У Маріуполі дітей мало не побили за маки на грудях

У Маріуполі дітей мало не побили за маки на грудях
У прифронтовому Маріуполі не проводили жодного урочистого заходу до 9 Травня, побоюючись провокацій, проте без інцидентів усе одно не минулося.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Дітей мало не побили за маки на грудях. Під час покладання квітів натовп обступив родину, облаяв дітей за символ миру на грудях, та назвав їх фашистами.

За дітей заступилися батьки та ветеран, а міліція лише мовчки спостерігала за сутичкою. Маленький Богдан так і не зрозумів, чого на нього накинулися із образами. "Прийшли вшанувати пам'ять нашого дідуся. Потім нас почали називати фашистами, смикати за рукав та сказали нам йти геть", - розповів хлопчик.

Його старша сестра плакала і намагалася пояснити натовпу, чому вони вирішили прикріпити маки до грудей, однак все марно. Очевидці скандалу вже написали заяву до міліції.

"Коли такий агресивний натовп нападає на чотирьох людей і коли правоохоронні органи не захищають – нічого не зміниться у цьому місті. Будуть скандали, буде війна… Треба міняти систему. По-перше, треба міняти владу, яка кликала сюди Росію, писала листи Путіну", - розповіла місцева журналістка Ірина Прудкова.

Чому міліція не захищала дітей - в маріупольському управлінні МВС пояснити не можуть, тільки обіцяють - провести розслідування.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вони не виліковні. Поки покоління совєтів-сталіністів не вимре - нічого не зміниться. Ви чуєте як вони говорять? - У вас в уряді. Це ж і ваш уряд також... іуди...
Відповісти
Нічого не вчить Донбас....Нічого....Скільки ще цей гнійник буде на тілі України?????? Господи, помилуй нас усіх....
Відповісти
Чому міліція не захищала?Бо ці тупаки навіть не знали,що це символ скорботи і примирення..Або подумали,якщо червоно-чорне-то значить Правий сектор-бандєровци-фошізди.Менти - це рафіновані тупорилі совки у формі української міліції!
Відповісти
Вату нада тупо пистить, они понимают только силу. Не то время либеральничать.
Відповісти
ну по фамілії все зрозуміло) совок може лише слабких ображати а як до діла то обсираються
Відповісти
всіх осіб, що перебували в органах влади та відкрито приймали участь у сепаратизмі - на нари, негайно.
повністю заблокувати російське телебачення на цих територіях.
повністю заблокувати інтернет ресурси сепаратиського характеру та відповідні соціальні мережі.
активно доносити фото-відеоматеріали про звірства, беззаконня, мародерство та падіння рівня життя на окупованих територіях.
телевізор - це годувальник ватного мозку, годуйте їх не кацапським продуктом, а українським, правдивим, нехай навіть для початку і на кацапській мові))

Відповісти
првєт дедушке леніну, умнік, їдь молись на мумію.
що ти тут забув, на поліссі? твое место в магадане))
Відповісти
яка все таки доба і терпеляча у нас влада. вони заслуговують депортації або розстрілу. їхній "любімий" путін саме так би поступив
Відповісти
Еще одно вылезло) Ты чего, сученок, тут делаешь? Беженец небось? Не страшно, что бЕндеровцы голову оторвут?
Відповісти
Ты научился бы писать без ошибок, х@йлапан. Выходи в центр, бы тебя обратно отправим к ватникам, проездом через больничку)
Відповісти
Тупорила вата, що ще можна сказати...
Відповісти
Давно тут тролиш...Скільки маєш? Твій акаунт в СБУ полетів уже...Чекай гостей, покидьок...
Відповісти
В мене повно рідні в Маріуполі. Повірте НІЧОГО вони не хочуть знати. Давай їм Путіна та Советський Союз.Не вірте тим десятку українських прапорів. Всі там кацапські падлюки. Говорю бо знаю як з того Широкіного та поряд з Безіменного наших солдат з прокльонами виганяли!
Відповісти
Бо вони дивляться раша-ТВ.
Відімкніть цю гидоту або глушіть.
Ці тьоті хочуть жити у підвалі? Нехай на екскурсію в донецьк поїдуть.
Відповісти
Так вся рассея то в дерьме, потому, что рабы))
И ты раб, строчишь чушь, чтоб 100 рублей у путлера получить)
Иди, мальчик, не мешай))
Відповісти
А хлопчик недолугий)
Твоя робота марна, тролю, ти пил на чоботах наши солдатів, твої "меседжи" вже розчаровують ватні мізки, бо цілувати в ср@ку путіна може тільки тупий совок.
Відповісти
можна впевнено сказати що Маріуполь готовий до здачі москалям.
Відповісти
неправда))
всі розуміють, що якщо прийде путлєр - мирному життю кінець.
вони вже були окуповані раз, відбулись малою кров'ю.
у будь-якому суспільстві є контингент, якому всі навколо "винні" у їх власних невдачах.
їх мислення зводиться до примітивного бажання - хтось прийде і щось ДАСТЬ, це раби халяви, які не прагнуть працювати, а лише чекають, що з неба впаде манна небесна.
зараз їм здається, що прийдуть кацапи і озолотять, наївні тьоті, якщо звернутись до історії, то можна побачити, що ще жодна держава, що вторглась на територію іншої не зробила це з метою ДАТИ - ТІЛЬКИ ВЗЯТИ.
Донбас розвалений і розікраденний. Чому ж путлер вивозить звідти заводи, а не будує їх там, не піднімає вугільну галузь?
збирайте цих тіток і везіть на донбас.
Відповісти