Українці в Мережі масово вимагають від Порошенка ветувати закон про валютні кредити

Українці в Мережі масово вимагають від Порошенка ветувати закон про валютні кредити
Хештег #ПорошенкоВетуй1588 вийшов утопи українського Twitter.

Після того, як 229 депутатів ухвалили закон про реструктуризацію валютних кредитів, обурені користувачі соцмереж просять від президента Петра Порошенка ветувати цей закон, про це пише ТСН.

Хештег #ПорошенкоВетуй1588 миттєво вийшов в топи українського Twitter. 1558 - це номер скандального закону.

"Ви ще вкладникам МММ з бюджету компенсуйте", - обурюється користувач з ніком Харківський Укроп.

"Пропоную в кожного, хто проголосував за 1558, відібрати усе майно і за рахунок цього компенсувати різницю в курсах!", - пропонує Boris_R.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вето
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заголовок треба читати так:Проплачені банками тролі в Мережі масово вимагають від Порошенка ветувати закон про валютні кредити
Відповісти
Українець готовий видерти останній шматок з горла свого брата, а жиди спокійненько розкрадають країну. Амінь.
Відповісти
100%!! І не тільки жиди, грузини, американці, литовці... Що таке банки? У нас в Україні - це налагоджений дерибан. Ви десь ще такі % ставки бачили, в якійсь країні? Я - ні. Кинули кісточку в народ - "зі своїх кишень заплатите, діти голодні будуть"...а її оп і проковтнули. Бо хто винний? Мужі у ВР? Президент? Прем'єр? Та ніколи!!! Тільки сусід Петро з валютним кредитом)! А Петро трудиться на заводі на той Ланос аж очі вилазять...Ех...сумно мені такі пости від "Волиньпост" читати...
Відповісти
Саме так, народ тупо киданули декілька раз підряд з курсом, а тепер вони ж вимагають, щоб їх же ще зявзятіше "кохали"??? Тролі, проплачені банками!
Відповісти
їх заставляв брати валютні кредити? давайте і мені продайте долари по 10 грн, кредиту валютного в мене нема, але долари знайду куди подіти...
Відповісти
цілком згоден...я би теж купив баксів по 10, а ще краще по 8...До речі компенсація одним ляже на плечі других...Одним бакси по старим цінам, а в інших діти перестануть харчуватись в школах
Відповісти
Очевидно що закон ветує президент і це буде явною ознакою, що для простих людей мало що вирішується, от здирається -так! А на рахунок того, що перестануть харчуватися діти, то Ви ніколи не думали, що можливо вони перестануть харчуватись через мільярдні прощення боргів олігархам? чи, наприклад, через дерибанівський рефінанс, скажімо на мільярди банку Дельта в в кінці минулого року? Український менталітет рулить, нажаль...
Відповісти
при чому тут менталітет? Прості українці кредити в доларах не беруть, тому що нема чим віддавати...
Відповісти
Особисто не маю валютного кредиту, але вважаю справедливо було б подати руку державі усім, хто потерпів від махінацій (в даному випадку ще й від непрофесійності НБУ). А при чому тут менталітет? Зараз поясню - сусід взяв в долларах, влетів, так йому і треба, так же по Вашому?Ех...а як завтра у Вашій ситуації допомога суспільства потрібна буде...Не хочу вести дровгу тут полеміку, але повірте, банки вже кількакрат нажилися на тих валютних позичальниках.
Відповісти
До речі, про "купив би баксів по 8.." .Ви хоч прочитайте (закон), те, що коментуєте) Чи "чукча не чітатель"?))))
Відповісти
Одразу видно що тут ніхто нічого не розуміє. Пояснюю. В кращому випадку це спричинить підвищення відсоткових ставок за кредитами у гривнях (існуючими та новими). В гіршому - це знищить майже всю банківську систему і кількість безробітних збільшиться. Особисто я не збираюся за рахунок своїх кредитів перекривати борги людей, які собі понакупували квартири, авто, дачі та яхти.
Відповісти
Опозиція, що Ви несете?))) Ви в курсі, що президентом ВЖЕ підписаний закон, згідно якого чітко визначено ЗА ЧИЙ РАХУНОК будуть списувати курсову різницю? ДЕ там написано про держ.кошти? О мама...Коли народ буде "чукча чітатель"!)))
Відповісти
Наталко, ви вмієте читати. Це радує. Хоча присутності елементарної логіки я не бачу. В банків забирають левову частку прибутків, які прописані в бюджеті підприємства. Ви справді вірите що банки не знайдуть як/не захочуть компенсувати цей збиток?
Відповісти
Я не тільки вмію читати, а ще й не коментую не прочитані закони) На рахунок "вірю-не вірю", я просто аналізую фінансову звітність банків за 2015 рік і закони України. П.С. Україна і патріотизм - в освіченості, розумній логіці, та ще й в ОБОВ'ЯЗКОВІЙ солідарності усіх нас. Без солідарності нічого не буде. Сьогодні заклюємо валютних позичальників, завтра - підприємців, бо для них теж гаряченьке приготують і т.д... Для кого пишуться всі закони? Зараз - для купки олігархів. Так і буде, як клюватимемо один одного...
Відповісти
Наталко, якщо в поняття "валютний кредит" ви вставляєте такі поняття, як "Україна", " патріотизм", "солідарність" та "олігархи" то вважаю наш діалог завершеним. Для довідки - жодна цивілізована країна світу не втручається у відносини між позичальником і фінансовою установою.
Відповісти