На конвеєр поставили нові берці для української армії. ФОТО

На конвеєр поставили нові берці для української армії. ФОТО
Радник президента і помічник міністра оборони Юрій Бірюков показав нові берці для воїнів ЗСУ.

Також він розповів, із чого зроблені та складаються нові черевики для воїнів, пише ТСН.

Наприклад, вони зроблені в Україні, мають оригінальну водонепроникну мембрану європейського виробника, дві пари утілок (літні і зимові), кевларову устілку, котра захищає від проколів підошви. До берців додаються інструкція по догляду за черевиками, щітка для чистки від виробника тощо.

Ціна - 1400 грн.

Бірюков переконує, що не бачив на виробництві нових черевиків для армії китайських підробок.

Також він пояснив таку ціну берців і наголосив, що берці - власність Міноборони. Мовляв, якщо вони з'являться у продажу, то або їх вкрали, або їх продає сам боєць.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
українськи, тільки вироблені, чи то в канаді чи то в сша...
Відповісти
Скоро на "Аукро" продаватись будуть.
Відповісти
Доречі, хтось знайде у вільному продажі, киньте ссилку.
Відповісти
А чого вони не прошиті? Підошва як не лусне - то сама по собі відпаде... Сумнівна, дуже сумнівна якість на перший погляд.
Відповісти
При цьому Бірюков не наголошує, що дані берці будуть виготовлятись на фірмі ТАЛАН, який до цього часу, це більше 10 років виготовляв для ЗСУ тільки брак.Також не говорить і те що технічні умови на виготовлення даного взуття прописані під одного виробника тобто монополіста Талан, головою директорів якого є наролний депутат Лаврик М.І. Блок П. Порошпнка (інформація з сайта ВРУ). Сором тай годі..
Відповісти
Взуття на вигляд нічого, але натерли ногу в перший день носіння. Дуже трверді. Інструкції по догляду за взуттям немає. Балончика з водовідштовхуючою речовиною вистачає на 2 рази. Перший раз обробив взуттям цією рідиною, пішло пів балончика. А чим їх змастити в інструкції так і непише. Якщо їх незмастити, взуття довго не послужить.
Відповісти
Узкие ? Я вот как раз хочу купить. Но почитав ваши коменты чёто засомневался.
Відповісти
Мені цікаво як розвідка в них має виконувати завдання якщо підошва тверда і її чутно за 100 метрів
Відповісти
в перший день сів заднік на берцях, ноги потіють , літом жарко зимою холодно , не берці а г....о.
Відповісти
Берці дійсно лайно!!!! Розмір не відповідає (на 40 розмір ноги 41 розмір взуття) , якщо у вашій картці стоіть 40 -вітаю.
Як один і тойже матеріал може створювати комфорт в +40 та -20? Тільки змінити синю стельку на жовту. Ноги в них пріють і смердять, псують ноги навіть у кого були здорові. Підошва в мороз дубова. Якщо побачити в таких берцях війскового погляньте на вологі плями та білі полоси від солів , а в середині самі уявіть.
Наші командири не соромляться казати , що це висока якість , а самі ходять у вироблених в Америцв, Гнрманіі та Англіі.
Все просто, не носиш -догана......
Відповісти