ДТП у Луцьку: Nissan збив мотоцикліста. ФОТО.ОНОВЛЕНО

ДТП у Луцьку: Nissan збив мотоцикліста. ФОТО.ОНОВЛЕНО
Сьогодні, 26 травня, у Луцьку поблизу Київського майдану сталася ДТП.

За словами очевидців, Nissan, за кермом якого була жінка, їхав з центру і повертав на вулицю Задворецьку. Мотоцикл Geon прямував із Рівненського мосту. Очевидці стверджують, що саме водій авто порушила правила дорожнього руху і спричинила ДТП.

Сама жінка не постраждала, але від коментарів відмовилася.

Мотоцикліста зараз обстежують у Луцькій міській клінічній лікарні №2, він при свідомості.

Як повідомив батько мотоцикліста Микола Зінкевич зараз хлопець у реанімації. На даний момент йому роблять операцію, а після неї його чекає ще одна.

Деталі автопригоди з'ясовують.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тапки чиї?
Відповісти
Мотоцикліста
Відповісти
Правила дорожньго руху треба цій козі вчити ,перш ніж сідати за кермо .
Відповісти
Права купила, на машину "заробила". В результаті мотоцикліст в лікарні.
Відповісти
тепер хто більше заплатить, тому напишуть, що їхав на зелене світло.
Відповісти
Права купила їздити ненавчилася. А сама вже сліди прикриває свої. Хоч би поцікавилася в батьків як син. А то збила по барабану мажори срані
Відповісти
Як це могло статись?
Відповісти
за мотоцикліста давайте всі-всі помолимся йому в цю хвилину напевно роблять операцію нехай твій Ангел спаситель допоможе
Відповісти
Одну з декількох операцій вже зробили .Коли стан покращиться будуть робити інші. А зараз в важкому стані
Відповісти
дайте в студію ім*я і прізвище водія автомобіля
Відповісти
і шо? мені наприклад шкода ту жінку. І хоч я з нею не знайома, не була свідком пригоди, але сама водій і не раз бачила, що саме мотоциклісти створюють аварійні ситуації. Про бухих або просто дебільних велосипедистів і пішоходів взагалі промовчу...
Відповісти
Велосипедисти нормальні,просто є деякі типи,які не вміють керувати. А якщо у тебе всі дебільні так йди і лікуйся.
Відповісти
нормальні велосипедисти?, да часом попадаються, не спорю, але то швидше виключення, ніж правило...я часто бачу нормальних таких чмошників, які їдуть на автопілоті з "штормом" у всі боки і раз за разом створють аварійні ситуації
Відповісти
Чуєш ти..... Закрий свій рот.От він якраз по правилам їхав,на зелений,а та чундра була не права.Напевно права купила,на машинуну "заробила" ??? Що ти там про велік муркаєш,я згідний,що є деякі які не вміюьб їздити,але це одиниці,я сам їжжу щодня та бачу придурків на машинаї,які або ігнорують мене або думають,що ай вспію.У мене було багато ситуацій,де я був правий і міг їхати,але я стараюся не створювати аварійних ситуацій і думаю наперед,а та на машині без мозгів.І не ображай інших.
Відповісти
Чуєш ти..... Закрий свій рот.От він якраз по правилам їхав,на зелений,а та чундра була не права.Напевно права купила,на машинуну "заробила" ??? Що ти там про велік муркаєш,я згідний,що є деякі які не вміюьб їздити,але це одиниці,я сам їжжу щодня та бачу придурків на машинаї,які або ігнорують мене або думають,що ай вспію.У мене було багато ситуацій,де я був правий і міг їхати,але я стараюся не створювати аварійних ситуацій і думаю наперед,а та на машині без мозгів.І не ображай інших.
Відповісти
Ну як завжди - жінка за кермом, значить "права купила" і т. д.Да не пропустила - винна, питань нема, але "месних дибільних" мотоциклістів теж розвелось. Якого їх ніхто не штрафує за дико ричащу їзду в 2 часа ночі? Ловити таких падлюк і глушак їм в дупу по самі гланди.
Відповісти
Герой кому ти збираєся глушак в дупу. Здоров'я хватить?
Це дорога могло статися і з кожним, неважливо дівчина, мотоцикліст,велосипедист... Не потрібно переходити на особистості і тим більше когось ображати.
Відповісти
ВолиньПост це 10-й та останній автоконкурс від ВолиньПост????
Відповісти
а чого номерочки так акуратненько прикрили? ВП - до вас питання! якось в інших дтп цього не помічалось за вами!
Відповісти
бабло - рулить, мотоцикліста шкода, хоча, сам не люблю коли підрізає якесь малолітнє мудило...
Відповісти
так і так всі знають що за мадам аварію зробила,це на її совісті
Відповісти
Самої аварії не бачив, а бачив тільки її наслідки. Не пропустила, винувата, не спорю. Але дивлячись на пошкодження на авто можу припустити що мотоцикліст їхав із прилічною швидкістю. Водійка Ніссана просто фізично не могла швидко їхати бо там поворот на 90 градусів із пересіканням зустрічної смуги руху. Дивлячись де знаходиться авто і мотоцикл після зіткнення можу припустити що можливо вона його не побачила, бо він міг обганяти машини по крайній праві полосі і вона його побачила в останній момент (таке там часто буває). Це моя особиста думка, може я і не правий...
Відповісти
сам там кожного дня ходжу і там майже кожен день хтось когось або підріже або просто лупнуть один одного, або пішоходів просто напросто непропускають і їдуть собі.
Відповісти
номерок непростий АС8444ВЕ
Відповісти
АС8444ВЕ
Відповісти
Тапкі злетіли- не вижеве.
Відповісти
та і мотоцикліст мабуть їхав всьогонавсього 50
Відповісти
Дуже важкий стан мотоцикліста запалення легких
Відповісти
Водійка Шибіста Наталія вікторівна збила мотоцикліста і звинувачує його в скоєнні ДТП
Відповісти
скажіть як прошла друга операция?!
Відповісти
А можє це мотоцикл врізався в авто? Чому удар збоку???
Відповісти