Благодійні фонди: думка лучан. ВІДЕО

Благодійні фонди: думка лучан. ВІДЕО
Що знають лучани про благодійні фонди на Волині.

Дуже часто на вулицях міста ми бачимо людей, які збирають кошти до благодійних фондів. Але чи справді вони туди потрапляють - не знає ніхто.

А що думають лучани щодо діяльності благодійних фондів, які саме фонди вони знають та чи довіряють їм - дивіться у нашому сюжеті.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підлизнули, молодці
Відповісти
В кожному благодійному фонді гроші кримінальн.
Відповісти
слабенько прихована реклама єгорки палочкіна?
Відповісти
То де зміни у Вашій роботі, шановні панове журналісти?
Абсолютно "поверхневий" етюд.
А могли б роз'яснити лучанам, які документи обов'язково мають бути на руках у вуличних волонтерів - збирачів коштів чи то на операцію малюку, чи то на АТО, чи на дитячий будинок, чи на черговий храм. Такі роз'яснення обов'язково треба надавати, тоді й суми пожертв збільшаться, і аферистів поменшає.
Ну невже так тяжко взяти інтерв'ю у юриста?
Відповісти
Ми спілкуємось безпосередньо із звичайними громадянами на вулицях Луцька, щоб почути їхню думку. Звичайно, в подальшому наші сюжети будуть більш складними, а поки ми лише дізнаємось думки на різні теми звичайних Лучан.
Відповісти
Вибои, вибори, вибори... За бабло всі перехожітільки цей фонд і знають. Особисто із шаною ставлюся до Фонду (за спортмайданчики та "Буковель"), реальні справи для реальних людей. Але сюжет замовний, як на мене, виглядає непрофесійно.... А хто такий Пащенко і так всім давно відомо.
Відповісти
Сюжет замовний?
А якщо не секрет хто замовник?
Так замовний )) редакція замовила своїм працівникам провести таке опитування
Виглядає непрофесійно - можливо, але ми вчимося
А От хто такий Пащенко прошу читачам нагадати
Разом перевіримо чи є свобода коментування на ВП)))
Я навіть не тішу себе надією побачити Ваше справжнє ім'я і прізвище
Відповісти
Замовник мріючий голова міськради ТОВСТЕНЮК О.В.
Відповісти