У Луцьку припинено подачу гарячої води

У Луцьку припинено подачу гарячої води
У зв’язку з обмеженням газопостачання до котелень міста, тимчасово припинено подачу гарячої води до споживачів.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

У лучан просять вибачення за тимчасові незручності, проте скільки часу доведеться чекати на відновлення постачання гарячої води - не вказано.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 70
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
скільки можна з людей знущатися?! За комуналку плати, а тобі ще й воду відключають! П,,,си!
Відповісти
Слава тим, хто придумав бойлери....А то б зовсім ми не вижили....
Відповісти
Засуньте свої вибачення собі в одне місце!!! УРОДИ!!!
Відповісти
колонка це супер, ніколи не має проблем з гарячою водою.
Відповісти
Знов путін винен, чи може так прийнято у Європі!
Відповісти
Обуренню немає меж!
Відповісти
Зробили воду "золотою" ще й відключили су,,кі
Відповісти
А коли там виброри "мера" слідуючі?
Відповісти
Вже задрали знову відра вийняла
Відповісти
Розніжились тут всі. В мене також немає гарячої води та не роблю з цього трагідії вселенського масштабу!
Моя бабуся носила воду відрами з колодязя: для готування їжі, миття і прання для сім"ї з 7 осіб. Це значно важче, ніж набрати з крана і поставити на газ (черкнути сірником, а не розтоплювати дровами плиту!!!). Так, відсутність гарячої води - це незручно, але не катастрофічно!!!!!!
Відповісти
А ще можна гарячу воду включати на Паску та Різдво,а можна взагалі відлючити воду на Волині річок вистачає,весь світ прогресує,а ми регресуєм,можна ще згадати пітекантропів...
Відповісти
Vzagali ne mujsya, v pecheru pereid', tvoi predky tak zhili
Відповісти
ДО ЧОГО ТУТ РОЗНІЖЕЛИСЬ?????Ми платимо за води!Ми платимо податкі!Ми маємо право на гарячу воду!
Відповісти
А що ж людям робити???....в ставку митись??...Це просто жах якийсь
Відповісти
В людей даху над головою немає, а ви скнієте, бо два дня миєтесь в тазіку
Відповісти
Мовчіть і радуйтесь!раз ми ітак бідні украінці,то і гарячої води нам вже не треба,а ми будем ідальше мовчати,завтра ще газ відключать-тож літо надворі можна на вулиці борщ зварити всім під'їздом -так дешевше!
Відповісти
ПОКРАЩЕННЯ!!!
Відповісти
Візьми помий маленьку дитину декілька разів на день,коли треба ще воду гріти,дорослий то може почекати,то не будеш такий "розумний".
Відповісти
Цікаво як наші бабусі мили дітей???!!!!!
Відповісти
всі такими чистюлями стали! по 100 разів вдень треба митись
Відповісти
А ви зверніться до осіпова поліщука може "порєшают".Облізні.
Відповісти
жили и не тужили)))
Відповісти
Є інформація що то газовики газ перекрили котельням
Відповісти
Телефонували до Романюка: він сказав, що на 33 і 40 не буде гарячої води до нового року для економії газу.
Відповісти
Не скиглити?
Як бабусі дітей мили?
Наші бабусі не платили таких захмарних рахунків за комунальні послуги! !!
Відповісти
Повністю з Вами згідна!!!!!
Відповісти
а як батареї були гарячими, як на вулиці було +20 - тоді не варто було економити????
Відповісти
такі безпомічні всі, йой!!! холодна ж вода є! оце так залежність від комфорту.... навіть зараз не у всіх помешканнях в селах підведена вода. та це не означає, що дітей там не миють і одяг не перуть
Відповісти
Мера на вила!!!
Відповісти
Терпіти можна,але 21 століття .А ми повертаємось у глибоке минуле
Відповісти
Шини в допомогу газовикам і луцьктеплу
Відповісти
скільки можна знущатися!Взимку батареї були ледь теплі,потім вода до 10-ї години,а якщо людина тільки в 10 вечора з роботи приїздить?потім палили як з переляку!ладно,терпіли!но тепер далі знущання!Так!бабусі гріли воду,а я хочу прийти з роботи й прийняти душ!а не гріти ще тазиками і дихати випаровуванням!точно ПОКРАЩЕННЯ!!!!!!!!!!
Відповісти
І повинен вам сказати шановні лучани, у країні криза і тимчасові негаразди і їх треба перетерпіти. Все таки у нас війна і ми повинні стати одним цілим
Відповісти
чогось терпить тільки наше місто, чому в інших містах не виключали гарячу воду на ціле літо?
Відповісти
Тому що ви самі свідомі і повинні показувати іншим, як правильно страждати за єдину Україну
Відповісти
Заодно зробіть профілактику, щоб в липні не робити, а то знаючи нас, ще і в липні будеде вимикати гарячу воду, всеодно коли появится вода ніхто не знаю, займітся корисною справою
Відповісти
скоро вибори- робіть висновки. Бо будете ще 5 років з тазиками бігати.
Відповісти
вибори - схоже, це камінчик на город романюка, зараз понесеться проплачена "громадскість" під міськраду "ридати".
Відповісти
Є така штука як бойлер. Раз встановив і завжди є гаряча вода....
Відповісти
Бійці УПА місяцями жили в лісі без гарячої води і боролися з ворогами! А ви ниєте що воду гарячу відключили. Потрібно думати про те як ворога перемогти. Якщо до нас Путін прийде, то знову все в ліси підемо і буде не до гарячої води. Так що вважайте - що це відключення для вас тренування.

