вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

На Волині згоріло авто громадського активіста. ФОТО. ВІДЕО

На Волині згоріло авто громадського активіста. ФОТО. ВІДЕО
Згоріло авто громадського активіста Володимира Красулі.

Обставини, за яких це трапилося, нез’ясовані, - пише Нововолинськ Діловий.

Активіст у той час був на Ковельщині, пообіді надійшов тривожний дзвінок – згоріло авто.

Красуля запевняє, що про самозайняття тут і мови бути не може, адже його Fiat Scudo дизельний, а від замикання електропроводки транспортний засіб захищений, та й у таких випадках авто так швидко не охоплює полум’я. Транспортний засіб стояв припаркований у селі Кульчин біля колишньої льоносушарки. Односельчанин Красулі стверджує, що мінівен зайнявся, коли той знаходився за 50 метрів звідти. Одначе авто не знаходилося в його полі зору.

Натомість працівників МНС викликав пастух, який далеко в полі помітив чорні клуби диму. Пожежники прибули на виклик і загасили вогонь.

Красуля каже, що перелік можливих мотивів для підпалу, якщо такий був, досить великий. Це і активна громадська та волонтерська діяльність, непримиренна позиція у боротьбі зі свавіллям міліції, прокуратури та чиновників, а також можлива політична складова.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це якийсь самопіар, сам спалив машину за селом, щоб менше хто бачив, а потім обдзвонив журналістів, типу дивіться "я громадський діяч" багато зробив, борюсь за справедливість і за це мені помстились. Але ж Володьку всі знають, зав'язував би з цим політичним цирком, ну не вірять тобі люди!!!
Відповісти
Згідна з Вами, підпал можливо і був, але по його проханню))) Так, але хтось же в його казки вірить, коли за нього скільки голосів на виборах!
Відповісти
Це точно ! Була б дорожча автівка - можливо повірив би а так піарщик він!
Відповісти
У валодькі згоріла машана????! ЗНАЧИТЬ В КУЛЬЧИНІ ПРАЗНИК!!! УРА!!! Скоро валодьку спалять і його виводок. Який він активіст???? Автобусний контробандист цигарок,і дуже не хороша людина.
Відповісти
Сергію, я вас розчарую. В селі ніхто не помітив втрати красуліного автомобілю.Свята не було.Володьку ніхто не спалить бо у нього немає свого помешкання, він проживає у тещі.Виводку він не має. У нього дружина і син.Автобус за кордон не їздить.А так як комент ваш жодного разу не втрапив в ціль, то психолог з вас кепський.В людях не рзумієтесь. Тому ви не можете знати яка він людина.
Відповісти
ТИ мені розкажеш який він чоловік))))????? В селі Кульчин всі моляться,щоб циганське кодло десь пропало на років 200! Дружину він десь мав давно,відгрібае вона регулярно і не подитячому. А що ти скажеш за автобуси з цигарками Козінець Красуля і кришуе СБУ????? на Ягодинській митниці) А такі як він вже давно повинні кормити підземних червячків.Проклинають його люди!!!!!
Відповісти
Це цирк по циганські,а не підпал)))))) валодька пойми вас "....іотів" люди сприймають як циркачів на манежі!!!
Відповісти
Якщо в цирку багато глядачів, (включаючи тебе), значить цирк вдався))
Відповісти
тепер усі кому не лінь аквтиісти)) скоро всі злодюги і шахраюги будуть велічать себе - активісти, патріоти)))))
Відповісти
А саундтрек який!!! Блокбастер!!! Ніби то тушать Оптімуса Прайма з трансформерів, печальний конец фільма.
Відповісти
Спасибо тебе за сцену на Майдане! Это подарок от украинского народа :)
Відповісти
що таке "активіст" і його правовий статус! Очевидно, це бандита, якого захищає закон...
Відповісти
У Володимира Анатолійовича багато машин,які возять контрабанду на Польщу. Не збідніє:) А музика на відео це просто шедевр. Такого дешевего самопіару давно не бачила.Відразу видно, що чергові вибори не за горами)) Удачі)))
Відповісти
Черговий піар від гута.
Відповісти
Еврей — Робин Гут берет у богатых, отдает бедным, но удерживает 80% комиссионных… Піар - він і в Африці піар. Статтю потрібно було насвати ,, Виборчі граблі для тих хто хоче вірити, а ле не думати. Наступайте! Не лінуйтесь!''
Відповісти
Його підтримує в Кульчині його "велика родина" і алкоголіки, які на нього працюють за горілку і сигареть, а ще пару "друзів сім'ї",типу "Кульчинки",точніше,його особистих"близьких" подруг
Відповісти
А може це пастух, який пас корів(на задньому плані) запалив?Ййого сам Пу прислав помститись володику за його "волонтерську" діяльність. Хай поодасть один з автобусів, купить кілька машин.Зараз , напевно з'явиться фнформаціія,що він якраз збирався передати цю машину в зону АТО,, хлопцям на передову , а тут -спалили "вороги
Відповісти
А може це пастух, який пас корів(на задньому плані) запалив?Ййого сам Пу прислав помститись володику за його "волонтерську" діяльність. Хай поодасть один з автобусів, купить кілька машин.Зараз , напевно з'явиться фнформаціія,що він якраз збирався передати цю машину в зону АТО,, хлопцям на передову , а тут -спалили "вороги
Відповісти
Піарщик !!! Кругом свою морду пхає і щось не канає , так подумав краще спалю авто - то може повезе і замітять)
Відповісти
Чого цей патріот не с армії?
Відповісти
Депутат тому що )
Відповісти
Цей депутат академок чотири брав щоб закінчити універ,і рішае він свое справи,а не людей.валодька гнида.
Відповісти
Вибачте люди,ну дуже я хочу бути депутатом ВР ,не можу спати так хочу помагати всім людям!
Відповісти