У Луцьку Фестиваль «Волинська княжна». ВІДЕО

У Луцьку Фестиваль «Волинська княжна». ВІДЕО
ВолиньPost вів пряму трансляцію з фестивалю Волинська княжна.

Як обирають найкрасивішу дівчину Волині, а також інші цікаві моменти можна було дивитися не виходячи з дому прямо на ВолиньPost.

Фестиваль «Волинська княжна» розпочався о 12:00.







Broadcast live streaming video on Ustream


Broadcast live streaming video on Ustream


Broadcast live streaming video on Ustream


Broadcast live streaming video on Ustream


Broadcast live streaming video on Ustream

У програмі заходу:
- історичне містечко (лицарі, барди, козаки);
- ярмарок народних ремесел;
- розваги для дітей та дорослих;
- конкурс історичної краси та жіночності “Волинська княжна”;
- концертна програма за участю Галини Конах, Санмай, ТАКА, Буга-Буга, Juliana, Royal City, CanaBIS, Diamond Stars, Yeganov project та інші.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Звідки циганки?
Відповісти
Вже запитав, дивіться в трансляції
Відповісти
Дякую усім, хто дивився трансляцію! Повна офлайн версія вже незабаром з'явиться на нашому сайті, а поки вже запис із фестивалю ви можете подивитись на ustream.
Відповісти
А чого так мало люди в замку?
Почому квиточки???
Відповісти
Може у нас трохи війна?
Відповісти
Де фото дівчат- учасниць? Хто переміг?
Відповісти
Такого рівня підготовки заходу ще не бачила.Це була якась незрозуміла низькосортна суміш Параду наречених,конкурсу краси "Княгиня Волині" і ярмарку(Фестивалю вуличної їжі):)Причому дуже низької якості.Обично на конкурсах краси програма виходу дівчат на сцену відбувається швижко.Тут усе затянули так,що той хто починав дивитись конкурс так і напевно не дочекався нагородження переможниць:)На заході спокійно розливали алкоголь,хоча це заборонено законом і тим більше тут були діти.Цікаво,куди дивиться громадськість і мерія яка дає дозволи на такі заходи?Ніколи більше сюди не піду і всім знайомим не раджу ходити.
Відповісти
Дійсно, "мох і болото" було. За що тільки брали 35 гривень за вхід, коли в неті писали, що "благодійний внесок"?
Відповісти
Дійсно, захід відбувся на примітивному рівні, було нудно й не цікаво. Гості приходили й розчаровано йшли назад. Організаторам потрібно більше приділяти уваги ведучим, конкурсам й самим учасницям та їхнім номерам (світи попу не личить на "Княжній Волині" танцюючи зовсім не тематичний танець)
Відповісти
організаторам приділяти більше уваги ведучим?? хто не в курсі - організатор Ліза Шубко і була ведучою)) тобто, Ви стрверджуєте, що Ліза сама собі приділила мало уваги?
Відповісти