Ми переможемо! Слава Україні! Героям слава!
Відповісти
Вот щас сяду і буду думати як перемогти путіна, кабінетних тварюк, і іншу нечисть. Як надумаю воду включать?
Відповісти
Кабінетних тварюк потрібно розвісити на ліхтарях. З цим згоден. Так як вони зрадили світлі ідеали Революції. Боротися потрібно не тільки із зовнішнім ворогом, а й внутрішнім.
Однак нити через гарячої води - остання справа для патріотів. Потрібно бути готовим до боротьби і стійко переживати труднощі. Такими були Бандера і Шухевич.

Слава нації! Смерть ворогам!
Відповісти
Кому треба - нехай буде готовий і переживає, Мені наприклад, на чоловічий статевий орган, здалась така боротьба. І чому зразу "нити"?, мене обурює, що справно сплачуючи за комфортне життя, я отримую побутові незручності
Відповісти
Якщо тобі не потрібно боротись - значить ти хочеш щоб чобіт окупанта топтав нашу землю? Хочеш бути путінським рабом, молитися на Путіна, і кричати "Слава Путіну!"? Ти знаєш що Путін це сатана, який хоче знищити Україну, а українців зробити рабами? Хочеш жити як Росії без води і світла, і харчуватися покидьками?
Тільки пам'ятай - рабів до раю не пускають!
Відповісти
Патріоте, мені шкода твій запльваний монітор і цікаво яким боком тут "чобіт окупанта", якщо мове йде про свинство (ніяким чином не хочу образити гарних тваринок)чиновників? Тебе б не обуроло коли купуючи товар в магазині ти заплативши гроші його б не отримав?
P.S Особисто я - атеїст і такі терміни як "сатана", "рай", "бог", мені до дупи:)
Відповісти
Якщо ти атеїст, то мені шкода тебе. Ти багато чого не розумієш. Наприклад ти не знаєш що сатану-Путіна охороняють сибірські шамани?
Нічого не чув про психотронну зброю? Що Порошенко в Мінську опромінювали цією зброєю і він через це підписав Мінські угоди?
Якби не був атеїст - розумів би це.
Відповісти
Ce vzhe klinika.
Відповісти
Невже в Липинську психлікарню чи може Олицьку нарешті провели інтернет?
Відповісти
Якщо ти такий розумний, то почитай про психотронну зброю. Його ще за часів СРСР використовували проти людей. Потім воно перейшло Росії. Його і зараз там використовують. Тому в Росії 90% поддежівают сатану-президента.
А про шаманів теж все знають. Де думаєш Путін востаннє був коли на тиждень пропадав? Він в Сибір їздив до шаманів, вони йому карму чистили.
Відповісти
Ой шиза моя шиза... голуби твої глаза...
Відповісти
Дохтор тебе психотронної збоей не опромінювали?
Відповісти
Походу на шляху променя з цеї зброї оказався ти і взяв на себе весь удар, героїчно врятувавши мене!
Відповісти
Дохтор, мене цієї зброєю не опромінюють. Є правила:

