Міхеїл Саакашвілі отримав громадянство України

Міхеїл Саакашвілі отримав громадянство України
Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, якого можуть призначити головою Одеської облдержадміністрації, у п'ятницю отримав громадянство України.

Про це повідомило поінформоване джерело пише Українська правда.

"Від сьогодні Саакашвілі має громадянство України", - сказав співрозмовник.

Як відомо, заступник голови АП Валерій Чалий повідомив, що Кабмін надіслав президенту подання про призначення Саакашвілі, однак глава держави ще не ухвалив свого рішення з цього питання.

Водночас прес-секретар Одеської ОДА Микола Покровський заявив, що представлення Саакашвілі як нового голови ОДА відбудеться у суботу о 14:30.
Раніше Саакашвілі відмовився очолити Національне антикорупційне бюро, бо тоді б довелося відмовитися від громадянства Грузії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пипець - країну здають з потрохами!!! Ганьба!!! І що дивно - тиша і на Майдан ніхто не виходить...
Відповісти
ти дібіл, а не українець
Міхо нарешті наведе лад в Одесі, а згодом і в Україні
Відповісти
Капец. Жиды, грузины! Украинцы напрягают только жопу. А ещё кричат Мы "ВЕЛИКI ! ". Где эта "НАЦIЯ?". Будет скоро неадекватный Мiша, опять давиться галстуками.
Відповісти
Уже в Грузии навел...
Відповісти
стасік, який лад він наведе??!навчись думати і аналізувати, бо через такихь як ти " не дібілів" отак тепер погано живем! кого привели до влади?!
Відповісти
Цікавий ти хлоп!:) Свій нік українською написати забув, а ще когось звинувачуєш?:))) Їдь - може Міхо тебе навчить!:))) Вже українці лад в себе наводити не можуть, а такі як "Stas" готові неньку кожному прохіндею віддати на розграбування!!!
Відповісти
Повторюється історія із варязьким князем Рюриком... Як за тисячу років можна не навчитись керувати державою самостійно???
Відповісти
Це чергова зрада. Країною мають керувати українці, а не грузини і жиди. Тим більше такі дебіли.
Відповісти
А від грузинського він відмовився? Чи буде з двома, користуючись яким вигідно. А в Грузії він не в розшуку?
Відповісти
Скільки кремлеботів набігло (і обісраних комуняк) ... Загалом - ну хоч щось правильне від Пороха... Бажаю пану Саакашвілі чим швидше навести порядок на Одещині.
Відповісти
Тобі подобається що українцями керують все підряд: комуняки, жиди, а тепер і вже грузини? Вважаєш українців бидлом?
Ти або тупий, або Пецю в дупу цілуєш ...
Відповісти
Главная прокуратура Грузии объявила в национальный розыск бывшего президента страны Михаила Саакашвили, сообщает Интерфакс. Документ о розыске экс-главы государства передан в МВД Грузии.
Відповісти
"Україньчьє". Українцем стає будь-хто.
Відповісти
Согласен с вами полностью. Государством должны руководить украинцы. Ляхи, жиды, коммунисты, ни чего не принесли. Я не имею ввиду поляков и евреев. А именно "ляхов" и "жидов". А теперь этот сумашедший грузин.
Відповісти
ти ба як тролі заворушились)
а чого ви не хочете згадати вєлікого грузіна - товарісча сталіна? в кацапії по сьогодні з ним носяться, як з писаною торбою, не дивлячись на те, що він народу згноїв мільйони.
міша в одесі - це добре, тут хабар не занесеш, питання не порішаєш, йому до дупи місцеві мажори, мєнти та прокурори, будуть вилітати з посад швидко.
а ще б на кордон та митницю залучити на роботу європейських спеціалістів, на 5 років хочаб, та в міліцію так само - ви б побачили нову Україну.
корупцію, як мафію, можна перемогти, якщо її очолити і знищити, що власне і почав робити Порошенко.
а всі хто вопить - недалекоглядні, живуть сьогоденнням та мріями про ковбасу за 2,20.
Відповісти