Стан здоров'я Ігоря Єремеєва

Стан здоров'я Ігоря Єремеєва
Ігор Єремеєв в результаті невдалого падіння з коня отримав закриту черепно-мозкову травму. Cтан нардепа залишається стабільно важким.

Про це повідомили у прес-службі народного депутата.

Ведеться інтенсивна терапія і на даний період немає необхідності в оперативному втручанні. Проводяться постійні консиліуми провідних українських і зарубіжних лікарів.

Єремеєв знаходиться на території України та вирішується питання про можливість і доцільність його транспортування за кордон.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Єремеєв потрапив у реанімацію

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Єремеєв
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Видужуй чоловіче
Відповісти
може кров треба здати, чи ще яку допомогу?
я готовий!
Відповісти
хай видужує....
Відповісти
Швидкого одужання
Відповісти
Нехай видужає
Відповісти
Бажаю швидкого повного одужання і міцного здоров'я
Відповісти
Швидкого одужання! День і ніч молимося за Ваше здоров'я!
Відповісти
Видужуй швидше і повертайся до нас!
бо ти ж бо наша людина, а не та проклята жидовня!
Відповісти
Ігоре Мироновичу. Нехай Господь вам допомагає. Видужуйте. Багато людей моляться за вас. А решті Бог суддя... Вони і себе не навидять.
Відповісти
Зате як луцьку "борду" почитаєш - жах! Що за люди? І з такими жити в Україні?! Слів немає що там понаписували і побажали...:(
Відповісти
Швидкого одужання, а одужає він обов"язкого, бо йому ще жити і жити.
Відповісти
На борді лише еліта)))
Я б їх п..здив лише за те що вони там такі є
Відповісти
Дай Боже здоров'я
Відповісти
Одужуйте, Ігор Миронович! Хай Господь Вас береже! Віримо, що все буде добре!
Відповісти
Хай Бог вас оберігає.
Відповісти
Одужуйте,Ігоре.
Відповісти
Хай Бог допоможе! Видужуйте!!!
Відповісти
Хай Бог допоможе! Видужуйте!!!
Відповісти
швидкого одужання
Відповісти
одужуй ігорчику!
Відповісти
Ім'я пишеться з великої літери!
Відповісти
Виздаравлюй Ігор.разом з цим всі нардепи мають розуміти що треба вкладати гроші в нашу медицину.
Відповісти
Я гордий за Вас земляче!Швидкого Вам одуження.Нехай Матінка Божа Вам допомагае та оберігае!У Вас ще багато не закінчених справ.Все буде добре.Ми за Вас молимося Боженьку! Тримайтеся на зло недругам, та на радість хорошим людям.Ми з Вами!
Відповісти