Фотовиставка Костянтина Семицького

Фотовиставка Костянтина Семицького
До вашої уваги фотовиставка лучанина і професійного фотографа Костянтина Семицького.

Народився у місті Луцьк. Фотографією захопився, коли придбав свій перший цифровий компактний фотоапарат у 2006 році. Пізніше в 2008 році купив професійний.

Першим досвідом було в товариша весілля і з того часу захоплення переросло в частину мого життя. Фотографія для мене робота і хобі. Світлини - це вдало підловлений момент.

Фотографії подобаються більш жанрово-репортажного характеру.

Намагаюсь орієнтуватись на місці зйомки. Пейзажі подобаються також, так як можна показати красу природи! Багато люди не помічають гарного з того, що є перед ними. Здається, що все прекрасне десь далеко.
Львів.Шевченківський гай
Львів.Шевченківський гай
Сон про дощ
Сон про дощ
Тиха година
Тиха година
Дощ
Дощ
Луцьк
Луцьк
Лицарський турнір
Лицарський турнір
Київ
Київ
Львів
Львів
Рокинівський музей історії сільського господарства Волині - скансен
Рокинівський музей історії сільського господарства Волині - скансен
Парк 900 річчя Луцька
Парк 900 річчя Луцька


Спочатку навчався сам, пізніше зрозумів, що потрібно повчитись в досвідченіших майстрів і в 2013 році пройшов курс навчання в Інтершколі по спеціальності "фотокурс". Після навчання отримав дві відзнаки:

- Бронзова медаль міжнародної спілки FIAP на IX міжнародному салоні художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову" 2014 року у номінації "Портрет".

- Перемога у номінації "Люди" національного фотоконкурсу "Україна в об'єктиві" 2014 року.
Козак
Козак
Бабця
Бабця
Вершник
Вершник
Доброта
Доброта
Жив був пес
Жив був пес
Сніжка
Сніжка
Захід сонця
Захід сонця
Світязь
Світязь
Світязь
Світязь
Світязь
Світязь
Луцьк.Центральний парк
Луцьк.Центральний парк
Луцьк.Центральний парк
Луцьк.Центральний парк
Дощ
Дощ
Живу один
Живу один
Ворони
Ворони

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарешті виставка не весільного фотографа.
Відповісти
Я б радив акуратніше з обробкою портретів, не треба так сильно обробляти і тим більше припереводі у чб робити котрастиними лиця, жінка на фото в чб - її зістарили на десяток літ. ну і акуратніше із підсиленням різкості - треба враховувати, що на деяких вебресурсах роблять скрипти, котрі ще дотягують різкість - в результаті перешарплене лице.
а так, все гарно
Відповісти
Фотографії дійсно красиві, емоційні, живі. Автор - молодець!
Відповісти
Ну нарешті! Що не єдина фотовиставка, що дійсно показує фотографа як художника. Жуже гарні пейзажі. Дякую!
Відповісти
Спасибі!Чудові знімки,дуже сподобалось.Захоплююче!Успіху Вам у майбутньому,ще більше творчості і натхнення!
Відповісти
Дякуємо!Вражаюче і красиво!І надалі Вам творчого натхнення!
Відповісти
Вразила.
Відповісти
це перший тут хто і на землю ліг, шоб сфоткати пса, і дитину впіймав як дитину, а не як педо-мішень.
гадаю шо цей чувак на своїх фотосессіях не приговарює типу: о да дєтка, раскрой сєбя, ти же лічнасть. о, супер, я кажетса паймал.
Хто бачить той бачить. молодець, шо ше треба казати?
Відповісти
Мені також дуже сподобались фото. Я дійсно вражений! Дуже гарно зафіксовані моменти і підкреслено професійним смаком! Дуже творчо! Успіхів! Та побільше хороших робіт!
Відповісти
Костя, ти просто молодець. Отак із зацікавлення фото переросло у твоє покликання.
Відповісти
«Хорошая фотография это та, которая сообщает о факте, касается сердца и оставляет зрителя изменившемся человеком после того, что он увидел. Она одним словом полезна», - Ирвинг Пенн.
Відповісти
Фото не привернули увагу. Можливо тому , що Бабцю з голубами бачу майже кожного дня. Козак теж людина досить публічна.
Незграбно зафільтровані пейзажі. Жіночі портрети ні про що.
Тварини, люди, пожежі та фотошопи. Якась каша а не виставка. Ніби людина тільки закінчила 12 училище.
Відповісти
закінчила людина впту 12,чи не закінчила,але на відміну від богатьох і у тому числі вас,має до фото хист і неабиякий.
Відповісти
Фотографія людини з камерою в руках бритка.
Відповісти
уточніть,будь-ласка,бриТка чи бридка і чому вже так критично.насправді фотографії досить гарні.
Відповісти
Костя! Горжусь тобою, глибока і щира фотографія - це покликання, ТВОЄ ПОКЛИКАННЯ!!!Успіхів тобі у твоїй професії та душевного щастя і задоволення від самого процесу і результатів!!!
Відповісти
Цьому чудовому фотографу треба з'їздити на Донбас і зняти жахливі руїни мирних міст Донбасу, мертві руїни колись працюючих підприємств, трупи вбитих старих і дітей, мертвих домашніх тварин, розбиті вщент села, тисячі одиниць спалених військової техніки, спалений транспорт, зруйновані мости, визрівання мінні поля, страхітливу кожної нормальної людини безжиттєвість міст на території військового зіткнення: Дебальцеве. Широкино, Мар'їнка, Саур-Могилу, Іловайськ і багато-багато іншого.
Відповісти
Шо хочу сказати про Василя Комарика (його комент зверху). Пройшовся по його коментарях на ВП, бачу чувак ніч не спав, кидало його то туда то сюда. Якщо АТОшник, то де бля обіцяна психологічна допомога!? Товариші, Україні приходить пздц. жиди таки мстять за своїх дідів і бабів
Відповісти
супер!!! Оця виставка мені сподобалась. Дійсно є просто гарні фото, а є такі, які зворушують, викликають бурю емоцій. Фотограф молодець!!!
Відповісти
Костя молодеь !
Відповісти
Чудово! Не такий як всі. Я не фотограф, і нікого не критикую,попередні майстри викликали емоції, деколи і сильні, але цей-просто клас!
Відповісти
чудові фото! справді викликають багато емоцій! не думала,що корчі у нашому парку можуть бути такі мальовничі:) дякую автору за мить естетики! успіху Вам надалі!
Відповісти
Клас! В мене талант, я також фото з телефону виставою.
Відповісти
Дійсно гарно!!
Відповісти
Дуже гарно! Молодець
Відповісти
Живі ,різноманітні,цікаві кадри . З задоволенням переглянула роботи .
Відповісти
Талантище,молодець!
Відповісти