Пара, яка у Луцьку розбилася під час роуп-джампінгу, стрибала на пошкодженій мотузці

Пара, яка у Луцьку розбилася під час роуп-джампінгу, стрибала на пошкодженій мотузці
Під час прес-конференції в УМВС Волині стало відомо як протікає розслідування з приводу організації роуп-джампінгу у Луьку.

Нагадаємо, у Луцьку молода пара хотіла розважитися на День Валентина. Внаслідок невдалого стрибка з вежі (роуп-джампінг) хлопець розбився на смерть, а дівчина – у реанімації.

Як стало відомо під час прес-конференції по цьому провадженю рішення ще не прийнято. Стрибки провдилися незаконно з порушенням всіх правил безпеки. В данному випадку була викорастана мотузка, яка була пошкоджена і перемотана ізоляційною лентою. Причетним до організації стрибків буде повідомлено про підозру і справу направлять до суду.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Забули ще сказати, що ІА Волинські новини, прекрасно відаючи про незаконність даних "розваг", взахльоб рекламували їх. Журналістка ВН була не тільки в тємі, але й в долі. Ганьба ВН - поплічникам убивць!
Відповісти
ВН завжди пишуть що їм хочеться і як їм хочеться, і часто перекручують новини... що ганьба то ганьба
Відповісти
ізоляційною лентою перемотана була?
Відповісти
тим організаторам ізолєнтою треба перемотати і кинути їх з вишки без мотузки. Хай би, падлюки, мучились. І цю срану писаку з ВН теж варта кинути, щоб мізки на асфальті лишила, агітаторка грьобана.
Відповісти
ДУРА ПРИЧОПУ ТУТ ОРГАНІЗАТОРИ ПАЛКА РАЗ В РІК СТРІЛЯЄ .те на кому смерть всеріно помре
Відповісти
Якщо тебе машина зіб'є на переході, ти здохнеш - значить доля твоя. Немає чого на п'яного водія скаржитись? Тут те саме: безвідповідальна Семемнючка косила бабло під виглядом благодійності, а тут лавочка накрилась. І тепер пише тут виправдовувальні коменти
Відповісти
..була використана, яка була пошкоджена...
Відповісти
я не захищаю ВН та слідкуйте за новинами http://www.volynnews.com/news/extreme/vstanovyly-prychynu-rozryvu-motuzky-pid-chas-roupdzhampinhu-u-lutsku/ Вони раніше опублікували!
Відповісти
Та тут скаржаться не на час викладання новин, а на працівника ВН який довгий час був організатором цього дійства, і як сталася трагедія, ВН активно видаляв всі коменти і прикривав свою працівницю.
Відповісти
Не вона видаляла, вона репортер. Модери видаляли
Відповісти
А ще стали першоочевидцями трагедії. Молодці МЛЯ.
Відповісти