Подорожчання проїзду у тролейбусах: думка лучан. ВІДЕО

Подорожчання проїзду у тролейбусах: думка лучан. ВІДЕО
З 1 липня проїзд у тролейбусах подорожчає на 50 копійок. Волинські антимонопольники погодили ціну, запропоновану міськвиконкомом на разовий проїзд в луцьких тролейбусах.

Відтак підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах планується з 1 липня 2015 року на 40% - до однієї гривні 75 копійок.

Вартість місячного проїзного квитка для підприємств, установ, організацій – 105 гривень; для населення – 90 гривень.

Що думають про це лучани - дивіться у відеосюжеті.

Нагадаємо, Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України погодило підвищення ціни на проїзд в тролейбусах Луцька.



Читати більше: У Луцьку планується підвищення тарифів на проїзд в тролейбусах

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А коли, б....., ЗАРПЛАТА зросте, а? По новому!
Відповісти
знаєш, мені антисоціальному, антикорисно-соціальному покидьку і анархісту Кейсі і то вже щимить в серці від цього всього. дами та панове, геноцид вже в студії. вітайте.
Відповісти
мені було б стидно знімати аналітичні ролики на планшет.
Відповісти
Та зробіть вже по 3грн і ВІДРЕМОНТУЙТЕ ті бісові траліки
Відповісти
подорожчання, то таке, сеодно не 3 гривні. Звичайно, не в образу людям похилого віку, але я за скасування отих пільгових проїздів..корсують пенсіонери весь день, просто так, аби час швидше минув...деякі маршрути так забиті, що навіть і не пробуєш уміститися в той тролейбус...
Відповісти
всі проблеми в житті - через тих пенсіонерів! "Лучанка" - велика поцріотка...
Відповісти
Від правди не втечеш: проблема міського комунального громадського транспорту - пільговий безкоштовний проїзд. А особисті проблеми та власну невихованість тримайте, будь ласка, при собі.
Відповісти
Якщо зняти пільговий проїзд хоч би для працюючих пенсіонерів то і піднімати не треба буде.
Відповісти