Порошенко: в Україні більше не буде жодних олігархів

Порошенко: в Україні більше не буде жодних олігархів
Президент України Петро Порошенко серед завдань для нового голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі називає деолігархізацію і сподівається, що цей процес буде успішно відбуватися по всій Україні.

Про це він сказав, представляючи нового голову Одеської ОДА, передає Громадське.

«Ніяких олігархів в Україні більше не буде. Олігархи повинні платити більше, ніж середній клас, ніж малий бізнес, який виконує свої завдання вже тим, що створює нові робочі місця», – заявив президент.

Порошенко заявив, що програма деолігархізації «буде втілюватися в життя, незалежно від прізвища того чи іншого олігарха».

«Не буде у нас приватних армій, які марширують по містах. Вони будуть роззброєні і притягнуті до відповідальності. Охоронні компанії будуть позбавлені ліцензій, а організатори опиняться за ґратами», – наголосив він.

«Не буде проплачених псевдошахтарських мітингів, не буде «прихватизовано» безкоштовно державне майно, яке має працювати на державу. У країні буде наведено порядок і в країні буде дисципліна, і це ті завдання, які я ставлю новопризначеному голові Одеської ОДА», – сказав Порошенко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чергова піз...ш президента аби що-небуть навішати.
Відповісти
голова і так болить за цілий день а от тепер ще і живіт від сміху
Відповісти
Коли вже за словами піде вже справа?
Відповісти
так олігархів не буде.. будуть МЕГАОЛІГАРХИ
Відповісти
Олігархи не дають жити по-новому, бо брешуть і крадуть по-старому. Що їх може зупинити Порошенко НЕ ВІРЮ. Може Китайський досвід зупинить олігархів - СМЕРТЬ за крадіжки в особливо великих розмірах! Потрібно відновити бажання усіх ЖИТИ ЧЕСНО, а НЕ ПО-НОВОМУ.
Відповісти
"в Україні більше не буде жодних олігархів"- сказав олігарх Шоколадний Пеця. Пеця напевно мав на увазі що на Україні не буде жодного олігаха, крім Пеці
Відповісти
наш Вальцман?
Відповісти
Буде один олігарх Порошенко, ще паро місяців і буде в Украіні диктатура .
Відповісти
з крадіжкі Луазу.за розкрадання народного добра в особливо великіх розмірах при советах садили до тюрми а не на трон
Відповісти
тролі, заспокойтесь)
ви бачите не далі свого носа.
щоб викорінити олігархію та корупцію - треба щоб держслужбовець був чесним. а щоб він був чесним - треба щоб він був від незалежним від впливу олігархів, депутатів і т.д.
тому порошенко вибрав розумну альтернативу - іноземці.
наприклад, як тепер прийти до міши в одесі та попросити порешать вопросік? ну хто смєлий? хто першим піде?
порох правий, чинить розумно, єдина біда - мало кадрів у нього для реалізації програми, але з міжнародною допомогою за пару років можна ці конюшні розчистити.
Відповісти
Не траба бути тролем, а треба бути розумним українцем, щоб розуміти, що у державних службовців лад тільки тоді буде, коли вони будуть мати достойну зарплату!!! А те що заявив Міхо, то це повний брєд! Який молодий спеціаліст піде на держслужбу з зарплатою 1200 грн.?:) Це брешуть людям для піару, а дійсності не розуміють! А ви звикли всіх хто правду пише тролями називати?:) Ну-ну... Так легше людям локшину вішати и не бачити дійсності!:)
Відповісти
Грицю, учись поведінки у котів. Вони, на відміну від деяких людей, лижуть задницю лише собі..
Відповісти
Юра, вчись поведінки у розумних людей, бо вони, на відміну від дятла, головою думають...
ви можете запропонувати розумну альтернативу - пропонуйте.
хтось каже про підняття зарплати, але це не ефективно без зміни системи.
у суддів завжди була дуже висока зарплата, але це не ставало перепоною у прийнятті незаконних рішень.
змінити систему можна людьми, які в ній не зацікавлені.
Відповісти
Дай ім хоч яку зарплату ,вони все рівно будуть брати взятки і красти .Совковий менталітет викоринити дуже важко ,единий вихід :внести в кримінальний кодекс статтю ,яка за так діі тягне дуже великий срок і змінити наших суддів ,бо вони вже оскотинились до ручки .
Відповісти
сотворили проект "незалєжала Ненька". Тепер треба "нєзалежалих" українців, бажано грузинів.
Відповісти
Мы только "за", вот только еще с Лагуном и его покровителями правоохранительные органы не хотят разбираться, что государству не хочется вернуть украденные миллиард долларов? http://www.2000.ua/blogi/blogi_blogi/nash-istochnik-v-ukrainskoi-razvedke.htm
Відповісти
а Порошенко - хто???? біднячок????
Відповісти