У Струмівці будують дзвіницю всією громадою. ФОТО

У Струмівці будують дзвіницю всією громадою. ФОТО
Вже більше двох років як віруючі села Струмівка моляться у новозбудованому храмі.

З благословення керуючого Волинською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Ніфонта розпочались будівельні роботи над фундаментом будівлі дзвіниці на церковному подвір’ї, повідомляє офіційний сайт Волинської єпархії.

Робота розпочалась з молитви. Особливістю початку будівництва було те, що кожен прихожанин мав змогу власними руками покласти цеглину в стіни дзвіниці.

На думку настоятеля храму протоієрея Степана Яреми, такий спільний труд на будівництві ще більше згуртує громаду, та кожен пам’ятатиме про свій невеличкий вклад у важливу справу. Кладучи свою цеглинку кожна людина сподівалася на те, що невдовзі мелодійний звук дзвонів покличе їх на богослужіння.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бідні люди!!! А побудувати садочок ?? Амбулаторію (на одного лікаря, для села) ?? Слабо!! А церкви та інший "непотріб" то всі збігаються:(
Відповісти
Поки церква буде скрізь лізти, доти в країні не буде спокою. А то розпустили свої щупальця і в політику, і в громадське життя, просто дихати немає чим!
Відповісти
Та ну - московський патріархат будують! На палю їх! Люди почніть з себе змінювати країну! Жах!!!
Відповісти
Та скільки ще будемо терпіти те московське....! Подивіться на обличчя тих прихожан - затуркані, спрацьовані, темні. Саме на таких тримається московська церква, бо той Хто має хоча б якусь освіту і осмислений блиск в очах, той задається питанням, то хто ж хрестив КИЇВСЬКУ Русь і хто були перші митрополити?
Відповісти
боїтесь ви Бога!!! Всі хто написав відгук(Андрій,атеїст,Роман,Оксана),тому,через таких ,як ви грішний народ страдає. Ви самі відкрийте очі і подивіться на світ світлим поглядом!!!! Мир вам!Хай з вами буде Божа благодать!!!
Відповісти
У Струмівці є храм побудований ще в 2008 році, але він україський київського патріархату, тож путінським посіпакам не до вподоби, от і біснуються
Відповісти
Московський храм збудовано раніше на 1,5 роки.
Відповісти
Побіснуйтеся, біснуваті!
Відповісти
Поки що біснуються прихильники московського патріархату. А що ви робите тут в Україні, на Волині? Давайте, дуйте до своїх братів канонічних - в Ростов, Рязань, Саратов...
Відповісти
ось про що я кажу
http://www.volynpost.com/news/52819-na-volyni-biznes-dopomig-pobuduvaty-sche-odyn-dytsadok-foto
набагато приємніше....за діток - радісно на душі. А їхні батьки, надіюсь, на роботу підуть.
Відповісти
яка різниця київський патріархат чи московський? Християнство, мусульманство, іудаїзм...., всі релігії (яких на даний час близько 2000) це зло. І кожен вірянин думає що лише він правий. Ви всі не праві.
Відповісти
не сильно московських прихвостнів багато. Більшість все-таки в адекваті.
Відповісти
Люди гуртуються, будують та єднаються у добрій справі, робляить кращим світ навколо себе НА ДІЛІ доводячи свою любов до рідної землі!!! Адже всім відома цілюща сила звуку дзвонів на людину. Такі починання треба підтримувати. І дуже прикро на душі за тих обмежених українців, які історію краю почали вивчати не у школі, а з популістських виступів можновладців!!! Всім відомо які посади в Росії усе своє життя займав Філарет і чому його жонатого звідти поперли!!! Хто справді любить свій край, той з бажанням зрозуміти загляне у підручник з історії і почне думати своєю головою, а не бути папугою за лицемірами!!!
Відповісти
Люди гуртуються, будують та єднаються у добрій справі, робляить кращим світ навколо себе НА ДІЛІ доводячи свою любов до рідної землі!!! Адже всім відома цілюща сила звуку дзвонів на людину. Такі починання треба підтримувати. І дуже прикро на душі за тих обмежених українців, які історію краю почали вивчати не у школі, а з популістських виступів можновладців!!! Всім відомо які посади в Росії усе своє життя займав Філарет і чому його жонатого звідти поперли!!! Хто справді любить свій край, той з бажанням зрозуміти загляне у підручник з історії і почне думати своєю головою, а не бути папугою за лицемірами!!!
Відповісти
Дуже багато злоби і ненависті в коментарях свідчить про те, що це писали люди, які не притримуються християнської моралі. Якщо у серці ненависть, у яку людина церкву не ходила б, вона всеодно далеко від Бога, адже Бог це Любов. Христос навіть на христі молився за тих хто Його розпинав...
Відповісти
Щоб мати уяву про християнську мораль треба хоча б почитати біблію.
Відповісти
Нехай милосердний Господь образумить нас грішних і покаже нам все таки істину віру.А філаретова банда нехай нарешті схаменеться і покається!Божого благословення нам усім!Друзі про який мир може йти мова,як що кипісти самі роблять війну міжконфесійну,і замість того щоб молитися за мир то вони моляться за перемогу.Тут не треба мати вищу освіту щоб зрозуміти яка церква права і істина.Спаси вас Христос!
Відповісти