1. Не дивитися російське ТБ
2. Не дивитися російські фільми та серіали. А тих хто це показує потрібно судити за державну зраду.
3. Не їсти продукти які зроблені в Росії.

Якщо не порушуєш правила - все буде добре. А ти я бачу правил не дотримуєшся. Тому і пишеш всяку дурість, а вважаєш себе розумним.

Якщо тебе опромінили таки - є способи як вилікуватися. Але тобі це не допоможе вже.
Відповісти
Зато в мене є гарна новина, тебе можна вилікувати друже, хоча це буде складно так як твій діагноз шизофренія, шизотипові стани та невротичні розлади, пов'язані зі стресом та соматоформні розлади.
Відповісти
P.S.S До речі, тобі нікто ніколи не казав, що в тебе стиль написання тексту, як в російских фсб-шників?
Відповісти
Ти хочеш мені сказати що той хто пише "Слава Україні! Героям слава!" є путінський агент?
А той хто не хоче боротися з ворогом як ти - є патріот України?
Відповісти
Не переливай з пустого в порожнє. Я висловила свою думку
Відповісти
та хіба ненька не варта наших зусиль. щоб звертати увагу на такі дрібниці. Не варто навіть думати про таке, ось клятого Путіна здолаєм і буде у нас як в Європі, в совку 70 років терпіли, невже кілька місяців не витримаєм без гарячої води. І тоді запануєм в нашій Неньці Україні. Слава Україні
Відповісти
22.05.2015 Киев обратился к Москве с просьбой о предоставлении скидки на газ путем отмены экспортной пошлины до конца 2015 года. Чиновник отметил, что официальная просьба от украинской стороны также поступила.
Відповісти
Дивись кацап, зараз ми вас на Домбасе переможемо, потім на Москву підемо. Путіна вашого на гілляку, де його труп будуть клювати ворони. І газ нам потім безкоштовно будуть поставляти з Сибірської Народної Республіки.
Що тоді будеш співати кацап?
Відповісти
яж вчора казала - стиль написання як у фсб-шних писак, ну або хворої на голову людини :)
P.S "харчуватися покидьками" - це з вчорашньго потоку бреду, це як ? Так як і ”куштуються” в кацапському фейк відео?
P.S.S я думаю, що ніхто не проти путіна на гілляці, і безкоштовно газу:) Але якщо переше, то ще якось реально, то безкоштовний газ - ні
Відповісти
Он справжній патріот написав:

"Сибір повинна бути приєднана до України - А газ повинен належати Україні"


Відповісти
Адійот.
Відповісти
Ми цю кацапію поділим, Сибір повинна бути приєднана до України, а москалі там будуть працювати в таборах перевиховання. А газ повинен належати Україні, тому що ми принесемо їм свободу. Слава Україні
Відповісти
Згоден. Це розумно. Тим більше що в СРСР українці першими добували цей газ в Сибіру. Крім того є "Зелений Клин" на Далекому Сході - це теж українська земля.
Героям слава!
Відповісти
Дурень думкой багатіє
Відповісти
Спасибi, поржав. Ось такi "квасные поцреоты" i потрiбнi у скрутну хвилину. "Байевий дух" не поднiмуть, зате настрiй - ще як.

Відповісти
Сарказм треба розуміти
Відповісти
Романюк поставив на директора ЛуцькТепло бандита, що хотіти. Вкрали наші гроші і поділились.
Відповісти
Це просто жах!! Вода стала дуже дорогою тому на людях і економлять, а нам тепер плати за електрику і газ вдвічі більше... Вони хіба щось добре зроблять??
Відповісти