Як покращити парк імені Лесі Українки: думка лучан. ВІДЕО

Як покращити парк імені Лесі Українки: думка лучан. ВІДЕО
Лучани часто скаржаться на парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

А чому саме, журналісти дізнались на вулицях нашого міста.

Про ставлення лучан до незручностей у міському парку та шляхи вирішення таких проблем, дивіться у відеосюжеті.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
величезна проблема - зовсім немає дерев'яних скульптур Буратін. Без них парк естетично крєпко програє)))
Відповісти
НІЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ! Екологи забороняють...
Відповісти
запропонувати Палиці,що проголосуємо за Товстенюка на посаду міського голови.І парк буде оновлений.
Відповісти
Хащам не видно кінця.
Саме найкраше покращення - доглядати!
Відповісти
В полях випалюють траву i хащi, i потiм добре росте нова.
Совiтую.
Відповісти
Ще поляки (до 1939р.) спорудили добротну вал-дамбу, яка відмежовує р.Стир від парку. Дамба руйнується. Спробуйте пройти дамбою від Тещиного Язика до Луцького Замку і побачите хащі біля річки і місцями зруйновану дамбу і інші недоліки...
Відповісти
Я ходив гуляти там даже вночi.
Нiчо` страшного. Пару придуркiв п`яних чiплялось, але я втiк.
Совiтую.
Відповісти
по дамбі у де-якиї місцях не можливо пройти - тільки один за одним.
Можна було б хочаб один раз на місяць викошувати все
Хоча б прохади/стежинки

Відповісти
1. Відрізок дамби від вул. Глушець до ДЮСШ просто ДЖУНГЛІ, там через декілька днів без мачете не пробіжиш/пройдеш........Чи ті будяки та кропива занесені в Червону Книгу???
2. Пробігаю через дамбу парку мінімум тричі на день, постійно збивають з темпу собаки без повідка (кидаються наздоганяти), але з залізним аргументом від ПРИСУТНІХ при цьому хазяїнів типу "вона 100% не вкусе..."ОТОЖ,чи контролює муніципальна міліція вигул собак в парку??? Бо не довелось її ще жодного разу там зустріти.
Відповісти
Я ходжу з ломакою-кийком i дубасю iх так, що аж пищать.
Совiтую.
Відповісти
Цапюків не допускати до парку бо в них руки не з того місця ростуть
Відповісти
Бракує культури лучанам;
Більше безплатних дитячих майданчиків;
Чисті водойми;
можна було б поставити більше скульптур деревяних або гіпсових
тобто казкових героїв;
і ще раз культури (бо як говорили старші люди: на голові стрій, а біля задниці хоч з лопатою стій);
Відповісти
На фото видно, що смітників бракує. Треба підвестись з лавки і йти кілька кроків. Знущання...
Відповісти
треба зробити нормальний туалет, при чому бажано не один а декілька. бо люди як ті собачки "де хочуть пісають, де хочуть какають" а потім то все смердить. зробити його платним, але щоб чисто було.
Відповісти
Чому ніхто не говорить про застарілі атракціони, які потребують оновлення або ж елементарного пофарбування? На них навіть дорослим страшно кататись - все іржаве і занедбане.
Відповісти
Спиляти усе к свіньям собачьїм, а деревину продати. Да!
Відповісти
спеціяліста з придорожних тополь... Запросіть і буде вам щастя.
Відповісти
а що хіба це парк? люди ви були в Польщі чи ще в якихось нормальних країнах????? там парки!!!!! з вимощеними бруківкою доріжками, фонтанами, квітами, новенькими мостами...... а це що в Луцьку це не парк, це пам"ятник совку
Відповісти
вашій гейропськости...
Відповісти
1.Регулярно проріджувати хащі. Регулярно викошувати траву.
2.Регулярно проріджувати хащі. Регулярно викошувати траву.
3.Регулярно проріджувати хащі. Регулярно викошувати траву.
Відповісти
просто потрібно господаря - зацікавленого і відповідального, колись із цим не було проблем, пару був доглянутий, впорядкований...
Відповісти
1.Цілісна професійна концепція(з врахуванням існуючого зонування:зоопарк,Спартак,пляж,атракціони і т.д.,та побажанням лучан:велодоріжки,мами з дітьми,вигул собак і т.д,)-Замовник-Місто. 2.Конкурс кращого інвестора або соінвесторів на повний проект або на окремі напрямки. 3.Розмежування відповідальності:Місто-Інвестор. 4.Передача в оренду на визначених умовах з правом розірвання. 5.Громадський контроль
Відповісти
Договір на очистку парку з підрядником за рахунок міста. І жучити підрядника 24/7/365.
Відповісти
Слушна думка,хоча, можливо, постане питання контролю за рухом коштів та вибором підрядника(кум,зять,сват).Але мова не тільки про це- питання в тому чи можливо принципо змінити існуючий стан в парку,тобто зробити дійсно сучасний культурно-відпочинковий (розважально- спортивний)комплекс,та що для цього потрібно.
Відповісти
Доречі,на реконструкцію зоопарку інвестора знайшли- Браво!!!Європейські гроші полініі ЄБРР-молодці!Далі потрібно рухати Спартак(колись і гребля процвітала),Ротонду,Атракціоні,дренажну систему і т.д. P.S.Ледве не забув:обов"язково ув"язати парк зі Старим Містом (попередньо знести старий базар)!!!
Відповісти
Водоймища почистити і асфальтові доріжки зробити а то в дощ багато грязі не можливо гуляти.
Відповісти