вхід реєстрація

Юні луцькі спортсмени - чемпіони

Юні луцькі спортсмени - чемпіони
17 квітня 2015 року в смт Любешів відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (юнаки та дівчата 1998-1999, 2000 років народження та молодші).

Успішно на цих змаганнях виступили окремі спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Луцька. Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Серед спортсменів 1998-1999 років народження перемогу здобули такі спортсмени:

Демидюк Юлія — 100 м. - І місце (результат — 12,4 с) — вихованка обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Сієнко О.Ю.);

Герман Богдан — 200 м. - І місце (результат — 24,9 с) - вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Киричук В.М.);

Зайчук Валерія — 200 м. - І місце (результат — 27,6 с), 400 м. - (результат — 1,03,9) — вихованка дитячо-юнацької спортивної школи легкої атлетики “Спартак” (тренер-викладач Луць В.П.).

Срібні та бронзові нагороди завоювали:

Важатка Катерина — 1500 м. - ІІ місце (результат — 5,27,0) - вихованка дитячо-юнацької спортивної школи легкої атлетики “Спартак” (тренер-викладач Якимович Н.І.);

Кравченко Дарина - 800 м. - ІІІ місце (результат — 5,27,0) - вихованка дитячо-юнацької спортивної школи легкої атлетики “Спартак” (тренер-викладач Якимович Н.І.);

Камінський Олександр - 1500 м. - ІІІ місце (результат — 4,58,9 с), — вихованець дитячо-юнацької спортивної школи легкої атлетики “Спартак” (тренер-викладач Луць В.П.).

Забело Дана — спортивна ходьба 3 км. - ІІІ місце (результат — 16 хв. 45 с.) вихованка дитячо-юнацької спортивної школи легкої атлетики “Спартак” (тренер-викладач Калитка С.В.).

Серед спортсменів 2000 року народження та молодших перемогу здобули:

Муза Марта — 100 м. - І місце (результат — 13,8 с) вихованка обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Сієнко О.Ю.);

Григорович Сергій — 100 м. - І місце (результат — 11,7 с) - вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Киричук В.М.);

Срібні нагороди завоювала Тараймович Анастасія - 100 м. - ІІ місце (результат — 14,0 с), стрибки у довжину — ІІ місце (результат — 4,41 м.) — вихованка обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Сієнко О.Ю.).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час