Фаріон – про те, звідки взялася російська мова

Фаріон – про те, звідки взялася російська мова
Член політради ВО «Свобода», депутат Львівської облради, філолог Ірина Фаріон відзначилася новим висловлюванням про українську мову.

Своїми міркуваннями вона поділилася в ефірі львівського телеканалу ZIK, інформує Цензор.net.

Зокрема Фаріонона виступила проти ухвалення законопроекту про мови Ківалова-Колесніченка.

«Звідки взялася російська мова? Хто її засіяв, на якому г…ні вона виросла?» – заявила вона.

«Якщо ми урівнюємо цю мову на деяких теренах і, зокрема, в Донецьку, з українською, ми урівнюємо у правах мову окупанта з мовою корінного населення», – додала Фаріон.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Безмозглая "барби"
Відповісти
no comments - психічно неурівноважена жіночка ...
Відповісти
Абсолютна правда. Окупантів геть.
Відповісти
Фаріон - важко хвора жінка з глибокими психічними розладами. Гебельс в спідниці. Говорю, бо знаю цю людину. Щодо російської мови і її появи, то нехай вона прочитає російську історію Ключевського. У нього є фраза (дослівно не памятаю). В ній йде мова про те, що після навали монголо-татар на Київську Русь частина населення тікала на північ і схід, а частина - на захід. Ці "частини" відповідно створили, якщо так можна сказати, російську і українську мови, які мали єдиний корінь. "Если бы монголо-татары не напали на Киевскую Русь, Пушкин написал бы свой роман "Евгений Онгеин" на украинсом языке", - писав російський історик.
Відповісти
До 15-го століття в Московії панувала золота орда і мова панувала ординська. Російський суржик виник у 15-у столітті з болгаро-угро-фіно-татарської говірки і матюків. Потім додались слова німецької та французької. Звідки він(суржик) взявся на Україні ? Окупанти, яничари-Погребинські, привезли !
Відповісти
Филолог, а такая хамка, невоспитанная, невежественная и обозленная, такие слова употребляет, как базарная торговка. Вот и вся культура свидомитов. Хуже нет климактерической агрессивной тетки...
Відповісти
Звідки взяласяросійська, польська,естонська, китайська та будь-яка мова, людство знає- від народа, який на цій мові розмовляє. Не буває мови без народа і народа без мови. Якщо в Україні є росіяни, то ясно звідки мова. А ось, звідки взялася така дура, як ця Фаріон, ніхто не знає.
Відповісти
Васі.Можливо, ти зявився з пробірки, а Фаріон "взялася" дуже просто: при занятті коханням мій тато забув одягнути презерватив. Приїду в Луцьк - відірву яйця.
Відповісти
РУССКИЙ ЯЗЫК----------------- Укрмова
-----------------------
взятка (рус. "взять") ------------- хабар (узбек.)
оковы (рус. "ковать") ------------- кайдани (Kaidāni - араб)
желудок --------------- кендюх (Kәndәk - казах. "пуп", kindik - турец)
ковер ------------ килим (Kilim - турец. т.с., кілем - казах. т.с., кәлем – татар.)
одуванчик ------------- кульбаба (от гюль баба = гюль - тюрк. "цветок" + баба тюрк. "дед")
площадь --------------- майдан (Мәйдан - татар., казах. т.с. (арабизм).)
весы ---------------- терези (Terazi - турец. т.с., тәрәзи)
овраг --------------- яр (Yar - турец. "пропасть")
Відповісти
Январь - січень
Февраль - лютий
Март - березень
і т.д.
Відповісти
Тюркізми є також і в російській мові :
Терем – (греч. τέρεμνον)
Каблук – (тюркск. Kabluk)
Сапог (тюркск. sараɣ)
Хозяин (азерб., тат. ẋоǯа)
Відповісти
Ірина Фаріон молодчинка.
-на кацапів нема чого ображатись, бо на хворих не ображаються;
- хохляцьких іуд - треба знищувати, як зрадників!!!
Відповісти
Звідки взялась ця Фарион. На якому гівні вона виросла? Мабуть деже вонюче те гівно було.
Відповісти
У кожній країні своя Баба Яга!!!
Відповісти
Якби б Фаріон не було - її довелось би вигадати. Для риго-аналів існування такої особи в українській політиці - це просто подарунок.
Відповісти
Для мене, як для людини, яка знає польську мову ріжуть вуха її полонізми.
Відповісти