Лучанка поскаржилася на магазин «Салют», в якому мало не на дитину вивернули візок з пивом

Лучанка поскаржилася на магазин «Салют», в якому мало не на дитину вивернули візок з пивом
Лучанка написала скаргу в Електронну книгу скарг України на магазин «Салют».

Про це стало відомо з електронної книги скарг України.

До уваги читачів подаємо лист жительки обласного центру Волині.
«В магазині «Салют» (м.Луцьк, пр. Соборності, 22). Працівник вивозив у залу переповнену тацю з пивом (ПЕТ пляшки всередені,а скло скраю), моя дитина (4 роки) побігла до цукерок.

Працівник відреагував-зупинився, внаслідок чого - розбиті пляшки, перелякана, облита пивом дитина, дивом не порізана...
Те, що дитина побігла - нормально (при вході немає таблички- Вхід з дітьми заборонений), а те, що відсутні елементарні заходи безпеки-ні. Невже треба стільки навантажити - в залі покупці і це небезпечно.
Я думала, що ми маємо право на вільне, безпечне пересування по магазину.

Адміністрація не вибачилась, а навпаки, звинуватила в ЧП.
Я могла бути на місці дитини- оскільки це вихід з проходу, і не помітити - елементарно.

Вивіз товару - особливо скло, потрібно якось убезпечити.
Чому небезпека і хамство чекає нас за наші ж гроші( я кожен день там купую товари на 100-200 гривень...)?».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: скарга
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
від того що магазини все нахабніють і нахабніють, в "Сільпо" люблять підсунути прострочений товар, в "Краї", що на Шевченка, розбіжність між цінниками на полицях і цінами на касі -норма, я особисто двічі підходила з цього приводу до до адміністратора, позитивних змін нуль,останній раз різниця була вже десять гривень, роблять це навмисно, а не тому , що "ціни змінились, а цінники не встигли",в "Тростянецьких ковбасках" що на пр.Волі продавці з такими обличчями, що страшно попросити відрізати той шматок, а не інший і т.д., можна перераховувати до безкінечності. Страшно дитину за дрібними покупками посилати, щоб психологічну травму не отримала( багато дітей дуже ранимі) а тепер ще , виявляється, можуть ще й фізичну нанести.
Відповісти
Я думала в Нашому Краї розбіжності з цінами на цінниках і на касі тільки в Рівному.. а то ще й Луцьку!! Напевне так задумано адміністрацією
Відповісти
Прочитала статтю і пригадала як багато років тому, прийшла з чотирирічним сином в дитячу поліклініку, що за універмагом. На першому поверсі аптечний пункт був, я стою в черзі за ліками, малий на відстані метра від мене,тут звідки не візьмись якийсь дядько несе три картонні коробки, які стоять одна на одній і розкриває на мене рот з текстом "мамашо,заберіть дитину, бо зараз вашому малому як впаде ця кобка на голову,,,!"Я тоді, чесно кажучи так , прошу вибачення, "офігіла" - виявляється дітей в дитячій поліклініці треба тримати на короткому повідку, або приковувати до себе наручниками, що втратила дар мови, але була молода-зелена і тому проковтнула це, зараз би ,звичайно, такого хамства і грубого порушення правил техніки безпеки не стерпіла б.
Відповісти
Зауваження до пані мами. Супермаркет це не дитячий садок. За вашою дитиною окрім вас ніхто не зобов'язаний. Вини супермаркету в даній ситуації немає. Порада для пані "мами" - якщо ви не вмієте дивитись за дітьми - не заводьте їх
Відповісти
спочатку ....дітей не "заводять", це не машина ....
а може ви "заведете" собі і подивитесь???
Відповісти
Саме так. Дитина це не авто. Якщо не вмієте дивитись за дитиною хоча б залишайте її вдома
Відповісти
можливо не має на кого залишити, а дитина хоче їсти??
Відповісти
за руку тримаєш і не відпускаєш
Відповісти
згідна, що я і роблю сама....
Відповісти
