Як Іспанія вийшла у фінал Євро-2012

Матч між збірними Іспанії і Португалії проходив у рівній боротьбі, втім у серії післяматчевих пенальті більше пощастило іспанцям.

Про це пише Дзеркало тижня.

Перший півфінал Євро-2012 між Португалією та Іспанією на переповненій «Донбас Арені» в Донецьку в основний і додатковий час завершився нульовій нічиєю.

Іспанці перед матчем виглядали явними фаворитами, що вони й підтвердили на полі в першому таймі. Попри те, що у чемпіонів було на два дні менше часу на відновлення, вони грали в звичний для себе футбол з величезною кількістю точних передач і довгим контролем м'яча, в перші 45 хвилин вони володіли ним на 10% більше, ніж суперник.

Португальці, у свою чергу, активно пресингували, грали організовано, намагалися не давати іспанцям комфортно контролювати матч.

Ситуація кардинально змінилася в другому таймі. Схоже, ці зайві два дні саме тут і зіграли свою роль: Португалія в другі 45 хвилин «бігла», а іспанці рідко тривожили ворота голкіпера Португалії.

Голів команди не забили ні в основний, ні в додатковий час, який знову пройшов за переваги Іспанії.
Починали серію пенальті іспанці, і Руї взяв сильний удар Хабі Алонсо. У відповідь Касільяс відбив удар Моутіньо.

Другим у іспанців бив Іньєста, який розвів воротаря і м'яч по різних кутах – гол.

У португальців наступним був Пепе – 1:1, удар у лівий кут. Третій був Піке – копія гола Пепе, 2:1. Нані відтіснив від м'яча Бруну Алвеша і «вистрілив» у дев'ятку – 2:2, без шансів для воротаря.

Четвертий, Серхіо Рамос, глумливо пробив по центру – 3:2. А от Бруну Алвеш влучив у поперечину.

І останній удар – Сеск Фабрегас, 4:2, від штанги в протилежний кут. До Кріштіану Роналду черго бити так і не дійшла. Іспанці вийшли у фінал.

Нагадаємо, що в другому півфіналі зустрінуться збірні Італії та Німеччини. Матч відбудеться в четвер, 28 червня, на Національному стадіоні у Варшаві.