Волинські СБУшники попалися на контрабанді елітних авто. ОНОВЛЕНО

Волинські СБУшники попалися на контрабанді елітних авто. ОНОВЛЕНО
У Волинській області затримано двох посадових офіцерів СБУ, які займалися контрабандою дорогих авто преміум класу.

Таку інформацію оприлюднив у Фейсбуці керівник прес-служби Президента Святослав Цеголко.

«Про це Президентові щойно доповів Голова СБУ Василь Грицак. Також у взаємодії з Генпрокуратурою було затримано старшого прокурора Суворовського району Одеси. Погорів на хабарі», - йдеться у дописі.

Згідно джерел ВолиньPost наразі заарештованих немає. Дана інформація була взята зі старих матеріалів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прізвища? А відповідальність керівника? А недонесення про злочин з боку кола друзів по службі? А так - пшииииик)))
Відповісти
І митників теж затримали, чому не пишете))
Відповісти
о їх ще багато на чому можна зловити, там такі запльоти, що й не снилось
Відповісти
На рештi цих педикiв почали брати. Вже взагалi знахабнiли.
Відповісти
Це Здрок?
Відповісти
Переважна більшість із цих, як ти кажеш, "педиків" живе від зарплати до зарплати і вже не раз перебували в зоні АТО. У чому їх нахабність???


Відповісти
ти кому це розказуєш? Будеш дітям на вечір казки про чесних та відважних сбушників розказувати
Відповісти
Здається пан Цеголко намахав усіх, принаймі сьогодні ніхто нікого не затримував на Волині, а волинські сбешники дійсно постійно перебувають в зоні АТО
Відповісти
Про схеми сбу...
Відповісти
виродки ще ті
Відповісти
в АТО тим самим займаються тільки і вміють контробас кришувати
Відповісти
Щось я не бачу вас балакучих у черзі в воєнкомат, чомусь за екраном всі герої, а як мобілізація, країну захищати то нікого не чути. Чомусь вас невидно на сході пруч з тими яких сумлінно виконують свій обов'язок. Як на мене я тільки і чую що ця структура дає результати і найбіль резонансні розкриття.
Відповісти
а як тож вони мусять щось робити, але руки у них липкі
Відповісти
так кого ж затримали?
Відповісти
а ти, шановний, напевно, дрібний контрабасник? два раза в тиждень на сигаретах і беушці - по 100 $...? але це ж мало..! болячкі для воєнкомата куплені, а на крайняк - за "бугор" на роботу поки не стихне...
Відповісти
а ти, шановний, напевно, дрібний контрабасник? два раза в тиждень на сигаретах і беушці - по 100 $...? але це ж мало..! болячкі для воєнкомата куплені, а на крайняк - за "бугор" на роботу поки не стихне...
Відповісти
ні, я чесний когоспник і хочу жити в нормальній країні!! В тій де СБУ виконує свої функції а не займається кришуванням бізнесу та котрабанди. Розказати як чесні хлопці з СБУ одне місце чухали як в Промені літак впав?
Відповісти
да і про зону АТО пару слів... Я там був пів року і не одного сбушника біля себе не бачив!!! Ці герої невидимого фронту відседилися на дальніх блокпостах і тепер тут херої!!!
Відповісти
Якби ти за перші дні в АТО не всрався - поставиви би тобі могорич! Але ж "чмошнікі" твого рівня не здатні воювати далі дивана...(((
Відповісти
В погоні за збагаченням спецслужбісти могли прозівати державу. Нині, буцім-то, переорієнтовуються...
Відповісти
Вони її давно прозівали.
Відповісти
Партнери Вітра?
Відповісти
Так я вожу сигарети, так в мене бу автівка, двое дітей, четверо батьків. Маю дві вищі освіти, не куплені справжні. Не працюю безробітний. Хочу працювати дайте роботу.Інженер по єкспуатації колесної та гусенічної техніки. Єкономіст. Але вік 50 років. Хто думае шо по кайфу возити сигарки і швидко збагачуватись, напевно начитався в дитинстві не тих книжок. СБУ та їх нахабну непдсудну поведінку не навижу, як і міліони інших людей. Бо вони крадуни та злочинці. Можливо не всі. Ті шо на пенсію років 20 тому пішли то точно не крали майже. Ну налітай поспілкуемось за сбу за життя, за пеклування країною про свій народ на протязі всього часу їснування.
Відповісти