«Краще синиця в руках, ніж журавель у Палиці» - Тарас Яковлев

«Краще синиця в руках, ніж журавель у Палиці» - Тарас Яковлев
ВолиньPost взяв інтерв'ю у першого заступника міського голови Луцька. Спілкувався з Тарасом Яковлевим керівник ВолиньPost Володимир Пащенко.

У ході розмови Тарас Яковлев відповів на ряд гострих запитань, які давно цікавлять лучан. Серед них були і такі:

Чи готові ви працювати в команді Ігоря Палиці, якщо він вам запропонує?

- Навряд чи він мені запропонує.

Чому ви так вважаєте?

- Я достатньо молодий ще, і щоб говорити, що я з кимось не готовий працювати, це буде стратегічно неправильно.

Якби питання постало очолити фонд Палиці чи залишатися першим заступником мера Романюка, що б ви обрали?

- Першим заступником Миколи Романюка.

Отже, ви би відмовили Ігорю Петровичу Палиці очолити його фонд?
Подробиці та продовження інтерв'ю дивіться у відеосюжеті «У мене немає заборонених тем для інтерв'ю» - Тарас Яковлев

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
По-моєму, його вже давно готують на високу посаду. За вуха тягнуть
Відповісти
Готувати напевно-таки готують,але осінні вибори внесуть свої корективи і залишиться Тарасик з Романюком поза "грою".
Відповісти
Буратіно лишиться з носом... синім. Дав би Бог...
Відповісти
А кого ти чекаєш замість тих, хто залишиться поза грою? Осіпова, Товстенюка?
Відповісти
А чого це такий молодий, талановитий, патріотичний і досі не в АТО?
Чи Батьківщину захищати слабий?
А няшки у владі ділити здоровий?
Відповісти
Сумніваюсь що палиця пройде, хоча шанси високі. Дуже прикро що наше населення може продатися за копійки
Відповісти
Палиця зараз заплачею
Відповісти
Я за таких старих пролежнів голосувати не буду, виключно тільки за молодих, впевнених в собі, з бажанням шось накінець змінити!!!

п.с. А, да звісно ж з-п малувата, такий "трудяга", треба як мінімум на 3 теперішню множити. десь памятаю читав інтервю товстенюка про фонд - де він говорив про "хорошу зарплатню" працівників фонду, так там ситуація кардинально навпаки, люди батрачать як прокляті за "хорошу" зарплату в 6тисяч, а тут тарасік жаліється шо нізашо 10ку отримує... жах люди, гнати старих маразматиків і пердунів пора
Відповісти
Коли вже ми зміним нашу країну і наших політиків на щось нормальне! Бо ж посуті нічього не змінилось!!! Корцпція на кожному кроці!!!
Відповісти
Палиця не буде балотуватись в мери, а Яковлєв - одна з найбанальніших кадрових помилок Романюка. Своїм "методом" підбору кадрів Романюк створює собі найбільше проблем.
Відповісти
Тарасику іди до домцю, шо це мале курча зробило?, окрім, як навчилося зализувати для М.Я???
Люди відкрийте очі то ж комсомольці піонера ростять!!!!!!!!
Відповісти
Яковлев чесна людина. Він відверто заявив, що прихід до влади в Луцьку команди Палиці - це краще для міста, це - журавель. Але він обирає нікому не потрібну синицю - Романюка - бо вона вже у нього в руці. Це чесно.
Відповісти
Молодець. Хороше інтерв’ю молодого політика. За такими як він майбутнє.
Відповісти
Хай Яковлєв розкаже скільки йому заплитили налом,коли продавали кінотеатр Промінь.Гнилий до кісток!!!!
Відповісти
Де мій комент!!!!
Відповісти
разом з романюком посіпака облспоживспілки а бюджет йому по барабану.
Відповісти