Бродячі собаки у Луцьку ледве не покусали дитину

Бродячі собаки у Луцьку ледве не покусали дитину
Бродячі собаки у Луцьку накинулися на дитину та не на жарт налякали її батьків. Подія трапилася на пішохідному переході поблизу РАГСу.

Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук обурений батько дівчинки, лучанин Андрій Михайлов:

"Бродячі собаки трохи не покусали нашу малечу, коли вона пробігала повз. Вони кинулися до доці, я вже думав, що вкусять. Але все обійшлось нашим переляком. Собаки далі гавкали на мамочок з возиками на переході. Щось треба робити з бродячими собаками", - йдеться у дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Батьки тоже кадри.. "Коли малеча пробігала повз".. перед бродячими собаками дитину треба брати на руки!!!
Відповісти
того, на переході треба взагалі - малих дітей брати на руки
Відповісти
дали ж купу грошей на паркан в КП Ласка, але, напевно - як завжди...
Відповісти
ну так його ше не зробили
Відповісти
Собак треба відловлювати, а не казати, що батьки себе не правильно поводять.

Батьки батьками, а собак і дорослі бояться...
Відповісти
Ох, не на паркан, а на НАБОЇ і "ВКУСНЯШКИ" треба було гроші виділяти... Якщо раніше - роки 2 тому, таке явище зникло, то тепер повернулося - прокидаєшся в 5 ранку від скаженого гавкоту в дворі зграї "немісцевих" собак - прибігли, підняли всіх на ноги, і далі на гастролі. І розмір - з вівчарку в багатьох. І не требаЮ пані Новарчук, пудрити мізки про їх "стерилізованість"! Вони нас не є...ть, вони КУСАЮТЬ. І СТЕРИЛІЗОВАНА псюрва в "свадьбу" не збирається! Відстріл, трутка, та хоч з гелікоптера з кулемета, але ТАКОГО в дворах житлових будинків бути НЕ МАЄ!
Відповісти
і має бути, не можуть справитись з собаками - є старі, але перевірені часом методи.
Відповісти
Абсолютно вірно! А ті, хто дуже переживає за "бідолашних" песиків, нехай забирають їх до себе додому!
Відповісти
так, хай на власному прикладі покажуть
Відповісти
підтримую цілком! собакам безпритульним навіть з чипами на вулицях цивілмзованого міста не місце!
Відповісти
Народ ,носіть з собою шокери ,ніякий пес ,та й бандюган ,до вас не підійде .
Відповісти
Треба просто робити свою роботу батькам-виховувати своіх дітей, а відповідним службам здійснювати нагляд за бродячими собаками, а якщо служби не справляються, то треба наказувати і мінятиP.S.і не робіть з мухи слона, на переході напали бродячі собаки на дитину...
Відповісти
Ми не нападали на дитину, ми просто захищали свою територію!!!!!!!! А за такі наклепи будемо скаржитися до суду!!!
Відповісти