Правий сектор і Мукачево: думка лучан. ВІДЕО

Правий сектор і Мукачево: думка лучан. ВІДЕО
Нещодавно в Мукачево відбулася перестрілка, в якій брав участь Правий сектор.

А що про це думають лучани, ми дізналися на вулицях нашого міста.

Про конфлікт інтересів та погляд на це жителів Луцька дивіться у відеосюжеті.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А якщо завтра появляться ще кілька таких правих секторів зі зброєю і всі захочуть тримати контроль на кордоні,кого далі буде боятись ГАРАНТ ДЕРЖАВИ.Таке враження що простих людей і їх дітей вони нізащо мають.
Відповісти
Скоро ощутите как это стрелять самим по себе из градов.Три залпа по Луцку и Львову и войне конец,побыстрее бы.
Відповісти
Пішов в гнилу кацапію-козлятію прєзік!!!
Відповісти
Банду геть! Геть злочинну владу! Геть Вальцмана, Кролика, Авакяна і жидів-олігархів! Всі на Майдан! Даєш революцію! Ярош наш гетьман! Яроша в президенти! Ярош прийде - порядок наведе! Всі на Майдан! Знову прийшов час палити покришки!

Наш час прийшов! Ми переможемо! Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!
Відповісти
Та не паліть покришки, спека, це зимою трохи грілись, і не треба було вмиватись. А літом жарко, давайте в бочки барабанити.
Відповісти
Правий сектор - герої України! Правий сектор прийде - порядок наведе! Так буде з ворогами по всій Україні! Знищимо внутрішніх окупантів! ПРХ -ПНХ! ЯЦН-ПДР! Авака на гілляку! Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!
Відповісти
А хто вороги? Ті хто вас рахує бандою?
Відповісти
Порошенко, це є ворог номер один для Української держави.
Путін, це ворог номер два.
Спочатку потрібно розправитися зі своїми зрадниками, а вже потім з москалями.
Спочатку наведемо лад у Києві, а потім повернемо Донбас, навпаки не вийде.
Відповісти
бендьорка і порядок наводив. Щербатою сокирою,зашморгом і масовим терором демократичне суспільство не збудуєте.
Відповісти
Вже воюють один з одним.Так президент же ваш! Влада ж нова (патріотична) чому далі скачуть? Не можуть поділити ласі шматки?
Відповісти
А чому ПС допустив "Веселковий" парад в Києві?Чому там себе не проявив?
Відповісти
ПС показав що Порошенко для них пусте місце. Цікаво чи хватить сміливості Порошенку відстояти себе в очах громадян і навести лад.
Відповісти
Пеця агент Путіна. Через мінські угоди він здасть Україну Путіну. Для цього він зараз знищує ПС і добровольців. ПРХ - ПНХ
Відповісти
А перестрілка в Мукачево була бо Правий сектор зупинив 3 фури з цигарками бо це була контрабанда!!! І влада і митниця про це знали бо для них була там частка!!! Пане Аваков дайте відповідь! Міліція кришує бурштин і контрабанду!!!
Відповісти
Мукачівські робінгуди вирішили боротися з контрабандою за це на них напали бандити, тітушкі і мусора.
Слава ПС! Слава мукачівським героям! Слава нації! Смерть ворогам! ПРХ-ПНХ! ЯЦН-ПДР!
Відповісти
Чем хуже-тем лучше. Сами себя, как скорпионы в банке, уничтожите. Это правильно.
Відповісти
Підемо на Київ знищимо зрадника Порошенко! Потім підемо на Москву і знищимо Путіна! Тільки так переможемо!
Відповісти
ПС це банда яка зараз кришує не одне підприємство і не одну фірму на Волині! Хтось з них працює - думаю ні, кажуть що активісти! Так за які гроші ці активісти живуть?
Відповісти