У Луцьку зняли зворушливий промо-ролик про університет. ВІДЕО

У Луцьку зняли зворушливий промо-ролик про університет. ВІДЕО
Луцька телеведуча та студентка Галина Падалко зняла промо-ролик Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

"Знову понеділок. Знову навчання. Але я радо йду на пари. Щодня повз мене проходить багато людей, але завжди найріднішою для мене буде одна - моя мама. Щодня ми проходимо повз чимало будівель, але завжди по-материнськи дорогою для мене залишиться одна - мій університет...

Я люблю свій університет, своїх друзів, викладачів, кожну аудиторію. Я зробила свій європейський вибір і жодного разу не пошкодувала про це", - говорить дівчина у ролику.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Респект авторам! Креативно, свіжо, незвично!
Відповісти
у чому "європейський вибір"? університет український!
Відповісти
ЧУТЬ НЕ ЗАПЛАКАВ..
Канешно з радыстю вона йде....
платная такая скрызь по платному)
Відповісти
та він не зворушливий а мильно-ванільний)
такий весь пухнаааастий))
цьом няшечці!
Відповісти
так, дійсно, якби там додали трошки драми, чи досягнень... наприклад показали якийсь винахід, що рятує життя солдатам, тощо... оце було б зворушливо!
а так, то схоже зняли для першачків, які не січуть глибоко і здатні сприймати тількіи прості образи типу "рідний" "сім'я", "мама", "європа-хороше"...
За кого вони взагалі мають нашу нинішню абітуру??
можна значно краще!
Відповісти
Давайте поспекулюємо на темі АТО, це ж зараз в тренді
Відповісти
О, може ВДУ почав видавати вже європейські дипломи і всі, хто туди вступають роблять реальний європейський вибір???
Але ні. то брехня. європейський вибір це просто мрії. але що ж, мріяти не дорого. і не зле. може колись... але виказуючи мрії обов'язково нарвеся на стьоб))) мо вони не знають того?
певно не знають))))
або знають і такі довольні,-камон всі! стібайтесь над цим продуктом! Вперед! І гоу до приймальної комісії!
Відповісти
Шановні, я не розумію, звідки у вас стільки злоби? Люди стараються, роблять хоча б щось, на відміну від більшості студентів, які інколи навіть не знають що твориться в них на факультеті. Зміни, яких ви так хочете, ніхто вам на блюдечку не піднесе. Що ви робите для університету аби там було краще? Не подобається відео - зніми краще, ніхто не забороняє. Зроби краще, а тоді нехай покритикують тебе.
Відповісти
Про відео нічого не скажу - зроблено професійно. задумка хороша. Але оцей коментар зверху, знову мене дивує. Що ж вас так їсть критика? В нас алергія на неї чи як? Сприймате критику. І хай інших критикують. Я Ж ТО ЗНАЮ, ЯК ВИ ЛЮБИТЕ КРИТИКУВАТИ ІНШИХ!!! А як вашу, ненаглядну критикують, чи ВАШ університет , так не витримуєте)
Відповісти