Думка лучан - бойкот російських товарів. ВІДЕО

Думка лучан - бойкот російських товарів. ВІДЕО
Ще з серпня 2013 року розпочалася всеукраїнська акція бойкоту російських товарів.

А що про це думають лучани журналісти дізнались на вулицях нашого міста.

Про ставлення лучан до заборони продажу російських товарів, - дивіться у відеосюжеті.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ватсон вперто не маркує певну групу товарів, які користуютья найбільшим попитом, на зауваження реагують мовчанкою. І надалі імпортують Чистую линию, Черній жемчуг і тд, ітп!
Відповісти
і що? мені треба я купую. тільки після того як порошенко закриє там фабрику подумаю чи варто не купувати
Відповісти
А газ бойкотуватиме? Тепло в хаті, гарячу воду?
Відповісти
газ вода і тепло це фактично Українській газ а от заводи спалюють газ з рашкі
Відповісти
А що, існує газосховищє для Українського газу і окремо рашкінського? І яки підріємства в Луцьку "спалюють" газ? З реверсом газу з Європи теж проблеми.
Відповісти
ПНХ, ТРОЛЬ ПІТЄРСКІЙ
Відповісти
Від газу кацапського Україна вже відмовилась! Дивись новини - БАРАН
Відповісти
А який газ ми тоді споживаємо? Поясни для ідіотів. Тому що реверсний газ - це той самий російський газ. Тільки спочатку його закуповують країни Європи, а потім нам його ж таки й продають. Притому аніяк не за меншою ціною.
А ти й далі дивись новини. Там ще не таке покажуть. Там все добре, все ладне...й ціни майже нормальні. Й ріст долара не критичний. Можна й потерпіти.
Відповісти
Додам. ЄС заборонив реверс.
Відповісти
А чому тоді ціна на газ така?:) Розводять як котят, ви все строчите, а вас нає...ть!!!
Відповісти
acca! xaxxaxxaxax!
Відповісти
За будь-яких обставин ніхто і ніколи не буде бойкувати якісні та вкрай необхідні товари.
Відповісти
Нема в кацапугів нічого якісного та добротного і ніколи небуде!!!
Відповісти
як у повітря перднув )
Відповісти
...якщо український виробник не виробляє той чи інший товар..а є тільки російський.....то про який бойкот мова....і зрештою то вибір особисто кожного....і в Росії так само є підприємці які до політики відношення не мають..то чому їхній товар бойкотувати.....наш президент наприклад має свій потужний бізнес в Росії...то можливо президент мав би приклад показати.....
Відповісти
В росії нема підприемців там лише всі вороги України які захопили наші землі та вбивають Українців на їх богом даній землі.І до політики вся та кацапська наволоч мае саме пряме відношення.А хочеться тобі російських товарів то поїдь на схід України там особисто придурок путін всі свої товари роздае безкоштовно.
Відповісти
Пана адвоката прошу назвати 10 українських товарів, які останні пять років твердо конкурують на світовому ринку чи хоча б на європейському! Чекаю..
Відповісти
Начнём с газа.
Відповісти
Стадо баранов -это как раз о вас Россияне ,ведь для вас , без плетки и барина жизнь не жизнь .
Відповісти
животный тип строя психики доминирует на всём постсоветском пространстве
Відповісти
Для того, щоб відмовлятися від чогось - треба мати альтернативу цього чогось. Якісну до того ж.
Особисто я не перекладаю політчні мотиви на речі, які мені необхідні. Неважливо, це товари з США, РФ, Китаю чи там що.
Якщо ж ви так вперто хочете відмовитись від російських товарів - то створіть будь-ласка альтернативні і ДОСТУПНІ вітчизняні. Чому виділив доступні? Тому що є аналогові товари з тої ж таки Європи чи там США. Але...ціна на них у євровалюті або доларах США. Вони будуть доступні по курсу гривні на сьогодні? Так отож.
Відповісти
поставлю на 9-му поверсі буржуйку! Слава Неньці.
Відповісти
Народ а я вчора їв на сніданок ролтон бо нема грошей на мівіну / Мівіна коштуё 4.00 грн
А Ролтон 2.00 грн.
Скажіть панове як не споживати ру. товари коли наші такі дорогі. Дайте мені відповідь...
Відповісти
український пластилін такий,що ним можна " цвахи забивати" , а фарби що листок до листка приліпає, а російська уся продукція хороша і професійна . я не за росію ,но тоді хай українські виробники відповідають якості. художники мене зрозуміють!!!!!
Відповісти
немає жодного товару в магазині, який би не мав аналога як не українського, так європейського.
відмовитись від продуктових та промислових російських товарів реально, їх місце займуть товари інших країн без проблем.
таким чином, на побутовому рівні бойкот абсолютно можливий.
Відповісти