У центрі Луцька майорить розірваний прапор України. ФОТО

У центрі Луцька майорить розірваний прапор України. ФОТО
Порваний та обшарпаний прапор України розвивається на вітрі просто у центрі Луцька.

Будинок, над яким майорить стяг, знаходиться на вулиці П'ятницька Гірка, просто збоку від Центру надання адміністративних послуг.

Частково це житлове приміщень, частково – приміщення нотаріальної контори та кафе.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну і що тут такого? Він навіть символізує те,що в країні не скрізь добре йдуть справи
Відповісти
да, оце ви опустились, колеги...
Відповісти
а нічого шо на будівлі "Променя" також порваний прапор вісить?
Відповісти
Головне що є!А що пошарпаний,то значить
давно вісить!
Відповісти
Не тема, а - бомба! Таваріщі, ви "порвали" Інтернет!. Чого чекати завтра: кішка з-під мосту на Ковельській нарешті
народила???
Відповісти
Чесно кажучи мені це нагадало розповідь одного сталінського репресованого діяча, який пішов зустрічати червону армію з клаптем червоної шмати.,Командири зловили цього дядька, звязали його, побили, а потім ще й посадили на 15 років.
От цікаво, читачі теж уподобляться командирам червоної армії?
Відповісти
Поаплодую твоім курячим мізкам гавнопатріотка. Це ж треба проблему халатного і байдужого ставлення до належного вигляду символів нашоі держави зрівняти з проблемою котячих родів.через таких як ти маємо в краіні те що маємо
Відповісти
От куди дивиться влада? Позор! У нас туристи на фестивалі приїздять, а ви тут таке порозвішували. Ну чому б не оглянути, не прихорошити? Для чого тоді проморолики про Луцьк?
Журналісти - молодці! Добре, що вони то ями побачать, то прапори вигледять. Владо! якщо вона ще є в місті - де ваші очі? Все у письменах: де в кого що забрати, у яку кишеню перекласти?!
Відповісти
да, никуда она не смотрят
у них дела другие как побольше в Луцке залапать себе земли, чтобы построить какую-то херню

Відповісти
Це зрада. Куди дивиться СБУ? Необхідно розібратися хто порвав цей прапор і покарати шкідника. Сьогодні у нього прапор рваний, а завтра він Батьківщину продасть Путіну за шматок сала. Покарати зрадника - нехай ходить і розфарбовує в Луцьку всі паркани та дерева в жовто-блакитний колір. До тих пір поки все не пофарбує.
Слава Україні! Героям слава!
Відповісти
А вы считаете что символ страны должен выглядеть именно так? Это позор. Если на Ковельской будет кошка рожать и мы посчитаем это интересным,то сделаем стрим и посмотрим сколько людей (в том числе и вы) будет наблюдать за этим процессом.
Відповісти
Расстрелять!
Відповісти
Більше немає про що писати! А чого тоді не пишите, що на противагу біля входу в те кафе, яке є грузинським рестораном висят два ЦІЛИХ прапори - грузинський та украінський! Думаю, це і то було б цікавіше читати:-)
Відповісти
А якщо серйозно, то за цим повинні стежити власники приміщенння - адвокати, нотаріуси чи хто там ще! Не думаю, що вартість нового прапора для них є нереальною!
Відповісти