Інтернет жартує про виліт Росії з Євро

Після програшу збірної Росії у матчі зі збірною Греції в інтернеті стали з"являтися жарти на цю тему.

Нагадаємо, у третьому турі групового етапу 16 червня Греція здобула несподівану перемогу і з рахунком 1:0 вибила збірну Росії з боротьби на турнірі.

На останніх хвилинах першого тайму, після введення ауту Гіоргос Карагуніс обійшов двох захисників, увірвався в штрафну і потужно низом пробив під Малафєєвим. Гол виявився вирішальним у матчі.

Після цього у соціальних мережах почали з’являтися карикатури, меми і демотиватори, присвячені програшу росіян

Також актуальними стали окремі відеоролики, які, з"явилися рашіне за програш Росії на Євро: інтернет-користувачі активно ними обмінювалися з коментарями на кшалт "от це, до речі, дуже "в тему":

УВАГА: ненормативна лексика