«Вирішіть проблеми ЖКГ і Вам дадуть Нобелівську премію», - депутат Луцької міської ради

«Вирішіть проблеми ЖКГ і Вам дадуть Нобелівську премію», - депутат Луцької міської ради
Нещодавно відбулись чергові зйомки ток-шоу «Протилежний погляд».

Запрошені гості програми: Лариса Соколовська — заступник Луцького міського голови, Роман Бондарук — депутат Луцької міської ради, Микола Дендіберін — депутат Луцької міської ради, Юлія Сабатюк — голова Асоціації ОСББ «Лучани», Світлана Музика — заступник начальника відділу розвитку ОСББ та Микола Гарбарчук — директор ЖКП №7.

Дискутували про якість та вартість утримання багатоквартирних будинків у Луцьку та давали відповіді на питання: чи врятує ОСББ житлове-господарство України, на що депутат Луцької міської ради Микола Дендіберін зазначив: «Тому, хто вирішить проблеми ЖКГ, можна сміливо надавати Нобелівську премію»!

Організатори програми порівняли заробітки громадян у різних країнах світу у співвідношенні до вартості комунальних послуг (оплата за електрику, воду, телефонний зв`язок, інтернет, опалення та інші послуги).


В ході ток-шоу відбулось голосування, як можна спостерігати, результати значно змінились наприкінці програми, після дискусії гостей.

Все про тарифи, та як економити лучанам у надскладній ситуації в країні у новій частині ток-шоу «Протилежний погляд».

Не пропустіть! Цієї неділі о 19:00 на телеканалі «Аверс» та повтор програми в понеділок о 16:05.

Слідкуйте за новинами в мережі: VK та Facebook


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не знаю чи Нобелівську а пямятник сам особисто би поставив
Відповісти
Шкода, що Падалко на своє шоу підбирає людей з ганебно низьким авторитетом, чи з його цілковитою відсутністю. Сьогодні посадити перед камерою Бондарука - хапугу, злодія, рейдера, людину, після якої, де б вона не ступила, залишається пустеля, це плювок в обличчя собі і тим, хто це "шоу" дивиться. Бондарук - це символ деградації людини, деградації як професійної, так і депутатської.
Відповісти
так звичайно, це дуже нелогічно запрошувати на передачу про ОСББ людей, які мають до цього безпосереднє відношення.
Відповісти
Повністю згоден, вона ведуча і запрошує компетентних гостей, а які вже вони це питання ток шоу "Детектор брехні"
Відповісти
Шахраїв та крадіїв таких, як Бодарук та Осіпов будемо скоро бачити на всіх екранах та у всіх ЗМІ.Вибори і крадії знову нагадують про себе.Хоча на виборах побачимо яка з партій візьме в свої списки цих злодюг,бо по мажоритарці вони не ризикнуть.І зрозуміло стане які партії стануть зборищем крадіїв.
Відповісти
Перестати красти владі . За ті мільйони ,які вони розкрадають щороку можна вже було озолотити житловий фонд. Хай поїдують у Білорусію,далеко не треба і повчаться.Там хватає на все і скрізь європейський порядок. Головне не красти !!!
Відповісти
Досить цікава стаття, гарна графіка, яка на мою думку відповідає реаліям та відео цікаве
Відповісти
Вперше чую про протилежний погляд, цікаво і що не кажіть, а тема доречна на сьогодні, комуналка і т.д обов'язково гляну програму
Відповісти
Якщо дійсно так цікаво, то дивіться Аверс в неділю вечері)
Відповісти
Нарешті Падалко обрала актуальну для Луцька тему. Молодець! А то мінський мир у Луцьку обговорювати неефективно.
Відповісти
Ооо!! За для цієї програми я навіть раз в 100 років Аверс включу. Мене це питання дуже хвилює!
Відповісти
Реально аж страшно у нас комуналка 40%..... ппц
Відповісти
Де вона таке плаття дістала?)
Відповісти
Як для Луцьку Протилежний погляд на високому рівні, на регіональному може конкурувати..
Відповісти
Цікаво а у Львові, чи ще десь на заході є такі ж ток-шоу?
Відповісти
Галино, чому ти так кричиш? що пісклявий голосок? Чи то звукорежиесри не доопрацьовують чи сама Падалако надто багато яєць випила
Відповісти
Хороший впевнений жіночий голос, тільки не сексуальний...
Відповісти
Тема наступного шоу Падалко - неповернення банківських кредитів, рейдерство. Будуть доповідати Роман Бондарук і його ідейний і юридичний натхненник Андрій Осіпов. З протилежної сторони сидітимуть родичі тих вкладників, які померли, не діждавшись своїх кровних. Нехай Бондарук і осіпов візьмуть своїх чад, щоб почули, на що здатні їхні батьки. А Бондарук ще може прихопити свою престарілу дружину.
Відповісти
У Бондарука розумна та гарна дружина, прекрасна господарка та мама. Думай краще про своє сімейне мйбутнє.
Відповісти
Падалке:Зачем ты из себя сделала 45летнюю бабку с каким то коконом на голове и макияжем аля - 80-е.будь просто 19летней девушкой.
Відповісти
Придурку, Падалко не відміняється!
Галині: все ок, макіяж і зачіска відповідно до стилю.
Відповісти
В нашій державі теж вартість комуналки в середньому 6% від зарплати. Решта 30% бідолахам - управлінцям на Лєксуси, вілли і т.д.
Відповісти
Цікаво. Треба буде глянути обов'язково!
Відповісти
Ох, як ця Падалко серйозна женщіна. Як з нею мужики тільки спілкуються? Чи взагалі бояться і не спілкуються? Вона заміжня?
Відповісти
хах ))і не лише спілкуються))))) треба ж було їй якось крутитися))) то й "спілкується "тісненько з одним не бідним мужчинкою,який її спонсорує))))) молодець)))
Відповісти
Не сексульна жінка. Відштовхуюча. Без смаку в одежі. Якщо немає успіху в чоловіків, то жінки кидаються на всяку "поприща". Щодо так званого ток-шоу, то це компіляція з центральних каналів, тільки усе в карликовому вигляді і з політичними пігмеями. Нехай Падалко спробує це зробити з розумними людьми, зразу буде інший вигляд передачі і зявиться розумний глядач.
Відповісти
Сексуальність найголовніше, що треба для ведучої політичного ток-шоу. Образ правильний. Галина красуня!
Відповісти
Ток-шоу - цікаве, ведуча - гарна. Тема передачі ОСББ vs ЖКГ. А коментатори - як завжди неадекватні.
Відповісти