Антирейтинг: ТОП-5 зірок, яких не можуть терпіти українці

Антирейтинг: ТОП-5 зірок, яких не можуть терпіти українці
В результаті дослідження TNS MMI вдалося з'ясувати вподобання українців.

Було опитано тисячі людей в різних містах, повідомляє Star.Корупція.

Їх запитали як про улюблених музичних виконавців, так і про тих, кого вони не можуть терпіти. Звернемо увагу на антирейтинг.

Найбільше неприязні українці відчувають до Світлани Лободи (16%).

На другому місці Таїсія Повалій (16%). Трійку замикає Руслана з 14%. Також до першої п'ятірки увійшли Вєрка Сердючка та Гайтана.

Результати опитування викликають здивування. Якщо негативне ставлення, наприклад, до Повалій можна пояснити проросійською позицією, то чому українці не люблять інших зірок - викликає питання.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: шоу-біз
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І Вєрку Смердючку зарахували до бабів ?..
Відповісти
ну а як же ані лорак?
Відповісти
А чим тобі Лорак не подобається? Гарна, голос має, українські пісні гарно виконує... А те що у Росії виступає - так а в нас є умови для заробітку таким талантам? Вибачайте, а їсти всім хоцца! У Росії їі визнали кращою співачкою року! В нас залишились, в основному, одні лабухи і пісні з сміттєзвалища!:( Своїм псевдо-патріотизмом всі таланти країни знищите або вимусите виїхати з України і це стосується всіх галузей науки, культури, спорту...
Відповісти
А пісні лорак є дуже "змістовні# вони так і пронизані інтелектом
Відповісти
Згідна з Вами на всі 100%
Відповісти
Якби на очах у Лорак, не дай Боже, знущалися з іі рідноі людини, а ій заплатили за музичний супровід до цієі ганьби достатньо грошей, то вона б теж співала і казала: Я ж спічачка, я поза подіями, я не втручаюсь, моє місце на сцені...От так і зараз: Украіну гвалтують, а вона супроводдує це своім співом осторонь за гроші...Смердить, сорі, від неі...
Відповісти
Але ж новий Ляпiс - це iдеал справжньоi cучасноi музичноi украiнськоi культури! Навiть громадянство дамо! Вiд нього напевно i не смердить))
Відповісти
Смердить від усіх запроданців!!!
Відповісти
Руслану мб ватники не терпят/)
Відповісти
Руслану викинути, а на перше місце Лорак. Причина проста - всі вони кончєні тварі.
Відповісти
А Толіка Тимощука не треба? Він за щире російське спасибі грав та грає в Пітері, тому що в ненці нема де грати в футбол за гроші?
Відповісти
З Тимощуком новий контракт вже не укладали він вже "пенсіонер", а вам з такими висловлюваннями ніколи не бачити процвітаючої України, з такими коментаторами ця держава ніколи не буде счастливою, незалежною, сучасною... державою!!! Україна нічого не може дати своїм громадянам, а от чузеземцям і громадянство за пару годин видають, своїх нічим не забезпечують і ви ще винуватите Тимощука, Лорак... Це просто смішно!!!
Відповісти
"Чому українці не люблять інших зірок?"
Бо це рідкісне лайно,яке людина в здоровому глузді слухати не буде
Відповісти
"...рідкісне лайно"-це Ви про українців?
Відповісти
На мій погляд, Лобода навпаки зараз дуже крута стала...така собі брутальна поп діва!
Відповісти
Пенсіонер Тимощук міг-би свій рідний клуб ''Волинь'' підтримати, а не ''Зеніт'' . А на рахунок зірок ''патріотів'' скажу, що вони запроданці. Давайте тоді всі виїдемо в окупаційну державу і підтримаємо військо РФ, Щоб вони і надалі знищували український народ.
Відповісти