У Луцьку водій на автомобілі з написом «Автомайдан Україна» зніс паркан

У Луцьку водій на автомобілі з написом «Автомайдан Україна» зніс паркан
На вулиці Потебні біля військкомату трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Водій, який керував автомобілем з написом «Автомайдан Луцьк» зніс паркан. Передня частина авто потрощена. Світлини з місця ДТП у мережі Фейсбук опублікував громадський активіст Сергій Рижков: «Без коментарів і обвинувачень», - йдеться у дописі.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Автобухан всупив в автомайдан.
Відповісти
А їм можна п'яними їздити,і не дотримуватися ПДР,тому,що вони Патріоти.
Відповісти
дуракам закон не писан......
Відповісти
І що з того що збив паркан? Можливо погано чоловіку стало за кермом? Ото коли б він збив одного з придуркуватих дописувачів-то вже би було вереску....
Відповісти
Подумаєш, бухнув троха, пішки побоявся йти, тому сів за кермо та всього навсього зніс 10 метрів паркану. Бачу шо в самообороні на в автомайдані керувати авто бухими - норма.
Відповісти
Їм можна
Відповісти
Чому пяний зразу! Різне могло спричинити дтп.
Відповісти
Добре, що так закінчилось. В тому місці дуже часто стоять люди, чекаючи Боратинську маршрутку.
Відповісти
Люди!звідки стільки яду у деяких користувачів!був п"яний-покарають!а якщо-ні???і до чого тут автомайдан?будь-хто може потрапити в аварію.а звідки у вас стільки ненависті до співвітчизників?має бути соромно!в будь-якому випадку-не солодко людині,про це подумали!?а за декого-просто соромно!не будьте злими!
Відповісти
як тільки ДТП,а ще якщо Автомайдан,або самооборона-зразу диванні розумники роблять з них пияків і т.д.Має бути соромно!кожну людину і кожен випадок треба розглядати окремо!нема чого всіх під одну мірку міряти!більшість цих людей завжди в перших рядах в найнебезпечніших місцях.все від людини залежить.аварія може бути з кожним.
Відповісти
З таким світоглядом і ставленням до земляків-ще довго буде в нас все погано і нічого не збудуємо!ніхто не поцікавився здоров"ям водія!поки будимо дивитись на світ через призму заздрощів,ненависті та неповаги-будемо потерпати!тільки єдність і взаємоповага із взаєморозумінням може допомогти нам!подумайте.
Відповісти