ДТП на Волині: легковик влетів у фуру

ДТП на Волині: легковик влетів у фуру
Дорожньо-транспортна пригода сталася на Ковельській трасі в селі Сирники Луцького району вчора 1 червня. Водій автомобіля Toyota Camry, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надала перевагу в русі вантажівці Renault Magnum і спричинила зіткнення.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли у прес-службі ДАІ області.

Внаслідок ДТП водій і усі четверо пасажирів легкового автомобіля з важкими травмами доставлені в реанімацію. Водій вантажівки не постраждав.

На момент аварії в автомобілі Toyota знаходилися жителі Луцька, сіл Брище та Липини, а також Ківерець: водій – дівчина 1994 року народження, ще одна дівчина 1987 року народження, а також двоє чоловіків – 1972 та 1970 років народження. Наразі за їх життя борються лікарі реанімаційного відділення.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: аварія, ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Баба за рулем то те саме шо мавпа з гранатою.
Відповісти
не треба ля ля. То все стереотип. Багато жінок ще мужикам фору дадуть за кермом
Відповісти
Можливо і так буває. Але якшо права купив а іздити не купив. То винен?
Відповісти
згідна. а тим більше без стажу і без прав
Відповісти
Пити треба менше і не купляти права за сало.
Відповісти
Одна з пасажирок померла інші 50/50. Ось що робить спиртне...
Відповісти
Вже обидні дівчини померли. Інформація достовірна. Їхала ця компанія з хрестин, були у нетверезому стані,. Чи була та дівчина що за кермом теж випивша - не знаю точно, та вже й не важливо...на жаль. Решта у важкому стані, очевидці кажуть, що позносило черепи усім, важкі травми ніг, можливо їх вже немає ...Та що була за кермом замість щеплення натисла на газ, чоловік що був поруч став викручувати кермо, машину розвернуло. Якби він не жаважав то б перелетіли на швидкості трасу і зіткнення вдалося б уникнути. Водій фури уникав зіткнення, зїхав у лісопосадку по другу сторону траси.Шкода всіх, але горілка ще нікому добра не зробила. Майте розум як сідаєте за кермо і вчіть ПДР.Будьте здорові!
Відповісти
Їхали вони не з хрестин!
А просто святкували... це ж свято!
Толік був лише випившим а Софія була з нічної роботи!!!!!!!!!!!!!
І прийшли Іра і Петро і попросили завезти їх додому в Рокині.вони і поїхали іншим поворотом........ і все сталося
На даний час вони всі непритомні але 1 дівчина Іра померла. Тому що в неї у черепі була дирка.
Шкода їх всіх так щож зробити?
Відповісти
Не потрібнобільш коментарів, сусідки, водії, бліни, і всі інші! схаменіться! Хто співчуває помоліться, хто ні помовчіть. НЕ СУДИ НЕ СУДИМИЙ БУДЕШ!!!!!!!Владико Вседержителю і Святий Царю, що всіх караєш, але не нищиш,
зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського
розвіюєш.Молимось Тобі, Боже наш, раба Твого хворого Анатолія відвідай
милістю Твоєю,прости йому всякий гріх вільний чи невільний.Так,
Господи,Твою цілющу силу ж неба зішли, торкнися тіла, погаси гарячку,
вгамуй страждання і всяку таємну неміч.Будь лікарем рабові Твоєму,
підніми його з постелі недуги і від ложа болю цілим і здоровим, дай йому
бути Церкві Твоїй послушним і волі Твоєї виконавцем.Бо Тобі належить
милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину,
і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків.Амінь
Відповісти
Навіщо таке писати, померла тільки одна дівчина
Відповісти
Таке враження що ви з ними в машині були? Всі в реанімації, а вам певно перед аварією все розповіли і звідки і куди їхали і газ і щеплення поплутали.
Відповісти
