Куди піти у Луцьку: поради туристам. ВІДЕО

Куди піти у Луцьку: поради туристам. ВІДЕО
Щодня Луцьк відвідують сотні туристів.

А які рекомендації для них дадуть місцеві, ми дізналися на вулицях нашого міста.

Про визначні місця, які варто відвідати не тільки туристу, а й корінному жителю, дивіться у відеосюжеті.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та наше місто звичайний мегаполіс ну куда їм піти ну куда звісно в замок Любарта Совітую.
Відповісти
Ну куда ще окрiм Варшавки та старого ринка? В Порт Сiтi нехай заглянуть. В нас е мiсця де можна витратити грошi.
Відповісти
Крім зазначених у відео туристичних місць, пропоную екскурсію Меморіалом Слави, відвідати Музей волинської ікрни, краєзнавчий музей, музей військової техніки, а ще відвідати драматичний театр,спуститися від пам'ятника Т.Г.Шевченку до парку культури тп відпочинку. Тематичних маршрутів можна запропонувати багато, враховуючи запит туриста.
Відповісти
На автостанцию. За билетом до Львова.
Відповісти
Більше у нас в місті немає на що глянути? Луцьк - далеко не мегаполіс, А компактний гарне місто. Влада майже нічого не робить, щоб підкреслити його самобутність.Ось зараз почали реконструкцію дороги на вул. Крилова і розкрили під шаром асфальту ще польську бруківку!!! Добре, що вирішили її зберегти. А тротуари з візерунком у вигляді вишиванки теж виглядають цікаво. До речі, в кінці цієї вулиці є дуже цікава будівля, майже закрита банком. Напевно,мало хто з лучан її бачив. Але її цілком можна включати в туристичний маршрут.Там зараз кафе "Дукат", Приваблює те, що господиня дуже цікаво розповідає і про історію вулиці, і про цей будинок, у неї є і архівні документи, що підтверджують його автентичність. Думаю, що цей будинок - не єдиний в Луцьку. От би владі і знайти їх в місті, та скласти туристичний маршрут. Це буде цікаво і лучанам і гостям нашого міста.
Відповісти
Як служив в совітській армії, то потрапив на страшину "дєда" з Брянська.
Кацап-урка.
Розказував як його любіма заманювала командіровочних в закоулки, а там їх банда тих мужиків роздягала якнемаєбути.
Ото мона такий екстрім кацанпі робити.
Відповісти
Виберіть мене!!!
Та й пішли ви усі...
Відповісти