На Волині призначили керівника ДСНС

На Волині призначили керівника ДСНС
До виконання обов’язків начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинські області знову став Володимир Грушовінчук.

Відповідний наказ підписав заступник голови ДСНС України Микола Чечоткін, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відтак відсьогодні, з 19 червня 2015 року, Володимир Васильович знову керує відповідним відомством.

Нагадаємо, що Володимир Грушовінчук не один рік очолював управління, але кілька місяців тому його було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на період проведення слідства.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДСНС, Волинь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
БЕЗСМЕРТНА! сила.
Відповісти
бабло!!!!!!
Відповісти
кинули щуку у воду...
Відповісти
пропоную повернути на посаду башкаленка, шибу, яника, азірова ...
Відповісти
ще колісника,микитюка.ходарева і буде 3 майдан.
Відповісти
Та нормальний він керівник
Відповісти
Яка Європа.....то повна.па.......люди добрі .....як жили так і живем.....
Відповісти
Грушовінчук В.В це керівник відданий своїй справі.ЛЮДИНА, яка вміє вислухати і приймати вірні рішення!!!При теперішньому фінансуванні цієї служби докладає всіх зусиль,щоб пожежно-рятувальні підрозділи працювали за призначенням.
Неправильно робити висновки про людину не знаючи її.
Відповісти
То давайте поставимо Гузя чи Данильчука. Їм лаври Шкіряка, який вже накерував ДСНС разом зі своїми ............йогами, давно не дають покою.
Відповісти
Це той що дав вказівку щоб машини до цума на пожєжу їхали годину.
Відповісти
Ви напевно всі далекі від реальності... Насосне обладнання,що було зрізане з автомобілів,які приїхали з Києва на запчастини давно працює і заробляє гроші на янтарі,як ви думаєте для кого? Людина,що працювала при кількох попередніх владах може й профі,але красти і гарно жити він теж вміє. Та й не тільки він,а й його заступники.
Відповісти
[quote] " Та й не тільки він,а й його заступники."
Особливо 1-ий зам.
Відповісти