Як Романюк під Луцьком танцював. ВІДЕО

Як Романюк під Луцьком танцював. ВІДЕО
Микола Романюк під Луцьком танцював із дітьми.

Це сталось на дискотеці у літній школі для обдарованих дітей на базі табору «Ровесник».

Міський голова Луцька Микола Романюк дивився на дітлахів і завзято повторював танцювальні рухи.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що тут такого??? Нормально як на мене.
Відповісти
да але це ж Депутат
Відповісти
і що? він, що голяка гарцював? глянте як Обама витанцьовує...щелепа відпаде
Відповісти
депутат? Романюк - мер Луцька, а не депутат, харош тролити
Відповісти
Скоро вибори до місцевих рад , ось і танцює і асфальт кладе !
Відповісти
Дуже вдалий ролик для підняття рейтингу.
Боря Єльцин і танцював, і співав, і бухав одночасно.
Відповісти
А прикольно. Правильно, треба розслаблятися час від часу. Він ж звичайна людина як і всі. Має право і потанцювати
Відповісти
Молодець, голова!!! Сучасна людина, а не черствий екземпляр, як жопастий осіпов. Він з усіма вміє по-людськи і по-товариськи. Я б сама з ним з задоволенням затанцювала, навіть в ліжку...
Відповісти
и что в этом плохого.могу вам уважаемые скинуть видео как мой собака срет
Відповісти
молодець!)))))))))
Відповісти
прикольне веселе відео))
Відповісти
А яка метв у авторів цього відео ? Якщо хотіли дати "компромат" на меру, то на мою думку, досягли зворотнього результату. Романюк - жива людина, один із мешканців Луцька, не лише посадова особа,а батька і дідусь, ніщо людське йому не чуже.
Відповісти
Красава Колян
Відповісти
Молодець!Він гарна людина!!!
Відповісти
А пісня російська. Ось так. З цього й починається виховання молоді. Любов проявляється до того, що тебе оточує, що ти слухаєш, що дивишся..
Відповісти
Якщо керівник нормальна людина, то це дратує ненормальних його опонентів. "Баба Яга проти!...". Коли нема де знайти причину конфлікту, починаєте чіплятися до всього.
Відповісти