Як відреагував син Палиці на публікації про себе у ЗМІ

 Як відреагував син Палиці на публікації про себе у ЗМІ
Екс-керівник Одеської ОДА Ігор Палиця розповів, чому його син, побачивши публікації у ЗМІ про своє приватне життя, дуже засмутився.

"По-перше, та форма, в якій це було подано, мені, безумовно, не сподобалась. Він, як і всі діти, десь там курив, і коли я побачив фото в нього на сторінках, то з цим почав боротися.

Зробив все для того, щоб він не курив і не вживав алкоголь. Фотографії десь із дня народження… Ну це молодь, вони всі через це проходять, і я не думаю, що це найстрашніші фотографії, які можуть бути в молодої людини. Скажу так, що не я більше був засмучений, а він, бо вважав, що підставив мене чи підвів, тому він дуже сильно переживав і я сина заспокоював", - відповів Ігор Палиця.

Читайте повну версію інтерв'ю Відверті зізнання Ігоря Палиці

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Палиця
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
він що не такий як всі діти ? На своїх дивіться.
Відповісти
Красава...В активе две тачки: Рендж Ровер и Бентли)))
Золотая молодежь)))
Відповісти
Навіщо друкувати все інтерв'ю. Давайте потроху смаженини і вистачить на все літо, бо про що будете писати в мертвий сезрн?
Відповісти
По-перше, не всі діти палять в такому віці ! А по-друге - відео "витирання взуття купюрою 500 євро" - це вже просто "вершина" поведінки отрока. Не завадило б ремня "впаяти" по 1-е число (бажано привселюдно), але то вже пізно. "Разруха в голове", причому повна і ніякими швецарськими дипломами її не виправити.
Відповісти
Скажіть де можна подивитись те відео про яке Ви говорите?
Відповісти
В ютубі
Відповісти
Дякую
Переглянув
Якби не син Палиці ніхто б і уваги не звернув)))
Таких бешкетників в кожному місті
Але гадаю урок на все життя хлопець отримав
Відповісти
Може не друкуйте всього інтера'ю. По ложці смаженого на ціле літо вистачить. Матимете роботу.
Відповісти
Та досить вже наїжджати на дітей багатіїв. Синулька тільки но оздоровився, в Швейцарії був. А ви розхитали його психіку такими заявами. Палиця не знає як його заспокоїти. Певно доведеться тепер знову відправляти в Швейцарію на психологічну реабілітацію.
Відповісти
Ви дійсно халепа на всю Вашу голову
Якби Ви переглянули сторінки в соц мережах багатьох однолітків сина Палиці
Ви б і не таке побачили
Я хлопця не виправдовую він дуркував, але дійсно цікаво чому журналісти спинилися ?
Давайте покажіть інших для порівняння))
Відповісти
весь цинус синкової поведінки - марає репутацію папіку, а заодно і фонду, а заодно висуванцю фонда на осінніх виборах, впічітляє?
Відповісти
Ні
Я в житті стільки помилок робив
Особливо в молодому віці
Якщо Вам цікаво спробую зробити чат чи інтерв'ю з сином Палиці, але за умови, що це буде цікаво багатьом( вибачте рейтинг передусім)
Відповісти
Ми всі пам'ятаємо, з чого почалося падіння Ющенка, правда?))
Відповісти
Чого ж ти Вова, так натхнено захищаєш Палицю джуніора? Щось з фонду перепадає?
Відповісти
Зауваження до випускового редактора
Якщо людина пише коментар під чужим прізвищем, це не коректно
Почитайте в архіві матеріали про Палицю і знайдете там відповідь
Відповісти
А чому ми повинні інших порівнювати?Він ж ПАЛИЦЯ, не ТУШКА,він же не голосував разом з бандюковичами,він же ЖОДНОГО разу не виступив проти Януковича:)) Він увесь Майдан був в Києві,як народний депутат,а не відсидівся в Женеві:))Він щотижня звертався до лучан,своїх виборців щодо подій революції Гідності:)) А тепер ми ж повинні подивитися на нього і побачити який він герой і,відповідно,його ставленики,
Відповісти
Мажор - син мажора.
Відповісти
Всім плювати, як відреагував мажор. Але не всім наплювати, що він робить, коли країні тяжко, хлопці гинуть, а старим на лікі не вистачає. Жодна копійка не зароблена чесно - все схеми, через що 500 єврами можна не тільки взуття раз витерти, а і попу щодня підтерати.
Відповісти
Ви впевнені, що купюра була справжньою?))
Навіть якщо так
Скажіть Ви помилялись в своєму житті?
Відповісти
Чому я пишу тут свої коментарі
Якщо у Вас є щось серйозне на Ігора Палицю чи його сина давайте працювати над цим матеріалом
Ганяти вітер ні про що це тролінг
Відповісти
Спеціально для п. Пащенка - «майстер-клас» догляду за взуттям:
https://www.youtube.com/watch?v=Pg21aN34hJY

І на додаток повний «фарш мажора»:
http://volyn.tabloyid.com/persona/socfeys-syn-palyci-palytsya
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/555471a9af788/
І це називається «ганяти вітер» ???


Відповісти
Вже бачив
Слухайте, а Ви дуркували в своєму житті?))
Крім 500 € ще хтось постраждав?))
Відповісти
а ви теж дуркуєте - 500 єврами капці натираєте?
може в нас кожен студент, лікар, вчитель, інженер чи пенсіонер можуть 500 єврами "дуркувати"?
і ваше коментування виглядає дешевою спробою розігріти людей та добути багато коментарів.
ви гонитесь за відвідуванністю - щоб більше заробити і все.
те, що багато людей зайшло, не значить, що все прочитали, а тим більше - повірили.
життя за рахунок чужої біди відбивається на сім поколінь вперед, яскравий приклад сім*ї януковича...
Відповісти
Чи є у мене 500€? Звичайно є
В моєму віці інші жарти))) От наприклад відповідати на анонімні коментарі
Ви Гриць чи як Вас там в своєму житті не дуркували і не помилялись?
За чим я "гонюся"? За рейтингом видання Волинь Пост
А скажіть будь-ласка якщо у мене є 500€, що я маю з ними зробити?
Правильно, що захочу.
Я розумію, що прокинулися всі штаби))), але чіпати дітей це низько
Вже якщо зачепили сина Палиці то де матеріали про інших?
Відповісти
Ви знущаєтесь чи по життю такий?! Ви вважаєте нас дурнями?
Питання не в праві робити зі своїми речами що захочете, робіть хоть "самокрутку" і паліть, це ваше діло.
Питання в етиці і моралі, коли "дітятко" показово демонструє своє відношення до немаленької суми грошей, тобто просто хизується тим, що для нього це "копійки".
Чому він так робить? Тому що він не знає ціни чесно заробленим грошам. Наголошую - ЧЕСНО, ВЛАСНОЮ ПРАЦЕЮ.
Тоді хотілось би подивитись, чи витирав би він грошами чоботи.
І не треба перекручувати та вішати локшину про "дуркування".
Вчинок хлопця цілком зрозумілий та властивий його способу життя.



Відповісти