Моя дитина "побігла" до цукерок. Свою дитину потрібно тримати біля себе і дивитися за нею у віці, якщо їй чотири роки. Ви самі винні у цій ситуації. Добре,що все закінчилося так, а не з більшими наслідками.В наш час можна спостерігати ситуацію, коли діти зовсім не вміють себе вести, а батьки на це не реагують, а винним в результаті роблять когось, в даному випадку магазин, продавців і тд. і тп.
Відповісти
Потрібно слідкувати за своєю дитиною.Побігати можна на вулиці,а не в магазині.а табличок де вхід з дітьми заборонено в магазинах не вішають.А на рахунок менеджера можливо він мав багато роботи...І ви за нього її не виконуєте...Чому Українці такі наглі люди.От скажіть якби це виглядало якби ваша дитина бігла і розбила якусь дорогу річ,щоб ви сказали що адміністрація в цьому теж винувата бо поставила товар з краю....Це громадське місце і потрібно дотримуватись порядку вам.
Відповісти
адміністрація несе відповідальність за товар який невірно виставлений, на краю полки.. на гнутих полках...
Відповісти
Адміністрація не несе відповідальності за товар, який зіпсували внаслідок недбалості покупця
Відповісти
потрібно перш ніж писати негатив, розібратися в ситуації.....
можливо і вина сторона покупця, тоді да питань не має, але якщо вина тоговельного закладу.. то.. сорі...
Відповісти
По вашому хай дітки бігають по магазинах?А колектив супермаркету платить за недбалість батьків?
Відповісти
ні, ні.. і ні ... просто спочатку потрібно розібратися, а не гатити все в одну сторону... хто був на тому місці і бачив як все було????? бачу що "всі" ..
Відповісти
Я гуляла зі своєю дитиною вздовж перону, коли вона раптово вибігла на колію. Поїзд зупинитися не встиг і моїй малечі відрізало ноги...Я думала, що ми маємо право на вільне, безпечне пересування по перону та й на місці дитини могла б бути я (адже розуму в нас приблизно однаково)
Адміністрація не вибачилась, а навпаки, звинуватила в ЧП.
Відповісти
якщо цукерки за метер від прилавка пивного, то що робити гвалт на весь магазин ? і не йди туди бо на тебе може грохнути товар з тележки???
неадекват....
Відповісти
В Салюті що на Соборності навпроти Алкоголю цукерок не має!!!!Тримайте діток за руки і нічого не буде праплятися в супермаркетах(!
Відповісти
Не ліпіть з мухи слона!
Відповісти
До Луцьк- розум в тебе точно відсутній
Відповісти
Ви впевнені?? я перш ніж робити якісь висновки, роблю ситуацію з двох сторін, а не лепечу чуш...
Відповісти
і перш за все не "тикаю" незнайомим людям...
Відповісти
Якщо мама захотіла купити пивка а дитина ъй помішала то при чому тут адміністрація
Відповісти
Проблема навіть не в дитині, не в мамі а в переповненій тєлєжці- аби нормально закріпили-нічого б не було. А Людмила судить ,мабуть по собі...Легко судити маму, а от гепне якось вам по нозі, тоді й заспіваєте по-новому....
Відповісти
За кордоном б уже магазин притянули б до відповідальності, а наші люди не знають своїх прав, та іншим не дають їх відстоювати. Легше ж мамі напхати, чим виконувати елементарні правила техніки безпеки.
Відповісти
Є час коли виставляти товар і я думаю не в час напливу покупців !!!!!!!брєд брєд брєд персоналу вина тільки персоналу і адмінестраціі вони відповідають за безпеку відвідувачів!!!!!!
Відповісти
Одні за покупців боряться, а інші добивають))). Права мама-дитина має право на безпечне пересування(почитайте закони),магазин проходить навчання по правилам техніки безпеки, які порушив...ще й хамить.Нормальні магазини-перекривають ряд-вивозять товар-ніяких проблем. Мамочка, Вас зрозуміють лише ті,в кого теж малеча.
Відповісти
Почитайте ДБН - якою повинна бути ширина проходу в супермаркеті, а тоді звинувачуйте скаржницю.
А розбиті пляшки, розквашені пакети з кефіром супермаркети, як не дивно, 100% повертають на фірму-виробник.
Відповісти
Згідна з вами на 100%.Завітайте в Салют на пр-к Грушевського. Більша половина товарів прострочена.
Відповісти