«Дніпро» з боєм програв «Севільї» 3:2

Дніпропетровський «Дніпро» зазнав поразки від іспанської «Севільї» у фіналі Ліги Європи.

У Варшаві закінчився фінальний матч Ліги Європи-2015, де зустрілися «Дніпро» та «Севілья».

Гра пройшла напружено для обох команд. Великою приємністю для українських вболівальників було те, що вже на 9-й хвилині матчу наша команда відкрила рахунок: Нікола Калініч обіграв іспанських захисників та забив головою видовищний гол.

Проте, вже на тридцятій хвилині матчу іспанці зрівняли рахунок, а вже через 5 хвилин повели у матчі - 2:1.

Та не судилося «Севільї» закінчити перший тур з перевагою. Блискучий гол зі штрафного майданчика Руслана Ротаня зрівняв рахунок. Команди пішли на перерву на рівних умовах – 2:2.

На жаль, захист дніпрян у середині другого тайму припустився помилки, що дозволило Карлосу Бакку вийти сам на сам з воротарем. 2:3 на користь іспанців! Проте, українські вболівальники до останнього продовжували вірити у свою команду.

На жаль, «Дніпру» не вдалося зрівняти рахунок. Матч закінчився перемогою іспанської «Севільї».