилось мерствувати до жовтня нинішнього року. Щастя вам і здоровя, успіхів в роботі і повсякденному житті.
Відповісти
губернатори були у РОсії. Скільки будете тут це писати?
Відповісти
Це не Гунчик, а сиру...чик якийсь. Тобі що світ клином на Кіндеру зійшовся. Це тільки у нас на Волині повістками переслідують неугодних міських голів, голів РДА та ще членів партії Свобода. Нема питань, якщо треба, то ВСІ мають отримувати повістки, у т.ч. інженери та працівники Богдану, Рошену, облдержадміністрації, а то в Ковелі цирк влаштували. Тіштесь, що Кіндер губернатора на х... не послав. Губернатор не повинен ставати збурювачем ситуації в області, а навпаки. Думати хоч трохи треба.
Відповісти
Криворука мавпа (народне прізвисько Кіндера) вирішила прошлангувати мобілізацію. До того ж кіндерлог страшно боїться медкомісії бо тоді випливе наружу його неадекватний стан.
Відповісти
Бо якби діяли, то б губернатору не треба було б сотрясати повітря, згадуючи Кіндера на нараді. Скільки часу пройшло коли Кіндеру привселюдно на сесії вручили повістку? Вже більше місяця! Що в ній писав воєнком? "Зобов'язуємо Вам прибути в Ковельський ОМВК за адресою м. Ковель, вул. Грушевського, 14 в 8 год. 12.03.2015 року для проходження медичної комісії та звірки облікових даних... У разі неявки Ви будете притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства". Факт вручення і отримання цієї повістки особисто громадянином Кіндером О.О. зафіксований півсотнею очевидців, фото і відеодоказами. Чого ще досі гр. Кіндер не притягнутий до адмінвідповідальності? До слова, на цьому сайті писали, що разом з мером Кіндером повістки на медкомісію отримали і депутати Дмитро Шава, Ігор Прокопів, Юрій Конащук, Сергій Кошарук, Олександр Артишук, Роман Ляшук, Дудка Василь, Юрій Оксенюк. А не отримали депутати Ткачук Вадим, Ткачук Ігор та Чабан Олександр. Пропоную журналістам сайту провести розслідування і опублікувати результати цього "слугонародного" виклику на медкомісію. Хто "закосив", хто пройшов і що з того вийшло...
Відповісти
Хай ще харламповича ыз собою вызьме в АТО, ось буде ы парочка !!!
Відповісти