Як Росія і Польща вилетіли з Євро. ВІДЕО

Як  Росія і Польща вилетіли з Євро. ВІДЕО
У третьому турі групового етапу Чехія і Греція здобули несподівані перемоги з рахунком 1:0, вибивши збірні Польщі та Росії з боротьби на турнірі.

На останніх хвилинах першого тайму, після введення ауту Гіоргос Карагуніс обійшов двох захисників, увірвався в штрафну і потужно низом пробив під Малафєєвим. Гол виявився вирішальним у матчі.

А чехи забили свій гол так: Барош віддав передачу в центр штрафного на Петра Йірачека, той прибрав на замаху захисника і поклав м'яч у кут воріт, зробивши свою збірну лідером групи А.

Польща і Чехія грали у Вроцлаві, а Греція і Росія - у Варшаві в рамках третього туру Євро-2012.

Раніше, у вівторок, в групі А чехи реабілітувалися за стартову поразку від росіян, обігравши греків з рахунком 2:1, змінивши турнірну таблицю Євро-2012, а Росія зіграла внічию з Польщею 1:1.

Джерело: Коментарі