Священики Московського патріархату не вшанували Героїв АТО

Священики Московського патріархату не вшанували Героїв АТО
Представники УПЦ Московського патріархату на чолі з предстоятелем Онуфрієм не піднялися під час урочистого засідання парламенту, коли Петро Порошенко зачитував імена героїв України.

Про це повідомляє LB.ua.

Президент України під час засідання Верховної Ради повідомив, що звання Героя України під час Антитерористичної операції отримав 21 боєць, 10 з них — посмертно. Цей список зал зустрів оплесками, встали навіть іноземці.

Нагадаємо, урочисте засідання було присвячене 70-ій річниці перемоги над нацизмом у Європі. На нього прийшли всі лідери України, ветерани Червоної армії та УПА, а також Генсек ООН Пан Гі Мун.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Церква ворожої держави паРаші, попа гундяєва, в Україні має бути ЗАБОРОНЕНА, як антинародна.
Відповісти
нє
ну
може ані ні моґут встаць?
Відповісти
Це по божому? В них Бог Путін вони йому руку цілують. Гнати нафіг з України.
Відповісти
ВР, у вас є нормальні редактори у редакції? Чому ви не забаните ту гниду хехе? Воно всяку дурню пише. Сво... кацапська.
Відповісти
тебе вже путін з Кірілом відцюцюркав?
Відповісти
Во истину герои!
Відповісти
Зате Кирило-Гундяй мало не підскакував перед Путіним, аплодуючи підлій анексії Криму! Не інакше, що саме він і дав наказ цим своїм архи – бандитам публічно виявляти неповагу до вшанування пам'яті героїв Великих Героїв Великої України! Дуже дивуюсь тим віруючим, що ходять молитись до цієї відверто ворожої церкви, яка є нічим іншим, ніж кровожерливим вовком у овечій шкурі! Невже вони не здатні помітити такого відверто цинічного лукавства!
Відповісти
Факт неповаги очевидний. Пора їх мітити, як товари в магазині)
Навіщо тоді ці попи прийшли на подію? Плюнути нам в очі?
Дарма, бо в гі8ні потонуть.
Відповісти
Чорти в рясах... хай їдуть в рашу-парашу...
вбили Володимира... довели іуди. горітимете в пеклі
а Володимирі- Волинському готувався плацдарм для сепарів в монастирі Зимно. і під яника в монастирі підкоадали декого... перевірте цікаві факти вилізуть...
Відповісти
Навіщо вони потрібні в Україні - ці підлеглі Кирила - кадебіста ?.. Вихід один - єдина помісна церква...
Відповісти
русская свинья
Відповісти
в сбу тебе так як братів кононовичів! хто придумав таку дурні комсомол, отприски москалів і монголо-татар!
Відповісти
ІУДИ ХХІ СТОЛІТТЯ...
Відповісти
Яка ганьба! І ми що будемо ходити в церкву, де героїв-українців не шанують, а шанують лише російських убивць?
Відповісти
Хе хе це комети конановича .....вп.
Відповісти
попів взагалі не повинно бути на державних заходах, з жодної бізнес-секти. це вас не бентежить? те, що порошенко плів там, теж не бентежить? брехня та наживання на смертях не бентежать? вас цікавить тільки путін, то валіть самі в рашку. втім, ви туди і так їздите, за баблом.
Відповісти
Московська секта -ворог Украіни .
Відповісти