вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Журналістам не захотіли надати документів на будинок з обвалом

Журналістам не захотіли надати документів на будинок з обвалом
Журналістам не надали технічної документації на будинок у Луцьку за адресою вулиця Рівненська,109, де нещодавно стався обвал: чиновники вказали, що документи вилучила прокуратура, але навіть якби цього не сталося – їх би журналістам не показали.

Портал «Четверта влада» вирішив поцікавитись технічною документацією будинку №109 на вулиці Рівненській, щоб перевірити скільки ще в Луцьку будинків з подібними параметрами.

Спочатку звернулися в управлінні містобудування та архітектури міської ради за копією техдокументації на будинок. Однак нас відправили до БТІ – мовляв, там вся документація, а «ми не зберігаємо старої документації».

У Волинське бюро технічної інвентаризації портал відправив запит із проханням надати копії технічної документації будинку №109.

Попросили надати цю інформацію терміново, оскільки вона стосується життя громадян і має значний суспільний інтерес.

Термін минув, а відповіді так і не отримали. Телефоном головний інженер БТІ Микола Савчук повідомив, що справу щодо цього будинку вилучила прокуратура.

І почав переконувати, що інформація про будинок є приватною і навіть якби вона була, то журналістам її не надали б.

Аби отримати письмову відповідь на запит, зателефонували і наступного дня, через чергових 48 годин, але чиновник почав дратуватись, відіслав до секретаря, а секретар у свою чергу відправила до юриста, мовляв він готує відповідь.

Спіймати юриста на робочому місці нам не вдалося.

Копії документації будинку пошукали і в Луцькій міськраді. Однак у відповіді на запит нам повідомили, що «справа» будинку у прокуратурі.

Прокурор міста Сергій Данілін, згідно Закону «Про доступ до публічної інформації» переадресував наш запит прокурору Волинської області Андрію Параці.

І врешті через чергових 48 годин портал отримав відповідь від прокуратури області: «Зверніться у Луцьку міську раду».

Волинська редакція порталу «Четверта влада» підготувала скаргу прокурору Волинської області щодо ненадання запитуваної інформації на запити.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 6
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Практично майже всі будинки в ті роки в Луцьку проектував "Діпроміст", який знаходиться на Київському майдані за облдержадміністрацією. В архівах цієї організації треба шукати оригінали документів тих часів.
Відповісти
Суть не в том, где искать оригиналы. Суть в том, что на информационный запрос журналистов не дали ответа те должностные лица, которые обязаны были ответ дать.
Відповісти
правильно! але з прокуратури можуть прислати тупу відмазку: "не вбачаємо ознак правопорушення в ...". треба слати ще раз і паралельно на ГП - хай рухаються!
Відповісти
ГПУ тоже может отписаться "не вбачаємо ознак правопорушення...", ей это точно так же как прокуратуре области - легче лёгкого.
Відповісти
а ГП скину лист на ОДА, яка в свою чергу на знову на місцеву прокуратуру))) брєд, кола пекла
Відповісти
ІМХО в Генеральну треба було оскаржувати. А то виходить так, що обласна прокуратура буде розглядати скаргу на обласну прокуратуру...
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні новини
Журналістам не захотіли надати документів на будинок з обвалом
19 червень, 2012, 14:11
Дві ДТП – дві смерті
19 червень, 2012, 13:53