Палиця обіцяє вкласти у Луцьк мільярд

Палиця обіцяє вкласти у Луцьк мільярд
Ігор Палиця обіцяє вкласти у Луцьк мільярд за умови команди однодумців у міськраді.

Про це розповів Голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк в інтерв'ю ВолиньPost.

Олександр Товстенюк зазначив: «Місто мусить розвиватися, в нас є великий потенціал. У Луцьк можуть прийти серйозні інвестиції, але бізнес вкладатиме свої гроші лише тоді, коли стане зрозуміла реальна програма дій, працюватиме ефективна команда однодумців у міській владі та буде відсутня корупційна складова. 
Місто має змінитися у найближчі 5 років, сума інвестицій, які готовий залучити в Луцьк Ігор Палиця, складе понад мільярд гривень».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так вкласти в місто, чи придбати його???
Відповісти
Вкласти один - вийняти два. Думаю так.
Відповісти
Дай! Дай мені мільярд! Дай мені мільярд! Дай мені мільярд! Дай мені мільярд! Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд! Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд! Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!Дай мені мільярд!
Відповісти
Звичайно придбати((( Боже коли вже люди порозумнішають та перестануть вестись на ці передвиборні махінації...
Відповісти
Началося... рекомендую навчитися знімати лапшу з вух. Розкажіть краще, що ці хлопці для країни зробили? (ну крім контролю за державною УКРНАФТОЮ)
Відповісти
НЕ контролю,а грабунком.
Відповісти
Дайте мені доступ до газу нафти і я вкладу мілярд коли в мене буде 10 міліардів
Відповісти
Просто тупо хочуть копнути романюка і поставити своїх "смотрящих" А для цього можна обіцяти, що хочеш. Обіцяти - не значить женитися.
Відповісти
Сьогодні що бенефіс Товстенюка!!??))Палиця гроші ніколи в місто невкладав і вкладати незбирається.І чи чув Палиця сам про свій намір вкладати гроші!!Чому контрабандист Товстенюк про це заявляє!!??
Відповісти
Студентські стипендії, СНу гуртожитки, 25 спорт площадок, поїздки в Буковель і десятки іншого. Хто ще стільки вкладає,Ю як Палиця? Ти несправжній патріот.
Відповісти
Палиця ніколи не вкладав гроші в місто??? І в Одесі настала тиша не через те, що Палиця прийшов??? Задовбали такі "патріоти", ти сам шось зробив, чи лежати на ліжку і обсирати, то велика справа...
Відповісти
Чого ви мільярд буде вкладено одразу після фонтану в центрі!!!!!!
Відповісти
скільки можна замилювати очі тими грязними грошима! не можу читати цю бридоту!
Відповісти
вкладені гроші повинні принести прибуток! Вуличні лавки цього не зроблять.
Відповісти
Інтервю про що? Про кого? В десяти запитаннях фігурує Палиця. Палиця для товстенюка як свята корова для індусів. Ідол.
Відповісти
ВкЛасти один мільярд - вкРасти два. Бізнес, однако...
Відповісти
але більше не люблю жовчних заздрістних коментаторів. у вас коли навіть манна з неба почне падати будуть претензії, чого засолодка)))).
Відповісти
хай краще скаже де стільки взяв
Відповісти
Всі такі тут розумні, всіх на ВолиньПості брудом обливають, напишіть тоді кого вибарати, а то через рік знову будете писати, що всі корупціонери і бандити при владі...
Відповісти
вже в Одесу навкладався. А чи не хоче Палиця запросити лучан у свій гірськолижний готель в Альпах на відпочинок?
Відповісти
Купа заздрісних жаб засіло перед моніторами в своїх смердючих болотах і почали квакати. Коли ви всі вже полопаєте?
Відповісти
Інформаційний відділ міськради працює нормально. Коментів багато. Буде премія до зарплати.
Відповісти
Що не говори - Палиця найкращий. А ще як повиганяє із владних структур "професіоналів" і дасть роботу молодим, на приклад, випускникам СНУ, то взагалі буде супер.
Відповісти
Палиця молодчінка....давно міську раду треба почистити а то такі як Ткачукі земель накрали і ім ще мало а він фонд створив і молоді допомагають...майданчиків скільки встановили...і діткам помагають а Романюк що зробив?????(я маю на увазі за своі кошти?)
Відповісти
А шо Ви думаєте, Палиця вкладе гроші в місто. Не смішіть мої пейси
Відповісти
А кого в нас вибирати??? Знову Романюка? який нічого не робить тільки говорити вміє!!! Палиця хоч і не святий, але для луцька багато робить. Я не спорю в нього своя вигода є, але ж скільки корисного для лучан зробив
Відповісти
Палиця робить дуже багато і для Луцька і для його мешканців,а романюк - людина яка піклується виключно за своє благополуччя.вже півтора місяці його світле око не може розглянути документ про допомогу ДІТЯМ хворим на цукровий діабет.бажаю йому здоровя.......такого як у цих дітей.
Відповісти