Доходи Порошенка: до і під час президентства. Інфографіка

Доходи Порошенка: до і під час президентства. Інфографіка
За 2014 рік теперішній Президент України Петро Порошенко заробив на 300 тисяч гривень більше, аніж у 2013 році, коли просто займався бізнесом.

Про це повідомляє Телеканал 24.

Де взяв Порошенко додаткові гроші, коли в країні тривала війна, дізнайтеся в інфографіці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бабло рубит покруче Янука.
Відповісти
аміго, ти не плутай бізнесмена і тупо службовця, який на одну зп дачний будиночок за 10 років аби звів
Відповісти
По конституции президент и госслужащие не могут иметь бизнес.
Відповісти
Ребята, Пйотр Петровіч Порошенко значіца однім із основатєлєв нашей партії. Ми его воспіталі, ми его виростили, он конечно чушь собачую несьот последнее время, но нутро его НАШЕЕЕЕ РИГИОНАЛЬНОЕ. Слава КПРС, тху блин, слава Україне, о, блин.
Відповісти
Ізвініте конечно. но мі его исключили из рядов Партии Ригионалов,слишком он дохера набрал, нечета великому Товарищу януковичу! Ура товарищи.
Відповісти
Ненадо ля ля. Пйотр петровіч обскакал меня на порядок віше, я шапки воровал, а он конфетки гамняніе делает. Во !
Відповісти
Іде війна а шоколадний хряк заробляє......
Відповісти
Ненадо обзывать гаранта Конституции, мы его избирали, он наш Призидент, он безпокоица за нашее бьудущее. Да здраствует товарищ Брежнев, товарищи, Ура !!!! Тху ты блин, точно фамилию попутал. Да ладно неважно УрАААА. Главное поддерживат политику партии. Как то у нас она сейчас называется ? КПСС? нет, Партия регионов? нет. Блок Пйотра Полошенка Вот! Ура Товарищи, нет снова напутал Срава Украине! Теперь правильно??? Ответьтьке кто считает что я не прав .
Відповісти
Ти в дитинстві мабуть часто головою бився(лась), не неси єрєсь
Відповісти
Він досі бється
Відповісти
Я конечно звиняюсь, але за якою методикою Волиньпост рахує збільшення доходу? 369 млн. грн-52 млн.грн не дорівнює 300 тис. грн.
Відповісти
Я Вас Умаляю, яка хер разніца, мільон сюда , тища туда, Щирі Українці Пєтя, Сєня та Вова Гройсман рулять. Євжопу развелі на бабкі і будь шо будет. Главноє народ уже нє гавкаєт, свої ж при власті, ні то шо банда Януковіча, тху-тху, шоб не приснілісь боронь боже вночі,
Відповісти
от цікавий народ, порох бізнесмен, основний прибуток - девіденди, тобто гроші від власного бізнесу!
і він їх показав, податок значить сплатив і головне - не в держави вкрав, а заробив!
тим від і відрізняється від яника, що гроші заробляє на своєму бізнесі, а яник на розкраданні державного майна.
а хто з вас "засвітив" свої доходи?
Відповісти
Гроші то заробляє на бізнесі, але дивним чином що він, що гонтарєва при ЗНАЧНОМУ погіршенні життя народу стали заробляти набагато більше, ніж раніше
Відповісти
У країні, де більшість населення живе на 20-25 тис. грн в рік, заробляти сотні мільйонів - це злочин. І байдуже, що він узаконений!
Відповісти
як це злочин - заробляти чесно гроші?!
красти з бюджету - це злочин.
скільки мільонерів у Європі? досить багато, але ж ніхто їх злочинцями не вважає, бо податки вони платять вчасно і не малі.
Відповісти
а восьморку 2108 прода-а-а-а-ав))))))
Відповісти