Кортеж Яценюка у Луцьку. ВІДЕО

Кортеж Яценюка у Луцьку. ВІДЕО
У вівторок, 28 липня, до Луцька з робочим візитом прибули прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У рамках робочої поїздки передбачено ознайомлення прем'єр-міністра з роботою Центру надання адміністративних послуг Луцької міської ради.

О 10:30 кортеж із близько десяти автомобілів прибув до адміністративної будівлі на вул. Лесі Українки, 35.

ЧИТАТИ ЩЕ: Програма візиту Яценюка та міністрів у Луцьк.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сєня, чао!
Відповісти
ніхто молотуху не сховав після майдану(
Відповісти
цікаво за чиї кошти заправляють ці 10 авто тай придбані вони ?
Відповісти
ці авто придбані за рахунок бюджетних асигнувань, точніше за рахунок коштів Державного бюджету, утримання їх також проводиться за рахунок видатків цього ж бюджету по КЕКВ 1135 "Оплата транспортних послуг та утримання транспортних засобів", якщо це вас задовільнить...
Відповісти
Грамотно та чітко!
Відповісти
КЕКВ 2240
Відповісти
2240-поштові видатки
Відповісти
не тільки поштові. це послуги
Відповісти
а бензин за КЕКВ 2210
Відповісти
Бл.., за твої бідолахо
Відповісти
Тихо заїхав. Не так як папєрєднікі.
Відповісти
Як нам знайомі ці кортежі! Скільки пального на цей піак! Які вони скромні! Люди стали в рази бідніші, а їм хоч би що!
Відповісти
Мiг би й маршруткою.... Шалена черепаха для кролега...
Відповісти
Міг би і пішки прийти. Які Ви тупі
Відповісти
Міністр повинен на гелікоптері прилітати. З цукерками (Рошен, звісно), шлюшками, з Дзідзьо, пару ящиків віскаря.
А не елтехами задрипаними і мультивенами трястися ))
Відповісти
А чого не економ класом???
Відповісти
Ну ляпотіть собі... Від того що ви тут накоментуєте нічогісенькі не змінеться! Тролі дівнні!:)
Відповісти
В масштабах "папередника" это даже не эконом-класс, это нищеброд-обоз.
Відповісти
Яка країна - такі і "папередники"!:)))
Відповісти
Звидки такиндороги машини??и це в той час коли сам кричитъ шо нема грошей и вийна
Відповісти
Як дістало. Єремєєв впав з коня, його на літаку відправляють в київ, потім за кордон. Наші хлопці тихенько помирають на війні або вдома після кантузії. Приїхав Яценюк аеродром драє плац і злітну смуз три дні, а інвалід калясочник не може потрапити в тролейбус. Коли ці депутати знову перетворяться в людей.
Відповісти
Ти особисто що для цього зробив?
Відповісти
А ще запитаєте за які лв обідають в "Короні Вітовта"
Відповісти
Я не бачив тут дорогих машин, Пасат б6, це середнього класу машина, і лексуси там не найновіші, Мерседес спрінтер))), все нормально, без пафосу, як на мене так і повинно бути. Наш бюджет витримає заправку 10 машин, це копійки. Не потрібно тут роздувати якийсь негатив до влади.
Відповісти
Це навіть не лексуси, а тойоти, тому будьте спокійні, цьому кортежу ще далеко до його попередників))
Відповісти
Які страшні наші ...тротуари! А стіни будинків які !!!

Відповісти
Чесно кажучи, їздити дорогими машинами на таких дорогах - гріх. Тут і розвернутися немає де. Місто скромне,охайне, от лише не підрахтоване, немає коштів на старовинні будинки, щоб їх хоча б помити, очистити від пилюки!
Відповісти
після автобазару в четверг кортеж крутіший розїзжається)))
Відповісти
100% . Пів Луцьку на крутіших машинах їздять. Питання:" Де чесно можна заробити такі кошити?"
Відповісти