Стало відомо, коли з'явиться гаряча вода

Стало відомо, коли з'явиться гаряча вода
У Луцьку не буде гарячої води доки лучани не заплатять борги за газ.

26 травня, під час оперативної наради Луцького міського голови виконувач обов'язків Артур Василевський сказав, що КП "Луцьктепло" боргує 58,6 мільйона гривень НАК "Нафтогаз", які відключили газопостачання в більшість котелень комунального підприємства.

Як зазначив Микола Романюк Луцьк - не єдине місто, де "Нафтогаз" відключили газ, проте зазначив, що міська рада не в силі вирішити це питання інакше. Єдиний вихід - погасити борги.

"Доки не буде заплачено за газ гарячої води не буде", - зазначив мер.

В свою чергу Артур Василевський зазначив, що є борги за газ і на комерційних установах, навчальних закладах, проте основний борг складають несплачені рахунки за спожитий газ у населення.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: борг, газ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А якже ті, що платять????, Чого вони мають страждати, через інших!!!!
Відповісти
За компанію! Разом страждати веселіше!
Відповісти
Тому що ми ще лосі живемо в "совковій" державі...
Відповісти
Луцьктепло" боргує 58,6 мільйона грн, а де цифри боргу по населенню?
Бо щось підозріло розмита відповідь.
Відповісти
на сайті ДКП "Луцьктепло" http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ є перелік боржників та суми заборгованості кожного з них.
подивитеся, заодно знатимете хто з Ваших сусідів "посприяв" відключенню гарячої води, якщо такі є, звісно:)
Відповісти
Зайдіть на сайт Луцьктепло і почитайте, і про боржників теж
Відповісти
здохли разом з Волиньгазом, Фірташом і к.
Відповісти
Це що виходить шоб дали гарячу воду треба збиратись під"їздом і вибивати борг в будинку з тих хто заборгував??
Той хто і раніше не платив, не буде платити і тепер! А люди що справно платят за комуналку страждають.
Відповісти
Чому якщо не платиш за газ тебе зразу приїдуть газовики відрубають. Чому так саме не м ожна зробити і з горячою водою???
Відповісти
Мене також це питання хвилює! Хай вимикають воду адресно, як кажуть "вирізають труби"
Відповісти
Просто всіх влаштовує все так як є, а нащо напрягатися, всеодно воду не включать поки не погасять заборгованість по газу. Просто в нашої так званої "місцевої влади" в кожного по будинку, а то і по дкуілька з автономним опаленням, навіщо їм люди, не ощзмущаються відкрито то хай так і все залишається...
Відповісти
Ну то якось так, а ще куча населення з бойлерами, яким нах ота гаряча вода...
Відповісти
скоро ще електрику вимкнуть)
Відповісти
Щось мені не віриться, що це борги населення. Покажіть струткуру цих боргів!
Відповісти
На тому сайті лише юридичних осіб 400 з лишком боржників, а їх загальна сума боргу перевалює за 70 мілліонів...
Відповісти
і найбільше серед тих юросіб боргують державні установи:)
Відповісти
Брехня. Людей вважають бидлом, яке "схаває" всю цю нісенітницю. Очевидне, м'яко кажучи, "нецільове використання коштів" комунальним підприємством і ще більш очевидна реакція місцевої влади на це. Робімо висновки
Відповісти
Задолбали з розмовами про гарячу воду. Треба думати про те як Україну захистити від Путіна. Якщо в ліс підемо - там не буде гарячої води.
Відповісти
подивився по боржниках в мене в будинку пр. Грушевського 1, кв.145 - 37590,44 грн, кв.48 - 32450,12 грн, кв.9 - 23235,77 грн, кв.294 - 18618,89 грн, кв.267 - 17649,07 грн., кв.180 - 13126,51 грн. Чому на таких не можна подати до суду і просто "перекрити кран", вони ж явно не платять роками.




заборгованості, це ж явно людина роками не платить, чому не можна подати на них в суд і
Відповісти
ви хоч би пройшлися по боржниках якось. Багато цікавого
Управлiння освiти Луцької мiської ради - 3 740 875,86 грн. заборгованості
Відповісти
Включить воду, хочаб на вихідних ви забираєте останне в людей! Скікі можна , проведіть службове рослідування відключить великих боржників та дайте мені мою маленьку радість!!!!!!!!
Відповісти
То коли буде вода?
Відповісти
а вона і так є, а хочете гарячу ставте бойлер
Відповісти
Капець, так хочется написати купу матів на них уродів, які не можуть вирішити це питання. Скажіть, як та країна, яка "ніби" прямує в Европу, прямує в жопу??? Як жити населенню??? Під дощем митись, чи вонючими по задушливих маршрутках їздити?? Що за пі...????? Робіть щось, а то знову прийдеться людям закинувати бруківкою держустанови
Відповісти
Та забудьте ви за гарячу воду. В Україні війна, нам портібно закалятись холодною водою.Романюк -молодець, готує луччан до умов військового стану. Слава Україні.
Відповісти
Це не наша проблема переслідувати сусідів боржників. Це проблема Луцьктепло, що за більш як 20 корупції не змогли організувати можливість точкового підключення боржників. Треба звертатися в це підприємство: дзвонити, ходити, листи писати, хто як може. Щоб від нас в них мозок посипався, але щоб воду включили.
Відповісти