На Волині згоріло авто громадського активіста. ФОТО. ВІДЕО

На Волині згоріло авто громадського активіста. ФОТО. ВІДЕО
Згоріло авто громадського активіста Володимира Красулі.

Обставини, за яких це трапилося, нез’ясовані, - пише Нововолинськ Діловий.

Активіст у той час був на Ковельщині, пообіді надійшов тривожний дзвінок – згоріло авто.

Красуля запевняє, що про самозайняття тут і мови бути не може, адже його Fiat Scudo дизельний, а від замикання електропроводки транспортний засіб захищений, та й у таких випадках авто так швидко не охоплює полум’я. Транспортний засіб стояв припаркований у селі Кульчин біля колишньої льоносушарки. Односельчанин Красулі стверджує, що мінівен зайнявся, коли той знаходився за 50 метрів звідти. Одначе авто не знаходилося в його полі зору.

Натомість працівників МНС викликав пастух, який далеко в полі помітив чорні клуби диму. Пожежники прибули на виклик і загасили вогонь.

Красуля каже, що перелік можливих мотивів для підпалу, якщо такий був, досить великий. Це і активна громадська та волонтерська діяльність, непримиренна позиція у боротьбі зі свавіллям міліції, прокуратури та чиновників, а також можлива політична складова.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це якийсь самопіар, сам спалив машину за селом, щоб менше хто бачив, а потім обдзвонив журналістів, типу дивіться "я громадський діяч" багато зробив, борюсь за справедливість і за це мені помстились. Але ж Володьку всі знають, зав'язував би з цим політичним цирком, ну не вірять тобі люди!!!
Відповісти
Згідна з Вами, підпал можливо і був, але по його проханню))) Так, але хтось же в його казки вірить, коли за нього скільки голосів на виборах!
Відповісти
Це точно ! Була б дорожча автівка - можливо повірив би а так піарщик він!
Відповісти
У валодькі згоріла машана????! ЗНАЧИТЬ В КУЛЬЧИНІ ПРАЗНИК!!! УРА!!! Скоро валодьку спалять і його виводок. Який він активіст???? Автобусний контробандист цигарок,і дуже не хороша людина.
Відповісти
Сергію, я вас розчарую. В селі ніхто не помітив втрати красуліного автомобілю.Свята не було.Володьку ніхто не спалить бо у нього немає свого помешкання, він проживає у тещі.Виводку він не має. У нього дружина і син.Автобус за кордон не їздить.А так як комент ваш жодного разу не втрапив в ціль, то психолог з вас кепський.В людях не рзумієтесь. Тому ви не можете знати яка він людина.
Відповісти
ТИ мені розкажеш який він чоловік))))????? В селі Кульчин всі моляться,щоб циганське кодло десь пропало на років 200! Дружину він десь мав давно,відгрібае вона регулярно і не подитячому. А що ти скажеш за автобуси з цигарками Козінець Красуля і кришуе СБУ????? на Ягодинській митниці) А такі як він вже давно повинні кормити підземних червячків.Проклинають його люди!!!!!
Відповісти
Це цирк по циганські,а не підпал)))))) валодька пойми вас "....іотів" люди сприймають як циркачів на манежі!!!
Відповісти
Якщо в цирку багато глядачів, (включаючи тебе), значить цирк вдався))
Відповісти
тепер усі кому не лінь аквтиісти)) скоро всі злодюги і шахраюги будуть велічать себе - активісти, патріоти)))))
Відповісти
А саундтрек який!!! Блокбастер!!! Ніби то тушать Оптімуса Прайма з трансформерів, печальний конец фільма.
Відповісти
Спасибо тебе за сцену на Майдане! Это подарок от украинского народа :)
Відповісти
що таке "активіст" і його правовий статус! Очевидно, це бандита, якого захищає закон...
Відповісти
У Володимира Анатолійовича багато машин,які возять контрабанду на Польщу. Не збідніє:) А музика на відео це просто шедевр. Такого дешевего самопіару давно не бачила.Відразу видно, що чергові вибори не за горами)) Удачі)))
Відповісти
Черговий піар від гута.
Відповісти
Еврей — Робин Гут берет у богатых, отдает бедным, но удерживает 80% комиссионных… Піар - він і в Африці піар. Статтю потрібно було насвати ,, Виборчі граблі для тих хто хоче вірити, а ле не думати. Наступайте! Не лінуйтесь!''
Відповісти
Його підтримує в Кульчині його "велика родина" і алкоголіки, які на нього працюють за горілку і сигареть, а ще пару "друзів сім'ї",типу "Кульчинки",точніше,його особистих"близьких" подруг
Відповісти
А може це пастух, який пас корів(на задньому плані) запалив?Ййого сам Пу прислав помститись володику за його "волонтерську" діяльність. Хай поодасть один з автобусів, купить кілька машин.Зараз , напевно з'явиться фнформаціія,що він якраз збирався передати цю машину в зону АТО,, хлопцям на передову , а тут -спалили "вороги
Відповісти
А може це пастух, який пас корів(на задньому плані) запалив?Ййого сам Пу прислав помститись володику за його "волонтерську" діяльність. Хай поодасть один з автобусів, купить кілька машин.Зараз , напевно з'явиться фнформаціія,що він якраз збирався передати цю машину в зону АТО,, хлопцям на передову , а тут -спалили "вороги
Відповісти
Піарщик !!! Кругом свою морду пхає і щось не канає , так подумав краще спалю авто - то може повезе і замітять)
Відповісти
Чого цей патріот не с армії?
Відповісти
Депутат тому що )
Відповісти
Цей депутат академок чотири брав щоб закінчити універ,і рішае він свое справи,а не людей.валодька гнида.
Відповісти
Вибачте люди,ну дуже я хочу бути депутатом ВР ,не можу спати так хочу помагати всім людям!
Відповісти