Офіційно представили нового головного митника Волині

Офіційно представили нового головного митника Волині
Згідно наказу Державної фіскальної служби від 22.06.15 №1810-о з 22.06.15 виконання обов’язків начальника Волинської митниці ДФС
покладено на Якобчука Дмитра Михайловича.

Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці ДФС.

Довідка

Якобчук Дмитро Михайлович народився 21.03.1974 року у м. Києві.

Освіта: повна вища, Українська академія друкарства, 1997 рік,
спеціальність- поліграфічні машини і автоматизовані комплекси,
кваліфікація - інженер-механік; друга вища, Міжрегіональна Академія
управління персоналом, 2005 рік, спеціальність - правознавство, кваліфікація – юрист.

Нагороди, почесні звання: Грамота Західної регіональної митниці,
2004 р.; цінний подарунок Голови Державної митної служби України, 2004 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2004 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2005 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2006 р.

Ранг державного службовця: спеціальне звання „Радник податкової
та митної справи ІІ рангу”, наказ Ягодинської митниці Міндоходів від 31.12.2013 № 528-о

Загальний стаж роботи: з 31.01.1996 по цей час.

Стаж державної служби: з 31.01.1996 по цей час.

Трудова діяльність : розпочав службу в митних органах з 1996 року.

Працював на посадах інспектора, старшого інспектора, головного інспектора, начальника сектору, начальника відділу, заступника начальника митного поста Ягодинської та Волинської митниць.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чекаємо на нового начальника м/п "Луцьк"
Відповісти
Сміхотворство....Освіта - друкар, МАуп-приватна хфірма, за бабки любий диплом дасть. Я в ті роки чудово пам"ятаю, що в МАуп йшли ті, хто не міг нікуди більше вступити (за браком знань) але мав фінанси. Видно добру кришу хлопчина має...
Відповісти
Дмитро -кандидат у майстри спорту з шахів. В свій час був одним из найсильнишіх волинських шахістів. Це у відповідь про брак інтелекту та знань..А на рахунок грошей-він виріс у небагатій сім'ї.
Відповісти
Бажаю успіхів новому очільнику Волинської митниці!
Відповісти
до сьогоднішнього дня щоб переїхати митницю на придбаному в польщі автомобілі я платив тим здирникам митникам більше ста зелених ну а тепер ця нова мітла буде здирати вдвоє більше бо потрібно повернути грошізаплачені за цю високу посаду думаю не помиляюсь ви тільки гляньте на це самовдоволене личико
Відповісти
Давайте будемо відвертими, якщо з документами на придбане авто все впорядку то ніхто нічого і не скаже. Можливо ви хотіли якісь пільги, так і скажіть...
Відповісти
Напевно вода на Світязі всетаки прохолодна, як ви думаєте ??. Моя Натуся як змерзне прийдеться гріти. А Діма Якобчук якось могрич непоганий на день народження ставив, я правда багато не пив, завтра на роботу.
Відповісти
"працював на посадах:
інспектора, старшого інспектора,
головного інспектора,
начальника сектору,
начальника відділу,
заступника начальника митного поста ягодинської та волинської митниць" ?!
молодець!
-люстрації не підлягає
Відповісти
тиць-здиць....то точно тиць-здиць, бо люструвати то нема кому, всі ті ж самі свині лишилися біля корита, тільки називають себе по іншому
Відповісти
Це повний піпець люстрація працює!!!?
Відповісти
"До речі, минулого тижня в рамках Спартакіади відбувся чемпіонат ВОО ФСТ «Динамо» з шахів. У загальнокомандному заліку перемогу здобули представники Ягодинської митниці, друге місце – Управління МВС України у Волинській області, третє – Управління СБУ в області. Чемпіоном серед чоловіків став Дмитро Якобчук (Ягодинська митниця), друге місце виборов Сергій Ковальчук (УМВС), третє – Олександр Шевченко (Ягодинська митниця)." 2010р
http://dynamo.lutsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1 2:-lr-20-281010&catid=1:2010-11-02-13-00-11&Itemid=8
Відповісти
А Роман Микитюк піде до нього радником. На громадських засадах. Як кабуцім люстровані податківці. І все:-D Слава Україні:'(
Відповісти
чувак вміє тільки БРАТИ! Працювати не навчили...
Відповісти
Дмитро -кандидат у майстри спорту з шахів. В свій час був одним із найсильнишіх волинських шахістів. Це у відповідь про брак інтелекту та знань..А на рахунок грошей-він виріс у небагатій сім'ї.
Відповісти
Та замахав ти з своїми шахами, шо на "волинських новинах" шо тут.
Відповісти
у чувака богатющий опыт))) кто-то может опубликовать, где чувак живет, на чем ездит и как он умудрился это все заработать на госслужбе или там жена бизнесвумен-миллионер?
Відповісти
якщо такий розумний і бідний то хай пенделює в шахи грати ... і не кажіть, що розумом досяг цих посад і "нагород" - грамот...цікаво за що? Напевне добре знає табличку ділення
Відповісти
Жена не бізнес-вумен, а працівник Волинської митниці. Офіційно вони не розписані,проте,живуть разом підтвердить кожен, а це відповідно за закону про корупцію- конфлікт інтересів...але це всім о фєні))
Відповісти
Ця "працівниця Волинської митниці" - співмешканка йому, а не дружина. Він розведений, має дорослу доньку, їздить на ауді а6 , швидким темпом будує будинок в пригороді Ковеля.
Відповісти
Добрий день!Може Ви могли б щось зробить, щоб повертаючись з Польщі на границі не стоять по чотири години(ЯГОДИН).Я думаю що для Вас один телефонний дзвінок і сотням людей жити стане легше хоч би на 2-3годинки Дуже прошу вплинути на ситуацію
Відповісти
Якобчук вже не має совісті зовсім. Раніше за те що машина переїде з товаром через кордон брав 100$ а тепер його зміна просить 300 -400$ за один бус з товаром, і кажуть анонімні люди що на будинок за Ковельом с.Зелена Дмитро Якобчук планує вкластись в 5-10 мільйонів грн при його то скромній зарплаті держслужбовця. Діма іди у відставку, ти вже набрав достатньо.
Відповісти