по 1 не з'якіх хрестин вони не їхали. По 2 нехто з них п'яний не був і по 3 одна дівчина померла Ірина а оце хто це написав дібілоїд томущо якшо незнаєш то не пиши а тобі ця горілка добро зробила чи ти пані і це брехня тогошо там моя.....неважливо зрозуміли?
Відповісти
пишіть,пишіть головне щоб всі 3 були живі зрозуміло?
чи вас жаба душить що Соня була за кермом?
Відповісти
не були вони п*яні, шо ви мелете. Які хрестини??? Померла одна дівчина Ірина. Черепи нікому не зносило, але дуже важкі травми. І до сусідки: дуже ти вправно розбираєшся, як авто треба в екстренній ситуації вивертати. Ще б так ніс свій відвертала, як інших повчаєш, аби не пхався не туди де треба.
Відповісти
оце правда знаю я з тобою згідна
Відповісти
Дівчина, що померла першою, була моєю сестрою...
Відповісти
Я согласна с выше сказаным! Надо не осуждать,а по молиться! Какая теперь разница откуда ехали, и кто виноват! Они уже сполна заплатили за не осторожность. Пусть крепятся и они , и родственники.
Відповісти
Я согласна с выше сказаным! Надо не осуждать,а по молиться! Какая теперь разница откуда ехали, и кто виноват! Они уже сполна заплатили за не осторожность. Пусть крепятся и они , и родственники.
Відповісти
Вам не на доїло їх обговорювати що сталося то сталося тут не хто не винен. Так значить госпоть призначив, їм там так погано а ви мелите всяку дорню.
Відповісти
соня і толік дуже хороші люди і друзі нехай вам бозя допоможе......
Відповісти
нічого в соні хорошого немає . вона скрізь шукає вигоду.
Відповісти
Настя, а права Соня мае ? Чи пiде в тюрму, за те що першу дiвчину вбила?
Відповісти
Настя, а права Соня мае ? Чи пiде в тюрму, за те що першу дiвчину вбила?
Відповісти
ваша соня ніяких прав не мала
Відповісти
Яка різниця пяні чи тверезі хто в наш час невипиває? Немає дитини ,батькам горе ,а ви починаєте гадості писати.
Відповісти
Велика різниця! Як можна пьяній людині сісти за кермо ? Цеж дурість! Пьяна людина за кермом - це може призвести до смерті!
Відповісти
не важливо яка тобі різниця чи має Соня права чи не має а якшо ти так пишеш то ти сідай в тюрму ок?
Відповісти
А чого такі. Сцикухи з медиками вишивають?
Відповісти
А чого такі. Сцикухи з мужиками вишивають?
Відповісти
алінка ротік закрий
воона його кохає тощо нам зробити піти і сказати не кохай його якшоти така то люби своїх (*багачівв*)
Відповісти
Аліна а чого ти так пишеш сцикухі?Вони дорослі дівчата та Іринка з Петром жили разом і їм було двом добре,а різниця у вікові то нормально.
Відповісти
Я недумаю що дівчина яка була за кермом була пяна .А решта якщо і були пяні то і шотут такого,що пишуть шо вони були нетверезі.
Відповісти
соня дівчина яка була за кермом була пяна . вона нікого не кохала а просто шукала вигоду. ніяких прав в неї не було. ніхто з друзів і рідних їй не пробачить . хоча її і так вже наказав бог
Відповісти
Ті що були в машині вони вийшли з коми? Ні чого непишуть про їх.
Відповісти
ніхто не вийшов
Відповісти
Дівчина вже сідає. А чоловіки в комі.

Відповісти
Толык помер (((
Відповісти
Толiк помер, I дай Бог щоб ваша соня( пишу з маленькой букви) вижила! Хай живе з цим! ........
Відповісти
И ночной смены, где работала ваша моря_нет! убила
Відповісти
А Петро живий ?І що то за дівчина Соня хто вона я щось неможу її пригадати.
Відповісти
А Петро живий ?І що то за дівчина Соня хто вона я щось неможу її пригадати.
Відповісти
Соня Сидоренко.
Відповісти
А що в мужиків сімї нема що з такими дітьми їздять вони їм в батькі годяться
Відповісти
ЯК СОНЯ? ХТО ЗНАЕ?
Відповісти
Толiк був не одруженний! А у малолетки треба спитати, чого до нього вцепилась, ще й за кермо п!яна сiла... Загубила життя людям.
Відповісти
Шкода людей.
Відповісти
Хороші люди і на небесах потрібні..
Несудіть нікого.Бог нам усім суддя.
Мої співчуття.
Відповісти
А як Петро він живий?
Відповісти